Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Pa sasvim logicno kada svi znamo da u nedostatku Rafinja meni je Marej prva uzdanica. Al eto prije bih izabrao pobjedu u klasiku nego 3-0


    Bojana, a ne spominjes da su Gabašvili i Istomin u prva dva kola igrali mec zivota ako cemo tako gledati.Overall Fedov laksi ove godine.

    Odigras mec zivota i popusis 3-0, ja meca zivota u vraziju tetku
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Odigras mec zivota i popusis 3-0, ja meca zivota u vraziju tetku
      Njihove meceve zivota a druga strana ploce je to da je tada Rafa igrao najbolji tenis u zivotu pa nisu mogli ni do seta takvom igrom

      Comment


      • Tesko mu bilo, evo ja bi sad odma potpisao da Role dobije sve meceve tako 3-0 do kraja karijere, sa tako teski m zrijebom
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Raspravom udari nike na nike,
          džaba im bilo,
          pobediće uniklo i adidas patike
          sigpic

          Comment


          • Gabasvili i Istomin ozbiljni protivnici
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • shminka,

              Od pet mogucnosti za cetvrtfinalni zrijeb: Mari, Dimitrov, Berdih, Raonic i neko nize rangirani, Mari je daleko najbolji igrac, koji ubrzano ulazi u formu i ima realnu sansu da osvoji turnir. Federer ima Dimitrova, koji je za njega laksi od Berdiha, da ne pricam o Mariju. Novaku bi bio laksi Berdih nego Dimitrov a Mari je daleko tezi od obojice.

              Mari je i najtezi polufinalni zrijeb. Slijedi Vavrinka. Mari u polufinalu bi bio daleko tezi Federeru nego Berdih. Mislim da mu Vavrinka ne bi bio nista lakasi od Berdiha, ali to je u deset deka.

              Statistika koja kaze da je Berdih tezi Federeru od Marija na GS-ovima je varljiva. Prvo, Mari je vecinu tih meceva igrao pod velikim pritiskom. Berdih nije imao slicnog pritiska protiv Federera. Ovoga puta, u nesudjenom cetvrt finalu i polufinalu protiv Federera, Mari ne bi imao pritiska. Drugo, bitan je nivo igre koji je Federer pokazao u mecevima protiv Marija na GS-ovima. Daleko visi nego protiv Berdiha. Uglavnom se radilo o polufinalima i finalima.

              Konacno, misaoni eksperiment. Da Novaku danas ponudis da se promijeni sa Federerom za mjesta u cetvrtfinalu, odgovorio bi: "Istog casa." Da Federera pitas isto, odgovorio bi: "Ni slucajno! Ja nista ne dobijam takvom promjenom. Sa mojim zrijebom je Novak sigurno u finalu, ovako postoji sanas da ga Mari ili Vavrinka izbace."
              Last edited by NI; 02-09-14, 13:24.

              Comment


              • Danas veoma interesantni mecevi!!!

                Berdych-Thiem

                Ja strasno navijam za sve mlade igrace, i u muskom i u zenskom delu zdreba. Ali danas mislim da Dominik nema ni mrvicu sanse za da uradi nesto. On je igrac koji voli spore podloge, nalik sljaka i spor beton, kao u Majamiju i IW jer mu treba vreme da se namjesti za udarce. Berdych je igrac koji svi znamo da forsira ekstra ofanzivnu igru i uzece mu to vreme za namjestanje, a s tim ce ga terati da vise gresi. Dominik nije Raonic ili Isner pa da terorise Tomasa servisima, pa zato mislim da ce Tomas tu zavrsiti posao lako u tri ili max cetiri seta.

                Dimitrov-Monfils

                Duel idnog osvajaca GS i cirkuzantom. Dimitrov na ovom turniru odigrao 10 setova i samo jedan mu je bio los, ali onako bas los, a svi drugi su bili fantasticni. U prvi set protiv Gofana mislim da jos nije bio u mec, kao da je bio uspavan. Imao je 32% prvog unutra i 2 W i 12 UE, sto je katastrofa!!
                Meni se jako svidja kako igra Dimitrov na ovom turniru, FH je fantastican, odbrana BH slajsom vrhunska, o kretanje da ne pricam. Gael sa druge strane isto tako igra sjajan turnir i nije izgubio set do sada!!!! Ali nije imao teske protivnike, a to kazem tako jer i Gaske nije bio ni malo ozbiljan igrac na ovom turniru s obzira na to da nije dosao spreman na ovaj USO. Gledao sam Gaela protiv Gonzalesa, igrao odlicno ali u trecem setu umalo da se strupoli na terena. Nije imao snage...
                Nesto mi kaze da on nece izdrzati fizicki ako se mec oduzi, a mislim da Dimitrov nece izgubiti 3-0. Vrlo moguci scenario je da Monfils uzme prvi set i onda pukne.

                O Federera necu da pisem analizu, zna se sve o tom mecu, ocekujem laganu pobjedu Federera.

