Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Novaku bi recimo Paireov BH retern u duelima sa Andyjem značio nevjerovatno puno...kad već neće da se izvlači na FH

    Comment


    • #17
      Ali kad on zamahne da odigra FH ja dobijam uticaj kao da je on levak ali mora da igra sa desnom zbog necega Recimo tako ja igram FH kad probam da igram kontra rukom, takav mi je zamah.
      Do duse ja pisem sa levom rukom a igram tenis s desnom
      OVAKO

      Comment


      • #18
        Kerber

        Comment


        • #19
          Nisi djaba Rafa fan

          Paire i nema zamaha na FHu kako treba, zato i nume digra teniske utakmice

          Comment


          • #20
            Kyrgios uzima i 2.set protiv Juznog, ovog puta u TBu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #21
              Ali nije me stric terao da igram desnom rukom, vec da mu pomazem oko izgradbu svoju kucu.

              Kerber izgleda da zeli kuci vec rano u ponedeljak.
              OVAKO

              Comment


              • #22
                Originally posted by shminka View Post
                Novaku bi recimo Paireov BH retern u duelima sa Andyjem značio nevjerovatno puno...kad već neće da se izvlači na FH
                Posebno na 2. servis. Endijev drugi pada plitko po sredini polja sto je Novaku daleko za napad riternom sa osnovne. Mozda je bolje da udje korak u teren od izvlacenja na fh.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by pecaros View Post
                  Posebno na 2. servis. Endijev drugi pada plitko po sredini polja sto je Novaku daleko za napad riternom sa osnovne. Mozda je bolje da udje korak u teren od izvlacenja na fh.
                  Sta bi o Nadala, koji ceka 3 metra iza osnovne drugi servis. I te kako bi mu legao Paireov return
                  OVAKO

                  Comment


                  • #24
                    Pa to je jedina opcija...zato i kažem da bi mu valjalo da može da radi ovo što radi Paire...al ne može baš...različita tehnika BHa...kraći zamah, ne može generisati toliko snage

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by shminka View Post
                      Pa to je jedina opcija...zato i kažem da bi mu valjalo da može da radi ovo što radi Paire...al ne može baš...različita tehnika BHa...kraći zamah, ne može generisati toliko snage
                      Kraci zamah, krace ruke, 15ak cm manje..., sve to utice na te stvari. E kad bi Paire imao strpljenja, solidan FH i servis u kom moze da se pouzda onda bi bio ozbiljan igrac, a ovako je sprdnja od igraca. Odigra tek tamo neki dobar turnir a ostatak sezone koristi za razbijanje reketa.
                      OVAKO

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Sta bi o Nadala, koji ceka 3 metra iza osnovne drugi servis. I te kako bi mu legao Paireov return
                        Nadalu nije bitna ofanzivnost riterna, on ide na to samo da ga vrati i udje u poen. Tako naviklo
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          koji je raspad ovaj Andy
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            Šta pogađa Pervak ovo nisu istine

                            Comment


                            • #29
                              Aga me odusevila, odigrala je maestralno. Ubacila je na agresivnoscu, a i mislim da bolje servira. Ima lepe sanse tu da ide daleko.
                              OVAKO

                              Comment


                              • #30
                                Jabeur strašno dobro igra, zaslužila je pobjedu

                                Neiskustvo će je koštati...ali treba na nju obratiti pažnju....igra tenis na koji protivnice nisu navikle, odličan FH

                                Comment

                                Working...
                                X