Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Taj sistem zaceljivanja tendona, traje godinama, i tvoja teorija je i tacna, ali za normalne ljude, koji ne fizikalisu i nisu podlozni naporima, kroz koje jedan profesionalni fudbaler prolazi. Pre nisi mogao vratiti to na 100% ili blize, sada uz moderniju medicinu mozes dovesti to do nekog maksimuma, ali jednostavno proces je enormno dug. Tako da za fudbalere se nikad ne moze reci da se vracaju jaci, jer nemaju dovoljno potreban odmor, kako bi se telo dovoljno adaptiralo. Bas ce neki fudbaler sutra da odmara godinu, dve, kako bi bio na 99%, toga nema u fudbalu. Zato su svaki sledeci put vise podlozniji povredi nego ranije.
    Po pitanju misica te noge, ali po pitanju ligamenata, ako je odradjena operacija kako treba, onda je ta struktura mnogo jaca nego prije, jer ide sad ona moderna misicna ovojnica koko ligamenata koja ih cuva bla bla bla. Nisam u moodu potpunom na medicinu, ispiti iz ekonomskih sranja, pa mi je mozak malo udaren
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Koja borba za cetvrto mesto....

      Od 4og do 12og mesta razlika je 5 bodova... Sparsi na 10om mestu imaju samo 2 boda manje od Junajteda na 4om...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mene fascinira zasto Wenger nije uzeo i Chambersa i Clyna ovo ljeto
        Zato sto ovi ne bi ni dali Clynea, zato su se resili Chambersa, jer su procenili da je ovaj talentovaniji za poziciju desnog beka.

        Dosta bod ovde So'tonu, sad idu prave muke za njih, tri paklena kola i dobro je sto pred te duele nisu dosli sa porazom iz ovog duela.
        Tadic danas slab, podseca negativno na Ozila, kad samo nestane na terenu. Mada tesko da iko i moze puno protiv ovako postavljene ekipe u odbrani.
        Ovakav So'ton, moze opasne probleme da napravi, a oni sami sebe i smatraju autsajderima u sledeca tri meca, tako da je to dodatna bojaznost za City, pogotovo za Arsenal i Utd, jer te dve ekipe igraju jednostavno lose.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Fres ne igra ni Siti nimalo dobro..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Fres ne igra ni Siti nimalo dobro..
            Za svoje standarde, i ne toliko, sto i treba da plasi jer mogu dosta bolje, ali u odnosu na Utd i Arsenal, bolji su toliko da se mogu nazvati title contender-ima.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Da je pljuno Wengerica 32 miliona na njih dvojicu bilo bi sasvim dovoljno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Za svoje standarde, i ne toliko, sto i treba da plasi jer mogu dosta bolje, ali u odnosu na Utd i Arsenal, bolji su toliko da se mogu nazvati title contender-ima.
                Koliko mogu da budu dobri, oni su mnogo losi. Pa oni samo mogu da se nazovu, generalno vec su mnogo bodova ispustili i da Smoling nije dobio crveni nisam ubedjen da bi dobili nas, no dobro. Utd i Arsenal kolju povrede samo tako i kada pogledas ko im je sve povredjen dobro je sto igraju bar UTD. Cim se budu oporavili tj ustalili neki igraci verujem da ce obe ekipe da melju.

                Osecam da ce ove sezone biti najmanja razlika izmedju 2 i 7 dok ce izmedju prvog i drugog razlika biti minimum 15 bodova, a iskreno ne vidim Siti kao drugu ekipu. Bas mislim da im mnogo ne stima u ekipi i da ce vec na leto lepo da se raprodaju

                A Saut za sada "iznenadjenje" videcemo kako ce to da izgleda do kraja Januaru. Ako izdrze bice super.
                Last edited by l1m4r; 24-11-14, 22:35.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Arsenal da nema self destruct mode bili bi 2. pjeske
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Koliko mogu da budu dobri, oni su mnogo losi. Pa oni samo mogu da se nazovu, generalno vec su mnogo bodova ispustili i da Smoling nije dobio crveni nisam ubedjen da bi dobili nas, no dobro. Utd i Arsenal kolju povrede samo tako i kada pogledas ko im je sve povredjen dobro je sto igraju bar UTD. Cim se budu oporavili tj ustalili neki igraci verujem da ce obe ekipe da melju.
                    Ma daleko je to od "mnogo loseg", nego su ljudi pod utiskom losih partija u LS, a odlicnog i konstantnog Chelsea u ligi, ali oni dosta bolje igraju u prvenstvu, pa vidi se to i po bodovima, ali u LS igraju slabo, pa varira forma i nmg pronaci tu konstantu, nije to nikakva katastrofa, poput Arsenala koji postaje kritican i Utd-a koji se donekle popravlja, ali nista posebno, na bljeskove. Obe ekipe vuku jedan igrac ili dva, a odbrana dosta nedisciplinovana.
                    Jesu tu i povrede faktor, ali i City je imao povreda, Joveta se povredi, nema Silve, Nasri se tek vratio, kao i Fernandinho, dakle ni njima nisu cvetale ruze.

