Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Taj Sampras neka krampa bio?
    Pacenik, lozio se pretezno na jedan turnir
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • samo servis i onda trcao na mrezu kao mutav, jednodimenzionalan igrac poprilicno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        U svoj toj priči možeš pomenuti na koji je način dobio svoju prvu GS titulu...spomeneš koga je dobio na putu do završnice i koga je razbio u finalu
        Dobio je Samprasa koji je te godine vec bio u velikom padu i forme i rezultata. Samprasa je te godine tukao ko god je stigao. Pa Hewitt je u tom trenutku bio bolje rangiran od njega.

        Comment




        • да ли је то било све за данас? има ли још шта интересантно?
          sigpic

          Comment


          • JJ dobila u dva seta. Andrea se muči sa Monikom Puig, ima zaostatak od jednog seta.

            Comment


            • Dodig otkad se oženio i dobio sina,nije završio nijedan meč na grand slamu,predao i na AO,RG,na wimbledonu nije ni igrao,a evo i danas predao,zanimljivo je da u nijednom meču nije gubio,a dva je samo trebao dovršiti (Dzumbur,Lopez),što uradi žena od čoeka

              Comment


              • dakle moze se reci da je Dodig osvojio pravi slem, sva 4 u jednoj godini
                GOAT
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mario Ancic View Post
                  Dodig otkad se oženio i dobio sina,nije završio nijedan meč na grand slamu,predao i na AO,RG,na wimbledonu nije ni igrao,a evo i danas predao,zanimljivo je da u nijednom meču nije gubio,a dva je samo trebao dovršiti (Dzumbur,Lopez),što uradi žena od čoeka
                  OOOOOOOOOOOOOOOOO gde si brate jel igras jos TE jesi za neki set?

                  ON: Kydratsev deluje fino dobija donskoya po meni

                  Comment


                  • Čitam na ovom ITV Tennis; Fastest Ashe in the history

                    Comment


                    • Vec si jednom opomenut zbog recnika.

                      Nebitno je, a nadam se da znas jos neki glagol...
                      Last edited by bojanaBG; 27-08-14, 22:02. Reason: ....

                      Comment


                      • Neko rece Hjiut prosecan igrac..Pa to je da ne verujes..Covek ima 30 titula,2 GS,nekoliko mastersa,npr ima 8 titula na travi..Ove sezone 2 titule Brizbejn i Njuport,mada je ostale turnire odigrao ocajno..Hjuit je tokom karijere bio izmasakriran povredama,imao je i nekoliko operacija..Cudim se kako i uopste igra tenis..Pa ko ce od ovih mladjih na turu imati preko 30 turnira do kraja karijere?

                        Comment


                        • Hahahah Sarapova se zalila da igracice vespotrebo uzimaju medical...a Ivanovic odgovara da neke igracice uzimaju preduge pauze

                          Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

                          Comment


                          • Kakav raspad Dancevic, vodi 6:2 u tb i izgubi 8:6
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Sousa gubio 6:1 u TBu od Dancevica, na kraju je dobio TB sa 8:6
                              Sousa krenuo po trofej #peske
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • e moj moderatore ne postujes moju ekspertizu zasto si izbrisao to sto sam napisao da kydratsev rutinski dobija 5ti set ...
                                vi koji se kladite uzivo nema na cemu


                                sousa ce 3-0
                                johnson malo teze neko sto sam prepostavljao ali ce pobjediti
                                goffan ce rutinski da se proseta
                                thiem mora ovo da dobije ...
                                Last edited by V.Patcev; 27-08-14, 22:18.

                                Comment

                                Working...
                                X