                Cilic-Simon

                Mozda najinteresantniji duel danas, naravno uz onaj Dimitrova i Monfilsa. Cilkan igra odlicno na ovom turniru ali to se moze reci i za Simona, naravno.
                U medjusobnim duelima je 4-0 za Simona, a zadnji duel je bio na AO ove sezone gde se Simon raspadao fizicki, a dobio Cilica u 5 setova. To dovoljno govori kako moze biti neugodan Simon za Cilica. Ja mislim da je on jedan od najnezgodnijih match up-ova na touru za Cilica, naravno ako izuzmemo veliku cetvorku. Sve vraca Gil, a Marin ne voli kad odigra previse udarce u jednom poenu. Danas ce biti isto, Simon ce terati Marina na sto vise udaraca i sto vise gresaka... Ako Simon servira pristojno ja mislim da ce on ovo dobiti. Naravno, za Cilica sam, ali mislim da ce Simon ovo dobiti.
                OVAKO

                Comment


                • Jučer Wawrinka opasno visio i 1. i 3. set

                  Comment


                  • NI,

                    ubrzano ulazi u formu i ima šansu da osvoji turnir...to ti misliš

                    Andyja i Tomasa ti pritisci koje nose sa sobom čine igračima kakvim jesu...jedno bez drugog ne ide...i sve to Tomasa čini težim protivnikom...to što je protiv Andyja igrao bolje govori i o tome da mu je lakše igrati s njim...pita se više u tim mečevima, nego u mečevima protiv Tomasa...zadnji lagani meč sa Tomasom bio 2008. godine

                    Još uvijek se ne zna kakav će žrijeb i jedan i drugi imati do kraja...ne budi toliko siguran da ne bi zamijenio Grišu i Berdycha za Murraya i Wawrinku...pogotovo ovakvog Murraya i vjerovatno povrijedjenog Stana...

                    Comment


                    • какав Бердих, ту су само три играча, Феки, Енди и Ноле... требало би као по кладионицама да Ноле то све изтамбура, али Ноле нам је задао бриге говором тела и приступом на предходним мастерсима, па сада бринемо... мада врашки је тешко одиграти мечеве један за другим у низу са таквим играчима: Мареј, Вавринка, Федерер! само кад помислиш шта те чека, коса да ти се дигне на глави, поготову кад знаш да су сви показали изузетну форму!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Steta za Aleksandru,gledao sam drugi set,i mora se reci da je izgubila taj set na neiskustvo,iako je bilo par odlicnih poena.
                        Ali kako je odvratn ona Azarena,znaci stiska pesnicu,raduje se kad pogresi Kruniceva,dere se na svaki poen,znaci toliko mi je odvratna bila u zivotu je necu gledati vise.
                        Sve najbolje Aleksandri zelim u nastavku sezone pa da iduce udje u top 30
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          NI,

                          ubrzano ulazi u formu i ima šansu da osvoji turnir...to ti misliš

                          Andyja i Tomasa ti pritisci koje nose sa sobom čine igračima kakvim jesu...jedno bez drugog ne ide...i sve to Tomasa čini težim protivnikom...to što je protiv Andyja igrao bolje govori i o tome da mu je lakše igrati s njim...pita se više u tim mečevima, nego u mečevima protiv Tomasa...zadnji lagani meč sa Tomasom bio 2008. godine

                          Još uvijek se ne zna kakav će žrijeb i jedan i drugi imati do kraja...ne budi toliko siguran da ne bi zamijenio Grišu i Berdycha za Murraya i Wawrinku...pogotovo ovakvog Murraya i vjerovatno povrijedjenog Stana...
                          shminka,

                          Stvarno mislim da Mari ulazi u formu i da moze osvojiti turnir. Glasao sam za njega. Pitanje je koliko dugo u kontinuitetu Mari moze da drzi intezitet. Tu jos skripi. Pobjeda protiv Novaka bi bilo veliko ohrabrenje za njega.

                          Berdih ne lezi Federeru i ima daleko bolje rezultate protiv Rodzera nego bi bilo ocekivati na osnovu rankinga. Ali Mari je bitno bolji igrac od Berdiha. I za njega se moze reci da ne lezi Federeru i ima protiv Rodzera tek neznatno bolje rezultate od ocekivanih.

                          Pricamo pod pretpostavkom da je sve manje vise normalno. Naravno, ako je Vavrinka povrijedjen, onda to olaksava Novakov posao a ako Monfis izbaci Dimitrova, to ce olaksati Federerov posao.
                          Last edited by NI; 02-09-14, 12:38.

                          Comment


                          • Pa igra u polju je vjerovatno i bolja nego pod Lendlom, čistije udara, još je agresivniji...ali će mu trebati još vremena da nauči ove stvari na kojima radi...kao i da se u potpunosti fizički vrati...grohno je protiv Hasea, padao protiv Kuznetsova...jučer isto tako...ali Jo to nije znao iskoristiti...vratio se gdje mu je mjesto

                            Niko nije rekao da je Berdych bolji igrač, ali manje leži Federeru...dešava se

                            Da, pričamo o najtežem mogućem putu...Federeru se može olakšati put do finala znatno...zavisi sve od današnjih rezultata...Čilić-Simon je bitan meč u svoj toj priči

                            Comment


                            • Ja zaista mislim da Grigor moze da pobjedi Federera ovde.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Krunić baš osvježenje, WTA idalje nudi mogućnost da fizički inferiorne igračice imaju šta reći protiv najboljih na svijetu...

                                Comment

                                Working...
                                X