                    Ali hajde, ako ti je za utehu, onda su mnogo losi, kako onda da nazovem ovo sto vi i Arsenal igrate ? Ili ne daj boze nas ?
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      ali i City je imao povreda, Joveta se povredi, nema Silve, Nasri se tek vratio, kao i Fernandinho, dakle ni njima nisu cvetale ruze.
                      Cuj Joveta, a Siti nema Aguera i Dzeka, aj Fresko majke ti

                      Jedino im Silva onako doslo kao tesko kad se povredi, ostali od ovih sto si nabrojao nijedan se nije osetio da je falio.

                      Comment


                      • Njima je Yaya alfa i omega, bez njega je sve kataklizmicno, a u karinaskoj je formi.

                        Ja stvarno ne znam kako oni misle Bayern sutra dobiti bez njega.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ali hajde, ako ti je za utehu, onda su mnogo losi, kako onda da nazovem ovo sto vi i Arsenal igrate ? Ili ne daj boze nas ?
                          Tek sada stizem da odg.

                          Arsenal sam ove godine najmanje gledao ali ajde da pojedem govna .
                          Najveci problem kod njih je gusenje igraca, Remzi, Dzek, Kazorla, Ozil, svi hoce da budu kreatori i svi mogu (generalno) ali nesto tu ne stima (bar ja tako vidim), kao da guse jedan drugog. Rosicki za sta prima platu?! Imaju Artetu i Flaminija za mene licno i jedan i drugi su trosenje para kluba.

                          U odbrani im fali isto sto i nama lider, mali Kalum me kada god pogledam odusevi, ako se ne varam igrao je na 3 pozicije ove godine i sve tri je odigrao za mene dobro, moze on u buducnosti da bude taj lider ali za sada tesko, ni Pera ni Kos nisu neki lideri (moje vidjenje). Monreal, Debusi i Gibs prosek igraci.
                          Sta ce Yaya Sanogo u Arsenalu?! Kembel jel igrao ove sezone? Pokida SP i ne dobijea sansu.
                          Veliki problem u nekom mom vidjenju koji Arsenal ima jeste sto nisu uzeli Strotmana, Jaju, Felainija, Matica, Musu u sredini, koji bi ih digao na skroz drugi nivo. Da napisao sam i Musu i Felu, od ovih pomenutih je najveci prljavac na terenu, a to i Arsenalu i treba. Imas vrhunsku kreaciju ali generalno imas iza Artetu i Flaminia, ajde da pusti Dzeka pozadi ali opet nije to to. Plus falila im je stopercina tipa Benatia. Sanja je morao ostati u klubu, ali nije. Uz dva ozbiljna pojacanja u sredini i odbrani ove sezone lagano mogu do drugog mesta. Ali im je prebitan januar i ta pojacanja, pitanje je koliko Venger zeli da trosi.

                          Mi, mi smo posebna prica, u odnosu na sva tri klupa. 3 sezone, 3 menedzera, 3 razlicita dobro 2 razlicita sistema i jedan nazovimo usrani sistem. Plus brdo povreda. Prvi put za 3 godine nama sredina nije problem, doveo si Blinda koji kida, Erera isto tako. Magija je pokazao sta ume i kako. Plus imas Vejna koji se trosi na sve strane, Matu koji je bio najjaci igrac Celzija 2 godine. Preporodjenog Felu prljavca i Kerika koji koliko god ga je ne volim, ume da odigra, ali dzaba ti sve to, kada ti 2 najbolja stopera Smoling i Jones nisu odigrali 5 tekmi ove godine zajedno. Prvo ubise ih povrede, a drugo LVG menja formacije kao carape. Otislo nam je 3 igraca iz obrane svi lideri, a 4ti igrac nam je blago retardiran u zavisnosti od dana do dana (Rafael). Moze da bude najbolji, a moze da bude i Zlatni Roho! Cim budemo konsolidovali odbranu da ne primamo idiotske golove mi cemo biti na konju. Hteli drugi to da prihvate ili ne ali tako je. Ove sezone titula je vec mnogoooo daleko, tako da i nama je drugo mesto ako sredimo odbranu u stvari titula isto kao i Arsenalu.

                          Moram i o vama nesto, i ako ne volim previse da pisem o vama.

