Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Mnogima je sigurno bilo drago da vide MJa, zrači čovjek

    a na svijetu barem milion većih problema od Nike-a...
    Tako ja gledam u principu na stvari. Drago mi je kad ga vidim, podseti me na sve ono sto je postigao , koliko se trudio, trenirao, kakav je vodja bio i koliko je u svemu tome bio srecan. Treba ceniti te vrednosti i implementirati ih kod sebe.

    Originally posted by siporex View Post
    prskaj,

    pa dobro - manje vise se slazemo - jedino mislim da je ovo novakova prilika da taj projekat roger ove godine osvaja us open - pretvori u prah i pepeo -

    povodom teorija zavere - vremenom se pokazivalo da je stvarnost uvek bila 10 puta gora od tada aktuelnih teorija zavere - tako da je novakov uspeh jos veci - jedan je od najvecih tenisera u istoriji uprkos korporativnim mafijaskim organizacijama ala nike - i novak treba sledecih godinu dve da gazi nemilosrdno - against all odds....itd.

    federer ce, iako su mu opet namestili zreb - ispasti pre finala
    Pa Novak je zadnje 2 godine trebao da hara a to se nije desilo iz samo njemu poznatih razloga. Sada ce sve teze i teze biti zbog porodice sto je sa jedne strane i normalno. Po meni je on vec propustio dosta prilika da lagano pokupi neke trofeje i rekorde i "ojaca" svoju statistiku. H2H sa Rodzerom je odavno trebao biti u plusu, jer ono sto je Rodzer prikazivao u njihovim poslednjim duelima je krajnje smesno. Dok su npr 2 pobede iz 2012e potpuno ciste , ovo sve posle toga su trebale biti lagane pobede za Novaka. Ali nisu, nista neobjasnjivo se nije desilo, obojica su igrali svoj tenis, i rezultat je takav kakav jeste, sve fer i po pravilu.

    Ne verujem da Role ispada pre F, ali daleko od toga da smatram da je to nemoguce
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • I današnji dan na ES otvara... ko, ko, ko...?
      Pa Agaaaaaa
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        I današnji dan na ES otvara... ko, ko, ko...?
        Da nije biciklizam?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Namjestio Nike Adidasu 2 GS titule, pješke

          Comment


          • Na jednom biciklizam a na drugom Aga, pa ne zna čovjek za šta bi se odlučio
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by LegendaBL View Post
              Da nije biciklizam?
              Na USO...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • pa kad bi majkl jordan postao to sto jeste da nije imao neogranicenu zastitu nike mafije da koristi steroide - pogledajte ga kakav je bio zgoljav i nikakav kad je dosao u nba - a onda naprasno... (doduse i on je imao jednu prinudnu pauzu povlacenja iz sporta pa je neko vreme kao igrao bejzbol - ali to je sve, posle se vratio kad je napravljen novi dil)

                tako bi se pre koju godinu ismevale teorije zavere apropo lens armstronga - i covek priznade da se drogirao - e sad zasto je on okacen na stub srama a neki drugi nisu - to je vec igra moci koju cemo tokom vremena mozda saznati...

                Comment


                • Bas bi bilo lepo da ko izbaci te zrebove za svu cetvorku od 2007.pa da ljudi lepo izuporedjuju...... Cuj RF imao lake zrebove, pa nije on kriv sto je tour nikad smesniji...
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Što ova Tejlor ima lep osmeh, samo nikako da smršaš curo.
                    Zato se Serena nešto stanjila u ...khm, khm... gornjem delu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Na USO...
                      Bez ljutnje molicu lijepo, nisam najbolje razumio pitanje...da odgovor nije Aga

                      Originally posted by siporex View Post
                      pa kad bi majkl jordan postao to sto jeste da nije imao neogranicenu zastitu nike mafije da koristi steroide
                      Znao sam da to ne moze biti stvarno, moj idol me varao preko dve decenije...
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Na jednom biciklizam a na drugom Aga, pa ne zna čovjek za šta bi se odlučio
                        pa za Radwu, da malo gledamo lepe poene ... onda pauza jer nema pola igraca koji obecava dobar tenis... pa uvece Grisha, Masha i Stan za laku noc

                        Comment


                        • Originally posted by siporex View Post
                          pa kad bi majkl jordan postao to sto jeste da nije imao neogranicenu zastitu nike mafije da koristi steroide - pogledajte ga kakav je bio zgoljav i nikakav kad je dosao u nba - a onda naprasno...
                          Ovi ostali hvala bogu jadni nisu znali za steroide, samo ono sto im priroda dala. Daj nemoj sad preterivati covek je bio ubedljivo najbolji pa 10 mesta prazno. Tako je i ostalo sto se mene tice. Evo ti LeBrona vidi na sta lici i kakvu ekipu ima pa koliko je titula uzeo do sada. Treba malo postovati i neke druge stvari. Kao npr San Antonio i njihovu cistu sportsku dominaciju <3

                          I taj biciklizam mi nije jasan kako i dalje postoji, koji se to kes vise obrce, a smesno mi sto Lens ispade zrtveni jarac, meni je lik i dalje car, pokrenuo mnoge pozitivne stvari i bio idol mnogima. Ne vidim zasto bi se to sad promenilo kad se 100% profesionalnih biciklista bahato drogira.

                          Izvinjavam se za off , ja sam zavrsio
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • uživoooooo...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=893030

                              Ja da dodam moj predlog. Ako krenes da vristis na sred terena kao da te kolju - platis
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by siporex View Post
                                pa kad bi majkl jordan postao to sto jeste da nije imao neogranicenu zastitu nike mafije da koristi steroide - pogledajte ga kakav je bio zgoljav i nikakav kad je dosao u nba - a onda naprasno... (doduse i on je imao jednu prinudnu pauzu povlacenja iz sporta pa je neko vreme kao igrao bejzbol - ali to je sve, posle se vratio kad je napravljen novi dil)
                                Sorry za off, ali samo da spomenem jednu pricu koju znam da je sigurno tacna, tice se Brayanta. Uglavnom on je probudio nekog svog trenere u po noci, ovako 2-3 ujutro i rekao mu da dodje u dvoranu treba mu nesto pomoci. Ovaj dosao, a Kobe mokar ko da je iz bazena izasao. Trening je zavrsio u 5 ujutro, otisao na tusiranje, napravio pauzu i pojavio se na regularnom treningu u 8 sati ujutro, najnormalnije.

                                Ljudi rade dan noc, pisaju krv bukvalno koliko se trude i rade, imaju nutricioniste koji im daju prave prirodne supstance, ne lupaju se oni sranjima, jer svako sranje koje ubace u tjelo, smanjuje im karijeru i povecava sansu za povredom. Ljudi rade po 20 sati dnevno samo da bi postigli nesto, i onda se nekih par pametnih ljudi kojima je vrhunac odigrat termin i nakon toga otic pojest kilu bureka pricaju o velicinama kao sto su Jordan ili ti ostali ovi, koji su radili dan noc, da bi bili to sto jesu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X