Strana 3 od 13 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 184

Tema: Copa del Rey i Supercopa de España 2014/2015

Emperor Trump maliajnstajn avatar
    Datum registracije
    20.05.2012
    Moć reputacije
    214749087
    Citirati Originalno postavljeno od Rossonero Pogledati poruku
    Klasa je samo zato sto igra za Arsenal.

Svi igraci Arsenala su top klasa.

Spoiler
    Veliki znalac fudbala zna i stanje Wengerova novcanika u dzepu , a da ne pricam o parama Arsenala koje se nalaze u banci.
    Shh you talk to much, shh.

Sto se tice Jamesa, veze nemam o kakvom se igracu radi, tacnije znam da je nevjerovatan potencijal, ali trenutno gledam perspektivu koju ima i Perez. Dovest ce Balea i Jamesa, nenormalno profitirati marketinski. Probiti ostrvsko i kolumbijsko trziste i prodati Di Mariu, Khediru da bi izravnao knjige. Tacnije okosnice tima koji je osvojio LP prosle sezone.

"IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

2. Your Google Adsense code here
    Crveni Djavo Sir Giggsy avatar
    Datum registracije
    22.04.2011
    Moć reputacije
    55553709
    Rodrigez da je samo malo brzi i eksplozivniji, ne bi mu bilo ravnog!

Moderator ognjen avatar
    Datum registracije
    27.05.2013
    Moć reputacije
    214748731
    Oblak će morati da se izbori za mjesto prvog golmana jer Moya djeluje baš sigurno i smireno. Vjerujem da će Moya biti za sada prvi golman. Atletiko djeluje sasvim dobro sa ovim novim igračima, mada trebaće im još vremena da se uigraju. Ja ih vidim opet u borbi za sve trofeje.

Hames je bio najopasniji igrač Reala u prvom poluvremenu, ozbiljno je dva puta ugrozio gol Atletika i to su i bile najbolje šanse Reala u tom dijelu igre a vjerovatno i u čitavoj utakmici.

Nema smisla raspravljati da li je neko skupo plaćen ili nije u današnje vrijeme. Ne bih, kao što Dale kaže, u to da ulazim.
    Izmenio/la ognjen; 23.08.2014 u 00:26.

Datum registracije
    20.05.2012
    Moć reputacije
    214749087
    A sto se tice finansija, ne moram se pravdati nikome sto nadjem finansijske izvjestaje na netu, koji su sa pecatom kluba, prodjem kroz njih, saberem 25 brojeva i dobijem cifre koje mi trebaju, to sto neki to u stanju nisu mene ne interesuje, al mi smeta sto onda misle da sam ja smislio neku kvantnu mehaniku samo zato sto javne podatke znam procitati i protumaciti, jaka stvar.

VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Moć reputacije
    214748974
    Citirati Originalno postavljeno od conviction Pogledati poruku
    Oblak će morati da se izbori za mjesto prvog golmana jer Moya djeluje baš sigurno i smireno. Vjerujem da će Moya biti za sada prvi golman. Atletiko djeluje sasvim dobro sa ovim novim igračima, mada trebaće im još vremena da se uigraju. Ja ih vidim opet u borbi za sve trofeje.

Hames je bio najopasniji igrač Reala u prvom poluvremenu, ozbiljno je dva puta ugrozio gol Atletika i to su i bile najbolje šanse Reala u tom dijelu igre a vjerovatno i u čitavoj utakmici.

Nema smisla raspravljati da li je neko skupo plaćen ili nije u današnje vrijeme. Ne bih, kao što Dale kaže, u to da ulazim.
    Neki dan sam cuo , nemam pojma da li je tacno , kao Simeone bas bas nezadovoljan Oblakom , nije ni blizu onoga sto je ocekivao kad su ga dovodili .. Mislim , Moya ce u pocetku svakako biti prvi izbor kao sto kazes , a mozda i u narednim sezonama , ako je ovo istina .. Vidjet cemo

Il Capitano Rossonero avatar
    Datum registracije
    06.10.2010
    Moć reputacije
    214749056
    Citirati Originalno postavljeno od S-Nash Pogledati poruku

A nema sumnje da bi bio otac da je u Arsenalu.
    Vjerujem da se vecina slaze s tobom.

Citirati Originalno postavljeno od maliajnstajn Pogledati poruku
    A sto se tice finansija, ne moram se pravdati nikome sto nadjem finansijske izvjestaje na netu, koji su sa pecatom kluba, prodjem kroz njih, saberem 25 brojeva i dobijem cifre koje mi trebaju, to sto neki to u stanju nisu mene ne interesuje, al mi smeta sto onda misle da sam ja smislio neku kvantnu mehaniku samo zato sto javne podatke znam procitati i protumaciti, jaka stvar.
    Covjece ti Wengerova desna ruka.
    Izmenio/la Rossonero; 23.08.2014 u 00:33.

Vinjak Lord Gangarić avatar
    Datum registracije
    07.10.2010
    Moć reputacije
    166411068
    Imam osecaj da je ceo forum zamrzeo Arsenal zbog Ajnstajna
    http://i.imgur.com/ol8t1bB.png

#PRAVDA ZA BRAĆU

Datum registracije
    20.05.2012
    Moć reputacije
    214749087
    Citirati Originalno postavljeno od Gangrena Pogledati poruku
    Ko im je kriv sto nemaju ukusa

Il Capitano Rossonero avatar
    Datum registracije
    06.10.2010
    Moć reputacije
    214749056
    Idi provjeri jos jednom pare sto Arsenal ima na banci , mozda se pojavila koja cifra viska ili ne dao Bog manjka nesto.