                          Jedini krivac za ovo gde ste vi jeste onaj koga ste prosle godine velicali. Prosle godine je on bio SAF, a sada je Mojes. Imali ste prejaku sezonu, cilj je bio ako se ne varam 3ce mesto!? A borili ste se za titulu, da ste je uzeli bila bi sezona iz snova ali ni ovako nije losa, kada se pogleda, posle koliko godina u top4? Jeste da nije uspeh ali znaci dosta. Problem otisao je "sebicni Suarez", a dosao Baloteli?! Do jaja glup potez. Da ste dali sve pare lepo za Kavanija sprdali bi se sada sa odbranama (prim). Da, jel prosla sezona bila jedna od retkih gde Stivi nije usao sa nekim povredama ili sam istripovao? Vasa sredina je u ozbiljnom problemu, Joe Alen, Henderson, Lucas, Can nisu igraci svetske klase i iskreno ne vidim da ce biti. Stivi ima godine. Ozbiljan remont bih ja radio da sam mesto Rodzersa. Vec na pocetku sezone Saut je uspreo da se sprda sa vasom odbranom ali se zajebao Kuman kada je izbacio Tadica. A usao Sejn ako ne gresim

                          Odbrana vam je suplja vec drugu godinu, ako ne i trecu godinu za redom, pre dve sezone 43, prosle 50 primili, ali prosle dali vise 35 golova vise nego pre i odma se video rezultat. Ali Suarez je bio tu, a sada je tu Baloteli. Dosao je Riki koji kao rezerva je ok, ali nista vise od toga. Dosao Lovrem koji nije doneo ono sto treba i ako je odigrao pre toga ok sezonu. Doveli ste mnogo losa pojacanja, a prodali najjaceg igraca. Da, jedino je Lalana ok, ali nesto ni vidim da se userava od igranja.

                          Ajde i Siti. Ekipa koja je bila u najboljoj poziciji. Imali su jednog ozbiljnog rivala prosle godine a to je bio Liverpul. Znali su svi da ce ova sezona biti Celzijeva i niko nista generalno nije uradio. Siti doveo Mangalu koji vidimo da nije nista posebno. Demikelis ozbiljna kiksara cak i preozbiljna, a stalno igra, Klisi prosek kao i Nastasic. Kolarov koji ode u napad i zaboravi odrbanu . Imaju vodju ali za mene to nije Kompani vec Pablo. Kompani u zadnje vreme je bas mnogo nervozan, i ispada prelako, ocekujem neki crveni u skorije vreme. Na sredini uz zver Jaju imaju Fernanda i Fernandinja sa kojima uopste nisam odusevljen. Zavrsavaju posao nista vise. Ali zato Silva masina. Pa cak i Navas i Milner, koji trce max i rade za ekipu stalno. Aguero, Dzeko, Joveta prejak napad. Ali dzabe kada bilo koja ozbiljnija ekipa njima preko Klisia/Kolarova/Demikelisa/Mangele moze da 2 komada .

                          PS: Nemoj da neko misli da pljujem Arsenal, Livepul i Siti, a velicam sada United. Generalno svi smo u ozbilnim govnima, samo neko manje neko vise, bitno je kako ko gleda. Nama prvi put posle koliko godina sredina nije problem toliki, ja ne mogu u to da poverujem. Ovo je samo moje misljenje
                          Last edited by l1m4r; 26-11-14, 00:09.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Njima je Yaya alfa i omega, bez njega je sve kataklizmicno, a u karinaskoj je formi.

                            Ja stvarno ne znam kako oni misle Bayern sutra dobiti bez njega.
                            Spoiler

                            Comment


                            • Zajebo nas Aguero sviju moram priznat
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Tek sada stizem da odg.

                                Arsenal sam ove godine najmanje gledao ali ajde da pojedem govna .
                                Najveci problem kod njih je gusenje igraca, Remzi, Dzek, Kazorla, Ozil, svi hoce da budu kreatori i svi mogu (generalno) ali nesto tu ne stima (bar ja tako vidim), kao da guse jedan drugog. Rosicki za sta prima platu?! Imaju Artetu i Flaminija za mene licno i jedan i drugi su trosenje para kluba.

                                U odbrani im fali isto sto i nama lider, mali Kalum me kada god pogledam odusevi, ako se ne varam igrao je na 3 pozicije ove godine i sve tri je odigrao za mene dobro, moze on u buducnosti da bude taj lider ali za sada tesko, ni Pera ni Kos nisu neki lideri (moje vidjenje). Monreal, Debusi i Gibs prosek igraci.
                                Sta ce Yaya Sanogo u Arsenalu?! Kembel jel igrao ove sezone? Pokida SP i ne dobijea sansu.
                                Veliki problem u nekom mom vidjenju koji Arsenal ima jeste sto nisu uzeli Strotmana, Jaju, Felainija, Matica, Musu u sredini, koji bi ih digao na skroz drugi nivo. Da napisao sam i Musu i Felu, od ovih pomenutih je najveci prljavac na terenu, a to i Arsenalu i treba. Imas vrhunsku kreaciju ali generalno imas iza Artetu i Flaminia, ajde da pusti Dzeka pozadi ali opet nije to to. Plus falila im je stopercina tipa Benatia. Sanja je morao ostati u klubu, ali nije. Uz dva ozbiljna pojacanja u sredini i odbrani ove sezone lagano mogu do drugog mesta. Ali im je prebitan januar i ta pojacanja, pitanje je koliko Venger zeli da trosi.
                                Brateee, ne jedi ... . Al sa ovim bolodovanim se slazem

                                Comment

                                Working...
                                X