Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Očekivan žreb. Fed malo lakši dobio a Novak kao i obično dobija Insera, mada nije on u onoj formi kada je izbacivao Novaka. Za nadati se da Grigor može dobiti Rogera mada vrlo teško.
    Ahh, ne volim Nadala ali toliko je zreb dosadan i neuravnotezen bez njega. Mada mislim da ce vremenski uslovi kao i uvek biti mnogo bitniji od zreba.

    Jedno drugo pitanje: jel' polovina prvog nosioca prva igra meceve 1 kola itd., u tom slucaju Novak startuje pre Fed-a ili obrnuto?

    Comment


    • Tezi zdrijeb za Tsongu, teze ce biti protiv Mareja duel a od Novaka se ne bojimo jer do taj duel nece ni doci jer Novaka ispada vec u jedan od prva dva kola. Aleeez Jo, naredjaj ih opet kao u Torontu.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Federer, Vavrinka, Marej, Raonic, Conga i Izner u istom dijelu zrijeba pa da se i nadamo necemu.
        Izgleda da mozemo da se nadamo samo Fed nije u istoj polovini

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Pre ce Kopija uzeti USO.

          EDIT:



          Ma ok to. Ali izgubis set od Ferrera u Sinsinatiju i to sa 6:1 Tuga.
          Ali se na kraju radovao, uzeo Sinsni, pustio Ferera , odmorio Role 2 set, onda ga treci rasturio
          Tako ce biti i na USO, 2 seta uzima, 2 odmara, 5 rastura i osvaja USO, mada ce neke rasturiti u 3 seta
          Ja ti lepo objasni, a ti sad pisi do samog kraja slema sta hoces, da Role gubi itd., ali bice ovako kako sam napisala
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Mnogo je onih koji misle da Fed uzima US, ne znam da li se zezaju ili su ozbljni, ako su ozbiljni zanima me po kojoj osnovi to smatraju
              zezaju se...kakav Federer

              Comment


              • Fića se baš trudi i radi, zaslužio je da upadne u glavni žrijeb, nadam se da će da pređe i ovu poslednju prepreku
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Ноле има добар жреб, међутим ако није у форми онда нам ништа друго не преостаје него да се молимо богу да комшији цркне крава....
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja procitah Cicolina.

                    Jedino je dobro sto Novak ima odlicna dva kola za vracanje forme, i trece dosta lako, a opet kolo koje ne smije donijeti ni najmanje opustanje, tu ce se vidjeti u kakvoj je formi. Od cetvrtog kola do kraja misije na USOu ko mu god bude protivnik bice tesko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Ноле има добар жреб, међутим ако није у форми онда нам ништа друго не преостаје него да се молимо богу да комшији цркне крава....
                      Po meni paklen zreb... ( ne ulazim ovde u njegovu losu formu ) i da je u najboljoj po meni tezak zreb. Fed ima daleko najlaksi zreb u poslednjih par GS. "Najteza" mu prepreka do finala covek koga je dobio 16 puta a izgubio nikad.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Opet su svjetske sile imale uticaj na zrijebdokazi, ma kome to jos treba, dovoljno je da mi sa balkana to samo kazemo, ehhhhh moj pulenu da si kojim slucajem Svajcarac, Spanac, Britanac, Srbijanac ili bilo ko drugi sve bi bilo lakse, ovako ti predstoji borba protiv svjetskih sila zla, ali zapamti nas su od malena ucili da pravda pobjedjuje
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          ...Stan će teško do 1/2,
                          Od kad to?

                          Novak je dobio izuzetno tezak zrijeb. Kao i Mari, kao i Conga. Samo jedan od njih mose do 1/2 i tamo ga ceka Vavrinka a ne Ferer. Rodzeru je sve otvoreno kao i u Uimbldonu.

                          Comment


                          • Nije vezao 5 pobjeda od MCa...nadje način da ispadne uvijek...ako dodje do 1/2 ide do kraja...to je teži dio posla

                            Priča je više bila u smislu da ne mora značiti da će se igrati sa svima koji se mogu naći na putu...kao i da se u 1/4 neće igrati dubl protiv Tsonge/Murraya...nego će se igrati protiv jednog od njih...prvi postao igrač prije 10 dana, a ne bi ni postao da nije bilo tanka...a drugi nije zabilježio dobar rezultat u komplet godini...GSove napuštao rutinski u 1/4 i 1/2...uzeo set

                            Naštimano je, teže je dosta...nije, ne mora značiti

                            Na AOu regularno, ovdje nije...na Wu Wawrinka Federeru...mah, mušterija...Raonić u 1/2...`ta će on, vrati se Rafa...Wawrinka na USO...u 1/2 Wawrinka, a i ako ne bude...onda Lošmi!
                            u Torontu neregularno, pa se napustio turnir iz bojkota...u Sinsinatij regularno, pa se turnir opet napustio...

                            Klasika

                            Stan>>Ferrer...pješke
                            Last edited by shminka; 22-08-14, 09:40.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Nije vezao 5 pobjeda od MCa...nadje način da ispadne uvijek...ako dodje do 1/2 ide do kraja...to je teži dio posla
                              Svejedno on je tvoj izbor za titulu.

                              Kladionice su odreagovale:

                              Code:
                              Novak	40.2%	-2.1%
                              Rodzer	22.5%	 0.5%
                              Mari	10.3%	-3.4%
                              Conga	3.5%	-0.6%
                              Stan	4.4%	 0.5%
                              Grigor	4.4%	 0.8%
                              Raonic	3.6%	 0.8%
                              ostali	11.1%	 3.5%
                              Najvise su smanjene sanse Marija, pa Conge i onda tek Novaka.

                              Federerove sanse su malo porasle. Inace od 5 glavnih favorita, samo jedan (Grigor) je u Federerovoj polovini.
                              Last edited by NI; 22-08-14, 10:19.

                              Comment




                              • Rafa se zali sam vodom, umjesto da je našao nekoga da ga polije...zglob radi kod dizanja kante pune vode

                                Comment

                                Working...
                                X