Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shpageti View Post
    Manje vishe si sve u pravu,ali mu je glavu za ovaj turnir,necu ga nazvati GS, sredio samo Goran i niko vishe,jer jako dobro znamo kako je tanak u tom segmentu.
    Marin je teniser kojem talenat ne manjka to je ono što svi znamo, tehnički je veoma dobro potkovan, i mi smo svi svjesni da je on mogao da igra dosta bolje i prije. Mislim da je Goran prava osoba koja mu može reći kako treba da se bori protiv samog sebe jer je i on to radio svojevremeno, trebalo je njemu vremena da se sredi svoje bubice u glavi kako bi konačno podigao taj trofej na Wimbledonu.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Samo je pitanje hoce li Marin puknuti.
      Nema nikakve naznake. Ako se odjednom nesto desi, recimo seti se da je u finalu. . .

      Comment


      • Kad napadne kako treba Marin to ni u snu ne moze da vrati na pravi nacin. Ali covjek danas ne moze da poveze 5 minuta dobre igre.
        sigpic

        Comment


        • Moze samo da siri ruke Nisikori. Jedino mu to preostaje.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dino, je l' ovo tvoja prognoza ?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Marin igra odlicno, tu nema sumnje...

              Ali Nishi moze i morao je vise

              Comment


              • prskaj, javi se da vidimo kako djuskas
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Dino, je l' ovo tvoja prognoza ?
                  Shminka

                  Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Moze samo da siri ruke Nisikori. Jedino mu to preostaje.
                    Podseća malo na ...

                    Comment


                    • Kakva defanziva Marina

                      Comment


                      • Originally posted by Bokimajsta View Post
                        Al stvarno si me razocaro kad si verovo da ovaj raspad moze da osvoji turnir,i kad nisi skonto da ga je Nola pustio
                        Nishikorij je teniser koji ima šta da pokaže i ja sam naprosto ubijeđen da će on ostvariti nešto u svojoj karijeri jer momak ima igru i s razlogom se treba vjerovati u njega u budućnosti. Ima još vremena da se pokaže i dokaže, ovo finale je samo početak.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • rano je brejknuo, samo da ostane miran ova 3 preduga gema

                          Comment


                          • To je to. Moze jos dva gema da osvoji Nishikori, cisto da bilo simetrije u rezultatu.

                            Comment


                            • хрвати су већ на улицама, не хају да меч није готов...
                              sigpic

                              Comment


                              • Da je Djokovic udarao jace malo i preciznije, da nije sto je neko rekao "pickasto" igrao, sad bi bio u finalu
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X