Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jay Rodrigez mnogo jak igrac jedva cekam da se oporavi od povrede
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jay nece se vratiti u formu najmanje do februara, a sad bi trebao nekad da se vrati ako sam dobro upratio.

      Eno Walcott, nije odigrao nista, vec ima malo zatezanje u prijedjelu prepone. Katastrofalne su te povrede ligamenata, treba ti pola godine da dovedes tjelo u mogucnost da podnosi napore top fudbala
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • A Shane Long? Imaju bolje napadace od Arsenala,Junajteda i Liverpula zajedno! Posto Falcao i Sturridge ne mogu jedan mec da odigraju.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          A Shane Long? Imaju bolje napadace od Arsenala,Junajteda i Liverpula zajedno! Posto Falcao i Sturridge ne mogu jedan mec da odigraju.
          Ovo nisam procitao
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            A Shane Long? Imaju bolje napadace od Arsenala,Junajteda i Liverpula zajedno! Posto Falcao i Sturridge ne mogu jedan mec da odigraju.
            De, de...

            Imaju zdravije napadace, bolje nemaju..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ovaj Cissokho je jedan od najgorih igraca koje sam ja gledao u PL-u...
              Klasicno drvo....

              Na stranu ovaj slucajni gol, Villa je jedna od najgorih ekipa u PL-u trenutno...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                De, de...

                Imaju zdravije napadace, bolje nemaju..
                Pa da si procitao ceo post, shvatio bi sta sam hteo da kazem. Da su Falkao i Sturridge fit gledali bi mi drugaciju sezonu, ovako smo osudjeni na Balotelija i Van Persija, a Long i Pelle su efikasniji od svih nasih napadaca zajedno.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Jes brate i ti si uporedio Alexisa Sancheza sa Shanom Longom. Enuff said
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Jay nece se vratiti u formu najmanje do februara, a sad bi trebao nekad da se vrati ako sam dobro upratio.

                    Eno Walcott, nije odigrao nista, vec ima malo zatezanje u prijedjelu prepone. Katastrofalne su te povrede ligamenata, treba ti pola godine da dovedes tjelo u mogucnost da podnosi napore top fudbala
                    Vec sledeci vikend bi mogao da bude u rotaciji.
                    To kad ce se vratiti u formu, zavisi od igraca do igraca iskreno, ne treba to tako generalizovano posmatrati, jer svako je razlicite konstitucije. Pogotovo ne, porediti ga sa Walcottom, koji je fizicki krhkiji i labilniji, tj skloniji povredama (zar nisu svi iz Arsenala).
                    Btw zar nisi ti bio pobornik teoreme da su igraci posle tih operacija jos jaci nego ranije, ili mi se samo to ucinilo ?

                    Elem, ne treba preterivati, ali da imaju odlicne napadacke opcije, za PL odlican standard. Pelle me je najvise iznenadio, cak mislim da je on u ovom momentu najjaci italijanski napadac.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Pa da si procitao ceo post, shvatio bi sta sam hteo da kazem. Da su Falkao i Sturridge fit gledali bi mi drugaciju sezonu, ovako smo osudjeni na Balotelija i Van Persija, a Long i Pelle su efikasniji od svih nasih napadaca zajedno.
                      Mi imamo i Runija. Samo nas jebu povrede na svakom delu terena pa Runi mora da igra SVE aaaaa, a to sto vi niste doveli kvalitetnu zamenu za Suareza, to je vec kriv neko drugi..

                      A i ovo sto kaze Aki, Long/Aleksis...
                      Last edited by l1m4r; 24-11-14, 20:52.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Vec sledeci vikend bi mogao da bude u rotaciji.
                        To kad ce se vratiti u formu, zavisi od igraca do igraca iskreno, ne treba to tako generalizovano posmatrati, jer svako je razlicite konstitucije. Pogotovo ne, porediti ga sa Walcottom, koji je fizicki krhkiji i labilniji, tj skloniji povredama (zar nisu svi iz Arsenala).
                        Btw zar nisi ti bio pobornik teoreme da su igraci posle tih operacija jos jaci nego ranije, ili mi se samo to ucinilo ?

                        Elem, ne treba preterivati, ali da imaju odlicne napadacke opcije, za PL odlican standard. Pelle me je najvise iznenadio, cak mislim da je on u ovom momentu najjaci italijanski napadac.
                        Jesu oni jaci nakon TE operacije ligamenata, ali tjelo opcenito treba da se vrati u normalu, da se navikne na malo duze tkivo misica i te pizdarije i onda je u pocetku podlozno povredama cijele noge jer kao sistem, jos uvijek nije kongruentno sve
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Jesu oni jaci nakon TE operacije ligamenata, ali tjelo opcenito treba da se vrati u normalu, da se navikne na malo duze tkivo misica i te pizdarije i onda je u pocetku podlozno povredama cijele noge jer kao sistem, jos uvijek nije kongruentno sve
                          Taj sistem zaceljivanja tendona, traje godinama, i tvoja teorija je i tacna, ali za normalne ljude, koji ne fizikalisu i nisu podlozni naporima, kroz koje jedan profesionalni fudbaler prolazi. Pre nisi mogao vratiti to na 100% ili blize, sada uz moderniju medicinu mozes dovesti to do nekog maksimuma, ali jednostavno proces je enormno dug. Tako da za fudbalere se nikad ne moze reci da se vracaju jaci, jer nemaju dovoljno potreban odmor, kako bi se telo dovoljno adaptiralo. Bas ce neki fudbaler sutra da odmara godinu, dve, kako bi bio na 99%, toga nema u fudbalu. Zato su svaki sledeci put vise podlozniji povredi nego ranije.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Uzimaj ovog sto pre Brendane!!!
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Mene fascinira zasto Wenger nije uzeo i Chambersa i Clyna ovo ljeto
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • To, sokolovi!

                                Comment

                                Working...
                                X