Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    dzejms je PREPLACEN i to mnogo..to sam rekao jos kad je dosao,rano je mozda da se sudi kako igra ali da ga platis toliko zbog 2-3 dobra meca na SP suludo po meni..
    MESSI 10

    Comment


    • #17
      Pa ako cemo suditi po ovoj utakmici, onda je i Bejl preplacen... polako dokazace se Rodrigez u to sam siguran.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Pa ako cemo suditi po ovoj utakmici, onda je i Bejl preplacen... polako dokazace se Rodrigez u to sam siguran.
        on je preplacen po svemu sto je pokazao prosle sezone..jel ti onih 100 miliona deluje kao prava cena za njegove igre??
        MESSI 10

        Comment


        • #19
          Isplatio je Bale sam sebe, ne brinite se. James je diskutabilan
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #20
            Veliki fudbalski znalac sudi na osnovu dvije utakmice sto je decko odigrao za Real , a da taj isti James igra za Arsenal kakva bi to zivotinja bila od igraca..

            Comment


            • #21
              Originally posted by miha92 View Post
              on je preplacen po svemu sto je pokazao prosle sezone..jel ti onih 100 miliona deluje kao prava cena za njegove igre??
              Pa znas kako, moje licno misljenje da nijedan igrac ne vredi toliko... Ali on se sigurno vec isplatio, sto se marketniskog aspekta tice ali bogami i sportskog barem je to moje misljenje.

              A ako jos pogledam koliko se neki igraci placaju kao npr David Luiz onda Bejl svakako vredi tih 100 miliona...

              Originally posted by Rossonero View Post
              Veliki fudbalski znalac sudi na osnovu dvije utakmice sto je decko odigrao za Real , a da taj isti James igra za Arsenal kakva bi to zivotinja bila od igraca..
              A dobro, njemu je i Ziru klasa od igraca.

              Ja ne sumnjam kada je Dzejms u pitanju, bice to zverina od igraca u tom sam siguran.
              Last edited by Sir Giggsy; 23-08-14, 01:04.

              Comment


              • #22
                Klasa je samo zato sto igra za Arsenal.

                Svi igraci Arsenala su top klasa.

                Spoiler
                Veliki znalac fudbala zna i stanje Wengerova novcanika u dzepu , a da ne pricam o parama Arsenala koje se nalaze u banci.
                Last edited by Rossonero; 23-08-14, 01:06.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Pa znas kako, moje licno misljenje da nijedan igrac ne vredi toliko... Ali on se sigurno vec isplatio, sto se marketniskog aspekta tice ali bogami i sportskog barem je to moje misljenje.

                  A ako jos pogledam koliko se neki igraci placaju kao npr David Luiz onda Bejl svakako vredi tih 100 miliona..

                  .
                  slazemo se da niko ne vredi toliko,ali niko..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by miha92 View Post
                    dzejms je PREPLACEN i to mnogo..to sam rekao jos kad je dosao,rano je mozda da se sudi kako igra ali da ga platis toliko zbog 2-3 dobra meca na SP suludo po meni..
                    Daleko od toga da je samo igrama na SP zasluzio transfer u Real . On je i u Monacu briljirao prosle sezone , daleko najbolji igrac lige bio poslije neprikosnovenog Zlatana .. U to da li je preplacen ili nije , necu da ulazim , meni ni iz dzepa , ni u dzep ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Dale View Post
                      Daleko od toga da je samo igrama na SP zasluzio transfer u Real . On je i u Monacu briljirao prosle sezone , daleko najbolji igrac lige bio poslije neprikosnovenog Zlatana .. U to da li je preplacen ili nije , necu da ulazim , meni ni iz dzepa , ni u dzep ..
                      izuzmi na trenutak sp..pa kazi dal bi ga real toliko platio,cinjenica je da ga je sp lansirao u zizu..
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #26
                        @miha92

                        Zamolio bih te da ne pricas gluposti , ocigledno je da nisi pratio decka dok je za Porto igrao.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by miha92 View Post
                          slazemo se da niko ne vredi toliko,ali niko..
                          A da li bi voleo takvog igraca u Junajtedu, to svakako... a da li bi platio toliko? Pa ako se ima para, kao sto pricaju da imaju, sto da ne. Ne ide iz mog dzepa.

                          Dobijas igraca koji ce ti doneti dosta novca, sto kroz reklame i prodaju dresova, sto zbog osvajanja titula i dobrih rezultata. Plus je mlad i mozes ga eventualno prodati za koju godinu za pribliznu svotu novca. Pa da dobijes samo pola koliko si ga platio on je drugu polovinu vec isplatio...

                          BTW ja ovde pricam sada o Bejlu, mada isto misljenje imam i za Rodrigeza. Mladi igraci koji ce tek pruzati svoje najbolje partije... samo kada pogledas sliku Bejla kada je dosao u Real i sada, covek je terminator!
                          Last edited by Sir Giggsy; 23-08-14, 01:21.

                          Comment


                          • #28
                            Ma to nema dileme , SP je naravno glavni razlog , ali bio je on sjajan i u Monacu cim je onaj maloumnik shvatio da je izmislio fudbal i za Carrasca , i za Ocamposa koje je forsirao prije njega ( nekih 10 kola , ali ni to ne cudi od Ranierija , s tim da je jedno vrijeme bio i povrijedjen James ) . Da nije bilo SP-a ostao bi u Monacu , ali bi svejedno za 2-3 godine neki klub za njega platio nekih 70 miliona , minimum , jer je i Monaco za njega platio nesto blizu 50 milki Portu ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #29
                              Razlika je sto se Bejl vec izgradio kao igrac u Totenhemu a Rodrigez jos treba mnogo da radi na sebi i treba mu adekvatan trener i sredina. U Realu ne verujem da ce napredovati. Steta za takav skill ali samo jos jedan u nizu.

                              A nema sumnje da bi bio otac da je u Arsenalu.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Rossonero View Post
                                @miha92

                                Zamolio bih te da ne pricas gluposti , ocigledno je da nisi pratio decka dok je za Porto igrao.
                                zamolio bih te da mi se ne obracas tako..hvala
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X