Ne mogu da zamislim da bude manjak , ja ne bi mogao da spavam nocima.

Obavezno nam javi ovdje jer nas sve to zanima.

Citirati Originalno postavljeno od Sir Giggsy Pogledati poruku

Mada bih voleo znati ko su mu pouzdani izvori sto se transfera tice posto se vec par puta pozivao na isti.
    Wenger prvo najvecem fudbalskom znalcu spremi izvjestaj pa tek onda ostalima u klubu.
    Izmenio/la Rossonero; 23.08.2014 u 00:45.

Moderator ognjen avatar
    Datum registracije
    27.05.2013
    Moć reputacije
    214748731
    Citirati Originalno postavljeno od Dale Pogledati poruku
    Neki dan sam cuo , nemam pojma da li je tacno , kao Simeone bas bas nezadovoljan Oblakom , nije ni blizu onoga sto je ocekivao kad su ga dovodili .. Mislim , Moya ce u pocetku svakako biti prvi izbor kao sto kazes , a mozda i u narednim sezonama , ako je ovo istina .. Vidjet cemo
    Pa platili su ga oko 16m evra tako da ne vjerujem da bi Simeone toliko para dao za golmana a da ne zna koga dovodi. Pratili su ga sigurno dosta vremena, ne vjerujem u tu priču ipak da se razočarao Cholo. Njemu je tek 21 godina i karijera je pred njim. Moya je naviknut na ligu i iskusniji golman pa iz tog razloga je trenutno prije Oblaka prvi izbor.

Crveni Djavo Sir Giggsy avatar
    Datum registracije
    22.04.2011
    Moć reputacije
    55553709
    Citirati Originalno postavljeno od Gangrena Pogledati poruku
    I ja sam svestan da on na netu nalazi finansijske izvestaje, to je jasno, ali ta prepotentnost i arogancija ide ljudima na zivce... pjeske...

Mada bih voleo znati ko su mu pouzdani izvori sto se transfera tice posto se vec par puta pozivao na isti.

Datum registracije
    20.05.2012
    Moć reputacije
    214749087
    Vise diskutujete o meni nego o ovim spanskim kupovima. Ako vama smeta sto sam ja arogantan, sta me briga, vas problem , ali ako mogu da budem arogantan preko foruma onda sam i sam potcjenio svoje vjestine

Sto se tice mojih izvora, samo 2-3 covjeka iz Arsenala, 3-4 AST clana i licno clanstvo u ASTu

Active Member bjelaksson[YNWA] avatar
    Datum registracije
    18.08.2012
    Moć reputacije
    42948135
    James kidalica, ne moze se suditi na osnovu 2 tekme. Ne znam zasto uopste prica o tome, kidao je za Porto, Monaco, kidao za reprezentaciju, kidat ce i u Madridu.

The Red Devil Ser Deni ® avatar
    Datum registracije
    14.03.2014
    Moć reputacije
    90838639
    Citirati Originalno postavljeno od S-Nash Pogledati poruku
    A nema sumnje da bi bio otac da je u Arsenalu.
    Ne bi Arsen dao te pare nikad. Mislim prvo se treba konsultovati sa Ajnštajnom koliki je 3rd party deo, koliko će ostati u Londonu novca, da li će morati da potežu sa Kajmanskih ostrva jedan deo novca i slučajno kako eksluzivno za sportski žurnal otkriva mladjani Ajnštajn, jedan deo bi se morao potegnuti iz riznica zlatnih poluga ispod Shenzhen-a da bi mogao da se isplati transfer.

Naravno to sve treba i da se ispecatira, da ne bude posle: http://youtu.be/WMQLZkXe21I?t=6s

Active Member Bogi avatar
    Datum registracije
    10.08.2011
    Moć reputacije
    94541126
    Molim vas da se drzite diskusije na temu Superkupa. Svaki naredni post koji se i delimicno bavi drugom prolematikom morace da bude uklonjen. Nije da je meni do brisanja postova, nego se pravila moraju postovati. Tako cemo svi zajedno moci da uzivamo u zdravoj i pravilno usmerenoj razmeni misljenja.

Cestitke Atletiku na jos jednom trofeju. Naravno, verujem da ni Colo nije bacio sve karte na sto, ovaj trofej ima revijalnu notu, ali je ovakav ishod ipak jos jedna indikacija da crveno-beli sebe vide u vrhu spanskog fudbala. Na to imaju puno pravo. Sa druge strane, ne bi bilo lose imati na umu da je Anceloti i proslu sezonu startovao slabije. U periodu pred nama imace zadatak da izmeni koncept igre i time i na terenu dokaze da su ovogodisnja pojacanja bila vredna ulozenog novca. Mada, nekima poput mene, morace da dokaze i da su bila neophodna. Razlog za takvo misljenje lezi u tome da je proslosezonski Real Madrid bio tim dostojan svake pohvale, jednom recju dobro podmazana masina, sa kadrovskom, taktickom i psiholoskom dubinom koju moze imati samo sampion Evrope.
    Izmenio/la Bogi; 23.08.2014 u 08:10.

Strana 3 od 13 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •