Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pixxar nesto sam lepo raspolozen pa me bas mrzi da se raspravljam, a pogotovo sa tobom.

    ps: vidimo se za par nedelja..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ne samo je glupo da pises, ko je mali a ko veliki. Svakome je svoj klub najveci.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Vise zasluzuje TOP 4 klub koji ima dva poraza vise, dao je pet golova manje, a primio cetiri vise od Jedinstva. Solidna logika.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          . Samo cu reci pet usatih pehara.
          A PL? Kad je uzet poslednji put? Slabo pamtim nešto godine...

          Comment


          • Kako možete na Pixara da se ljutite? On je naša PL Barclays maskota

            Comment


            • Ne, a sta je bio smisao ove recenice "da cete imati priliku da nam pokazete sta znate i koliko ste veliki, bas ste veliki". Ja sam definitivno glup, ali bas glup, ako ovo nije ono sto jeste.
              Last edited by Brian McShtull; 04-03-15, 22:41.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Spustite malo loptu , vidite da su poceli i banovi..

                Jebem mu mater isto ste kakva djeca , moj tim je bolji od tvog tima.

                Comment


                • Pravda za Limara!

                  Comment


                  • Rosso brate Juve bolji od Milana
                    Salu na stranu glupe prepirke i glupo uporedjivanje ko je bolji,pa normalno da cu uvek reci za svoj klub da je najbolji.

                    P.S. Limare bracala gledamo se uskoro,nadam se da ce ti smanjiti ban. limara!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Skinuo sam mu ban jer je Limar sasvim ok lik i nikad nista nije napravio ovako i vjerujem vise da nece...

                      Molim vas u narednom periodu bez rasprava tipa ciji je autic ljepsi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Skinuo sam mu ban jer je Limar sasvim ok lik i nikad nista nije napravio ovako i vjerujem vise da nece...

                        Molim vas u narednom periodu bez rasprava tipa ciji je autic ljepsi
                        Kako bolan nema rasprava, zna se da je Arsene Wenger najljepsi
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja se izvinjavam navijacima Junajteda, uopste nisam imao nameru da se raspravljam. I drago mi je sto je skinut ban coeku.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment




                          • Ne znam da li van Gaala da psujem, ili Abeida sto me oborise na tiketu ovako. Ili mozda obojicu ?

                            Rutinski LFC protiv Burnleya, raduje gol Dannya.
                            Ocekujem da tezak raspored Utd-a ucini svoje, jer ovo sto prikazuju, nece biti dovoljno da to prezive, moraju da dignu nivo igre. Verovatno ce im tok sezone odrediti upravo derbi na Anfieldu, a verovatno i Liverpoolu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Skinuo sam mu ban jer je Limar sasvim ok lik i nikad nista nije napravio ovako i vjerujem vise da nece...
                              Hvala za skinut ban jos jednom.

                              Izvredjao sam coveka i zasluzio sam ga!

                              Cukamo se i dalje..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X