Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Kakav Cilic, on je kod Ferera, nije kod Roleta u cetvrtini
    Pitao je do finala, pa mu moze i Cilic


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by FeliLopez View Post
      pa znam.... dimitrov u qf , marin u sf ... pre toga su karlo/greni i vrv bautista

      zbunila si me da sam morao opet da otvorim zreb, a znam napamet rogerov deo
      ma gde ce nesrecni Cilic da dodje do SF
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Gulbis
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ma gde ce nesrecni Cilic da dodje do SF
          kod mene u bracketu

          jeste retko glup igrac, ali od kako je poceo sa Goranom ja ocekujem neki krupan rezultat od njega, valjda je vreme da me ispostuje

          Comment


          • Ivo dobio drugi set u TB-u
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Andreaaaa...ajde igraj da gledamo zanimljiv mec

              Comment


              • joj kad bi Klizan ocistio Feliju jos dva kola

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  ma gde ce nesrecni Cilic da dodje do SF
                  Zašt nebi mogao,iako mu je najbolji rezultat polufinale australije,na US openu uvijek igra najbolje,zadnja 4 puta na US openu je ispadao od 4 US pobjednika (Delpo,Federer,Djokovic,Murray),a u svakom tom meču je ak se nevaram vodio u setovima,ove godine ima otvoren ždrijeb do SF i ako ne uspije dobit Fererra u osmini i ovakvog Berdchya onda neka batali reket

                  Comment


                  • Tesko ce dobiti Ferrera,masina je to...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Berdych konstantno pravi FF desnom nogom na deuce strani, a ja ne znam dal mu ga je iko ikad dosudio

                      Comment


                      • Loša, loša Andrea .. Carolina će ovo rutinski privesti kraju. Ajde Andrea, skupi snagu za povratak , možeš ti to ..

                        Comment


                        • A Klizan je realno Berdychov najteži protivnik. Liči na Novaka, igra tempo ko Novak, ljevak, uglovi BHom ko Rafa, FHom spin po BHu, u Nike opremi...

                          i još iz Slovačke

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Tesko ce dobiti Ferrera,masina je to...
                            Ovog Ferrera iz zadnjih mjesec,dva bi trebao dobiti i to na hardu,samo da mu servis bude na razini,vrijeme mu je da napravi iskorak ove godine

                            Comment


                            • sta je ovo uradio klizan na returnu ????? hahahahahaahah

                              Comment


                              • Nisam sad gledao, jel to opet ista zvrčka kao i u drugom setu...dodje do sredine terena?

                                to je i Rafi uradio na 4-4 u Wimbledonu...Rafa duplu napravio

                                Comment

                                Working...
                                X