Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pakuj prnje Lejtone, pa da te sa Bagijem o istom trosku ispratimo.
    sigpic

    Comment


    • Jeca u zavrsnici, pravi brejk i servira za set
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • тренер фк партизан даје изјаву и каже да "имју моменат" и да ће сутра да им покажу...
        sigpic

        Comment


        • JJ dobila prvi set, ajde razbij Bugarku

          Žiko, da nisi omašio malo temu

          Comment


          • Ja sam skoro napisao da je tuga sto jedan igrac poput Hewitt-a uopste ima 2 Grand Slam titule. Mada, nije on kriv. Samo je iskoristio potpunu anarhiju na vrhu u tom periodu, kada Broj 1 nije bio samo onaj ko je prespavao. Cak je i jedan Rainer Schuettler bio u Top 5 igraca u tom periodu. Hewitt je prosjecan Top 50 nivo. Takvi su mu i rezultati vec godinama.

            A, "nevjerovatni" Darcis nastavlja sa cirkusom. Uprskao sve u 3. setu, a onda u cetvrtom vodio 5:2, servirao za mec, ali opet prosuo i izgubio set(5:7). Tuga...
            Last edited by Alemannia Aachen; 27-08-14, 20:41.

            Comment




            • јесам али нисам могао да одолим..
              sigpic

              Comment


              • U zavrsnici 4. seta Duci vodi 5:4.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • nista duci tesko do preokreta a pironkova se razigrala i moze do preokreta

                  Comment


                  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Ja sam skoro napisao da je tuga sto jedan igrac poput Hewitt-a uopste ima 2 Grand Slam titule. Mada, nije on kriv. Samo je iskoristio potpunu anarhiju na vrhu u tom periodu, kada Broj 1 nije bio samo onaj ko je prespavao. Cak je i jedan Rainer Schuettler bio u Top 5 igraca u tom periodu. Hewitt je prosjecan Top 50 nivo. Takvi su mu i rezultati vec godinama.

                    A, "nevjerovatni" Darcis nastavlja sa cirkusom. Uprskao sve u 3. setu, a onda u cetvrtom vodio 5:2, servirao za mec, ali opet prosuo i izgubio set(5:7). Tuga...
                    U svoj toj priči možeš pomenuti na koji je način dobio svoju prvu GS titulu...spomeneš koga je dobio na putu do završnice i koga je razbio u finalu

                    razbijao je kasnije i neke nove GS šampione...od kojih ništa lošiji nije
                    Last edited by shminka; 27-08-14, 20:58.

                    Comment


                    • изгуби Дуци...

                      Last edited by Žika; 27-08-14, 20:57.
                      sigpic

                      Comment


                      • Belinda))
                        I nadam se da ce JJ zavrsiti u 2 seta...

                        Bas me razocarala Sloane, izgledala je dobro u svom prvom mecu a danas...?

                        Iii da, zaboravila sam da pohvalim Peng
                        Last edited by Zzz; 27-08-14, 21:09.

                        Comment


                        • Meni je fascinantno da je Hewitt osvojio 17 titula (2GS) do svoje 21. godine . Djokovic 11(1), Federer 4(0)
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Jeca ponovo brejkuje, ovaj put u 7 gemu-bilo bi dobro da ovo u 2 seta zavrsi
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              U svoj toj priči možeš pomenuti na koji je način dobio svoju prvu GS titulu...spomeneš koga je dobio na putu do završnice i koga je razbio u finalu

                              razbijao je kasnije i neke nove GS šampione...od kojih ništa lošiji nije
                              Nemoj da si taki, uzeo mu je Sampras 8 gemova i Nalbandijan 6 a to su ti tako reci dva seta, bas bilo cupavo
                              sigpic

                              Comment


                              • Taj Sampras neka krampa bio?

                                Comment

                                Working...
                                X