Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eno FAbio nešto priča sa sudijom, danas se baš sve moglo vidjeti na USOu

    Klizan je trenutno u najboljem ritmu od početka meča, al prekinu ga Berdych FHom po liniji i servisima u prošlom gemu

    Comment


    • Fognini bas u svom elementu i izgleda veoma raspolozen za igru.

      Comment


      • Fonini sou je poceo, ja stvarno ne znam je li taj lik uopste dobar sa glavom...dodje na GS i sprda se, hoce potrcati nece potrcati, izvodi neke karafeke, kao da igra sa rajom ispred zgrade...nevjerovatan je
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Fognini show u najveće traje.. uspeo je da odvoji dršku reketa od glave

          Na 2:5 spasio set loptu na svoj servis, uzme brejk u sledećem, spasi još jednu na 4:5 i onda na kraju jednom pogrešna selekcija udarca, a jednom loša procena uz dosta sreće za Mannarina.. i tu je reket izgubio bitku
          Last edited by p4p1; 29-08-14, 23:51.

          Comment


          • Klizan se baš naložio, šta stiže maloprije

            Comment


            • Budi se Fabio ;)

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • To je to, vrhunski poen i raspad...4 greške...Berdych ga je presjekao na 1-1 00-15

                Comment


                • Ivo i Marcel dominiraju,igra se treci TB i dalje bez brejka...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Ma ovde ce pasti jos tri cetiri brejka

                    Comment


                    • Izvukao se Berdych, taman sam mislio da gubi ovo. U svakom slučaju dobar bio Kližan , ne bi bilo nezasluženo da je on dobio ovaj meč ..

                      Comment


                      • Prebacio se sa Novak igre na Rafa igru...jbt kakav potencijal momak ima, strašno

                        Comment


                        • Ne dao Bog da Berdych ispadne. Pa, Federer i ovako ima smijesne protivnike na svojoj strani zrijeba.

                          A Fognini k'o da je s Marsa pao. I poslije se pitaju da li je postojao zivot na Marsu!? Evo ga cist primjer...

                          Comment


                          • Fabio sampion, jos neko mora da plati da bi ovo gledao...iskreno ajd mrs kuci, klovn obični
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Ivo i Marcel ce igrati do sutra u ovo vreme vidim ja

                              Comment


                              • Tomas ionako nece dogurati do polufinala sa ovakvom igrom tako da ne kapiram sto se spominje Federer stalno

                                Comment

                                Working...
                                X