Announcement

Collapse
No announcement yet.

LA VUELTA A ESPANA 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Na osnovu dosadasnje forme na ove tri etape Froome,Quintana I Purito su cini mi se u dosta boljoj formi.Alberto treba da se potrudi da do 14 etape bude sa vodecim u 2,2 I po minuta I tu onda nastupaju njegove sanse ali sumnjam u to da moze na toliko da ostane mislim da ce biti 4,5 minuta sto bi bilo nemoguce stici cak I za podijum,Top 10 sasvim zadovoljavajuca I realna opcija

    Comment


    • #17
      John Degenkolb jo pobednik cetvrte etape Vuelte.Sto se tice favorita Valverde je pokusao iznenadni napad ali nije uspeo,pa su svi zajedno zavrsili u grupi.

      Comment


      • #18
        John Degenkolb pobednik je pete etape Vuelte,ovo mu je ujedno i druga uzastopna etapna pobeda.Tinkoff-Saxo je pri kraju etape pokusao da pokida grupi s obzirom da je duvao jak bocni vetar i tako izoluje neke favorite ali nije bio preterano uspesan.

        Comment


        • #19
          Sve to govori da Contador mozda ima snage da se bori za podijum,ne bi Tinkoff Saxo bez potrebe radio na celu grupe i drzao Contador uvek na vrhu ako on nije dosao na Vueltu sa velikim ambicijama,Katusha i Purito to nisu radili na turu.Danas je pravi dan,sve cemo saznati...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #20
            Da,danas je prvi dan u planinama da vidimo ko je u kakvoj formi na Vuelti.Na danasnjoj etapi vazi ono pravilo ne mozes dobiti,ali mozes izgubiti trku.Ne bih ja trcao pred rudu sa Albertom,ne mislim jos uvek da moze da se nosi sa Frumom,Puritom i Quintanom ,bar tamo do 14 etape,no ostaje da me Contador razuveri

            Comment


            • #21
              Alejandro Valverde pobednik je šeste etape VuelteMedjutim,danasnja etapa je prvi put pokazala ko je u kakvoj na ovoj Vuelti.Valverde,odlican danas,ali mislim da je danas bio samo njegov dan jer se videlo da radi za Quintanu na ovom usponu,pritom posle dugog Tura mislim da nece moci da izdrzi taj ritam u drugom delu trke,Frum,odlican danas,pokazao je da je ubedljivo najveci favorit da pobedi trku,gotovo svaki napad je on spojio,Contador,fantastican danas,na moje veliko iznenadjenje Contador je na ovom usponu pokazao da su njegove sanse za podijum sasvim realne,ali i tako da je jos uvek dosta slabiji od Fruma,Purito,prosečan danas,Purito je bio najveci favorit za pobedu na ovoj etapi,medjutim ostali su to znali i jakim konstantnim tempom su ubijali Purita tako da ovaj na kraju nije imao snage za dostojan napad,Quintana,los danas,najvece razočarenje nije mogao da prati tempo vodecih iako je bio najveci favorit po kladionicama.Nakon ove etape ova petorica vozaca su se pokazala kao najveci favoriti za generalni plasman i na narednim brdskim etapama kojih ima mnogo cemo ih gledati u borbi za pobedu.Neka najbolji pobedi,to jest Alberto

              Comment


              • #22
                Kakav vozac majko mila snaga je ostala,samo mu fali malo eksplozivnosti sto je izgubio zbog manjka treninga.Frum skoro pa sigurno osvaja Vueltu,najbolji je na hronometru i mnogo tesko ce ga otresti na brdima...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by MareLFC View Post
                  Kakav vozac majko mila snaga je ostala,samo mu fali malo eksplozivnosti sto je izgubio zbog manjka treninga.Frum skoro pa sigurno osvaja Vueltu,najbolji je na hronometru i mnogo tesko ce ga otresti na brdima...
                  Mare,Frum je jaci od Alberta i na usponima,to je problemna hronometru Frum ne moze Albertu u formi otkinuti vise od minut sigurno,ali nista nije sigurno ja sam reko da je Frum najveci favorit ali Alberto ce verovatno jos podici formu plus ce Quintana verovatno biti bolji na sledecoj brdskoj etapi sve je moguce
                  Last edited by Srkisa; 28-08-14, 18:12.

                  Comment


                  • #24
                    Alessandro De Marchi pobednik je sedme etape Vuelte.On je uspešnim begom uspeo da zavrsi ispred velike grupe koja nije bila previse zainteresovana za etapu

                    Comment


                    • #25
                      Nacer Bouhanni pobednik je osme etape Vuelte.Po veoma vetrovitom danu velike ekipe su pokusale da pocepaju grupu,na desetak kilometara do cilja Quintana je zaostao za grupom ali se zahvaljujuci Giant-Shimanu koji su radili za Degenkolba vratio posle toga Buhani je u sprintu bio najbrzi

                      Comment


                      • #26
                        Kakva Vuelta Contador je u vrlo dobroj formi to smo sada svi videli,bice ovo vatromet do kraja...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #27
                          Winner Anacona pobednik devete etape Vuelte.Sto se tice generalnog plasmana analiziracu glavnih pet favorita.Frum,los danas je imao los dan sto se i ocekivalo da neko ima po ovakvom vremenu posle onih vrucina,medjutim imao je srecu sto su ostali to kasno primetili pa nije izgubio puno vremena,Quintana,odlican danas pokazuje da je i dalje drugi favorit Vuelte iza Fruma mada je iskoristio Purita da bi dosao do Contadora pitanje da li bi sam spojio,Contador,odlocan danas,dobar napad koji je morao doci ranije jer bi onda Puritu bilo mnogo teze pratiti ga u svakom slucaju je Alberto definitivno konkurent za generalni plasman,Rodriguez,fantastican danas sam je spojio do Alberta iskoristivsi jednog svog vozaca mada sam siguran da ne bi uspeo da je Alberto ranije napao,Valverde,prosecan danas jer je definitivno umoran od Tura i ne moze da drzi ritam najboljih ali je ipak zavrsio u grupi sa Frumom

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • #29
                              Sutra se vozi prva od pet odlucujucih etapa za generalni plasman ovogodisnje Vuelte.Individualni hronometar dug 36,7 km bice valovit jer je prvih 11 km uzbrdo na brdski cilj trece kategorije a preostalih 25km se vozi na blagom spustu gde ce specijalisti za hronometar traziti svoju sansu.Najveci favorit za pobedu je Tony Martin.Sto se tice favorita ocekujem da Frum napravi prednost u odnosu na ostatak favorita ali ne toliku da bi ona bila nedostižna do kraja trke.Contador je po meni drugi najbolji hronometras od favorita i svaki zaostatak veci od minut u odnosu na Fruma ,Quintana ne verujem da moze da zadrzi majicu s obzirom na to da mu hronometar nije jaca strana njegov zaostatak za Frumom bi trebao da bude izmedju jedan i dva minuta,Purito je najgori hronometras od favorita i njegov zaostatak bi trebao da bude izmedju jednog i po i dva i po minuta za Frumom,Valverdeov bi trebao da bude isto tu negde

                              Comment


                              • #30
                                Ne verujem da ce Frum mnogo pobeci Contadoru,ocekujem Alberta u crvenom.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X