Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sasvim logicno kada svi znamo da u nedostatku Rafinja meni je Marej prva uzdanica. Al eto prije bih izabrao pobjedu u klasiku nego 3-0


    Bojana, a ne spominjes da su Gabašvili i Istomin u prva dva kola igrali mec zivota ako cemo tako gledati.Overall Fedov laksi ove godine.

    Comment


    • Kad završiše Kei i Lošmi? Stan će biti u velikoj prednosti ako budu igrali u dnevnom programu...

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Moraćemo se samoorganizovati. Iz dana u dan izvaljuje toliku količinu budalaština i neukosti da se to više teško može svariti a kamoli popamtiti, jedna drugu stiže. Sećam se bisera od subote, ‚‚Novak ima 4 vezane brejk lopte", na 0-40, , čak je i sa matematikom u svađi.
        Nije bas tako bilo rekao je "Ima dve duple brejk lopte!"
        A rezultat je bio 15-40
        Pleonazam klasican, tj ne bas klasican, debilno glupav pre bih rekao.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Kad završiše Kei i Lošmi? Stan će biti u velikoj prednosti ako budu igrali u dnevnom programu...
          Najkasnije u istoriji, 2.26 po lokalnom
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nemoj Dino, nemoj opet, leba ti
            Obroj do 10, zvekni pivo, iskuliraj, nemoj opet u apcanu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Nemoj Dino, nemoj opet, leba ti
              Obroj do 10, zvekni pivo, iskuliraj, nemoj opet u apcanu
              No hard feelings, ja tu uletim ponekad, sa Bojanom bacim jednu-dvije i palim.

              Comment


              • Sto se tice Banjca, ja ne znam sta bi radila da ne mogu da menjam audio i da ne mogu da stavim engleske komentatore
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Бањац у свакој реченици има неку годину да помене... стално је у уводу у меч.. успут прати резултат као да га чита на семафору.. нема осећај да се удуби у меч и да брбља оно што треба, меље, не зауставља се, незна кад би требало мало да узме ваздух, толико је напоран да немогу да осетим напор актера на терену... ок, такав је темпераментан лик, нека преноси вашар, тамо је потребна фрка, или да га одведу у Гранд да преноси "звезде гранда" нека тамо диже атмосверу, тамо то пролази...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ajde sto lupeta, nego ima jako iritantan glas za komentatora pa sve ispadne 2X gore.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nije bas tako bilo rekao je "Ima dve duple brejk lopte!"
                      A rezultat je bio 15-40
                      Pleonazam klasican, tj ne bas klasican, debilno glupav pre bih rekao.
                      Baš sam postovao taj biser u lajv temi tokom meča i rekao bih da je 4 vezane odvalio. Nebitno. Nemam ništa lično protiv njega, ali imam protiv načina na koji obavlja svoj posao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Momci iz vrha imaju dosta sreće da Kei ne može da sastavi 3 turnira...od Lošmija je svakako bolji, ali daleko od toga da je jedan teniser a drugi nije

                        i samom Milošu će dosta vremena trebati da shvati kako je bolji dosta na sporijim podlogama

                        Apsolutno! Svaka na mjestu!



                        Originally posted by shminka View Post
                        Ne treba se truditi objašnjavati da je Grigor ozbiljniji teniser od Murraya ove godine i da je odmoran Berdych u 1/2 najteži mogući protivnik za Federera u 1/2...ako do tog meča dodje...Murray umjesto Berdycha u svako doba dana i noći
                        Navijacki!


                        Originally posted by Sandugp View Post
                        NI
                        Malo trolujem, malo sam pesimista, malo zaista tako mislim. Od svega po malo.
                        Na zalost se slazem. Mari je bio na moment izvanredan protiv Conge. Do te mjere da se Conga potpuno pogubio i zaboravio da ga je pobijedio prije mjesec dana. Zato nije mogao da iskoristi Marijev pad.

                        Uzdam se da ce Novak umjeti da iskoristi slicne padove u Marijevoj igri.
                        Last edited by NI; 02-09-14, 12:01.

                        Comment


                        • Nije navijački, Berdych je na GSovima dosta ozbiljniji protivnik Federeru od Murraya...

                          a tek treba da se vidi u kakvom je stvarno stanju Andy

                          Comment


                          • Kako je publika ispalila Azarenku sinoc.

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Kako je publika ispalila Azarenku sinoc.

                              Sta je bilo? Nisam video, btw ona mi je druga najiritantnija teniserka, odmah posle vristaline.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Smara publiku da pevaju Monfilsu rodjendansku pesmu i onda ih posle nekoliko sekundi opet zamoli, ali sada da pevaju s njom, i ona pocne "Happy birthday to you........." , a publika nista. Na kraju ona zavrsi celu pesmu

                                Slazem se, najiritantnija teniserka posle Mase.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X