Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da vjerujem da Hingis ovako dobro djeluje na terenu, kao da je vrjeme stalo pred 10-15 godina

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ma to nasi komentatori cesto govore

      Ako je Marej pametan pustice ovaj set da se koliko toliko oporavi. Nema on snage za ovaj set ako Zo pocne da pogadja.
      Nema nema, ja mislim da on moze 15 setova da odigra i u svakom ce da se prenemaze i vuce kao prebijena macka, ali ce isto tako u svakom da sve zivo i nezivo stigne i da izvlaci max iz sebe.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Conga nema mozak, Marej nema fizicku spremu, skroz zanimljiv mec
        Mislim da gresis, Marej je itekako fizicki spreman, brz, sve stize.

        Nego kako nazvati obog Congu a da to ne bude pogrdno, vredjanje...

        Covek ima 3 lopte za dupli brejk i on igra opusteno onako mangupski. Tako je i drugi set prosuo.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Blago Congi, njemu promaja duva, dok drugi skapavaju
          sigpic

          Comment


          • Ima i toga, namazan je on.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Mislim da gresis, Marej je itekako fizicki spreman, brz, sve stize.

              Nego kako nazvati obog Congu a da to ne bude pogrdno, vredjanje...

              Covek ima 3 lopte za dupli brejk i on igra opusteno onako mangupski. Tako je i drugi set prosuo.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
              U jednom trenutku je bio mrtav, ali Conga nije iskoristio da ode na dupli brejk, i sad ponovo Marej izgleda odlicno, a Conga losije
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ali najjace je kako se svi ovde zentaju Mareja. Pa mole boga da im Congic obavi posao za Novaka.
                Pa ne moze bas tako, nije u redu da samo Rodzer igra protiv raspadaca, mora i Novak protiv jednog takvog, u 1/4 taman.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ноле баш нема среће, увек неко полуди у његовој половини жреба... а и има их вала колико хоћеш, на другој половини досадно...
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da su to Endijevi trikovi. Crkava, sve ga boli a onda odigra 2 sata tenisa.
                    Da je Conga propustio sansu to stoji.
                    Ezeni u kolapsu, vlaga velika...

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Nole - Murray je finale pre finala.

                      Ovi ostali ne moraju ni da igraju.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ali najjace je kako se svi ovde zentaju Mareja. Pa mole boga da im Congic obavi posao za Novaka.
                        Pa ne moze bas tako, nije u redu da samo Rodzer igra protiv raspadaca, mora i Novak protiv jednog takvog, u 1/4 taman.
                        Koji svi?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          Ноле баш нема среће, увек неко полуди у његовој половини жреба... а и има их вала колико хоћеш, на другој половини досадно...


                          Fedex, berdih, cilic, dimitrov, onakav simon koji je olupao davida, ludi lemonf... neuporedivo zanimljiviji deo.. ovde da nema danas murray-tso meci (koji je btw dosadan) ne bi bilo pravog duela do 1/4fin

                          Comment


                          • Andy #peske
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Nole - Murray je finale pre finala.

                              Ovi ostali ne moraju ni da igraju.
                              Tu je The Man
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Andy odlicno odigrao, nema veze kako su mu izgledali prethodni mecevi, oni su samo da se osjeti teren, vidi se na cemu treba raditi.... Sad je za njega poceo turnir i borice se kao lav. Velika steta sto je kod Noleta u zrebu

                                I naravno da je ovaj deo zreba zanimljivi, pa tu su se sreli 3 GS osvajaci- Novak, Andy, Stan....a na drugoj strani je sve jasno: Federer do finala

                                Comment

                                Working...
                                X