Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Шампионски..

    Comment


    • Školska akcija,Oskar,Hazard

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Fabregas - Oskar - Azar...Kakvo ubrzanje pri prvom konaktu sa loptom, Valensija i Smoling su odmah odustali. I zavrsnica levom. Svaka cast.

        Comment


        • Masina....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ocajno postavljanje De Gea-e, msm da je mogao mnogo bolje da odreaguje.

            Comment


            • Mozda je ono bio faul nad Radamelom, nisam siguran, ali svejedno, odlicna akcija Cesca i Oscara, Hazard rutinski kroz noge.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Mozda je ono bio faul nad Radamelom, nisam siguran, ali svejedno, odlicna akcija Cesca i Oscara, Hazard rutinski kroz noge.
                Možda, ali sudac celu utakmicu pušta takve startove...., nije mi strim Bog zna šta, jel ono golman bio izvan 16?
                I da, sada sam i ja glasao za Edena, pa na šta bi to ličilo da nam glumica bude igrač lige


                Spoiler
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Mozda je ono bio faul nad Radamelom, nisam siguran, ali svejedno, odlicna akcija Cesca i Oscara, Hazard rutinski kroz noge.
                  Nije, videlo se na usporenom da mu je lepo kroz noge špicem izbio loptu, a ovaj se lagano i bacio jer je skontao da je zajebao, tj. mekano se postavio.

                  Comment


                  • Originally posted by somborac View Post
                    nije mi strim Bog zna šta, jel ono golman bio izvan 16?
                    Diskutabilno, ali mislim da je bilo na liniji. Mozda par centimetara van, ali nije bilo za indirekt...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mancester osim poseda i prednosti po broju izvedenih kornera nema nista.Valencia zakasnio kod gola Celzija,napad ne postoji osim besciljnog dodavanja lopte na bok gde niko ne moze da probije.Murinjo postigao sta je hteo.

                      Comment


                      • Tome ,jeste mu on lepo izbio loptu nogom ,ali treba se gledati gde su i ruke Teriju ,jer nije faul samo kad udaris nogama

                        Comment


                        • Neki ljudi su ovde stvarno zreli za Lazu. Ta kolicina malicioznosti, iskompleksiranosti, zlobe, pokvarenosti samo kada Junajted gubi...

                          Ne mogu da verujem da postoje takvi pacijenti.

                          Necu da se vracam na forum danas sigurno. Ako ostane prednost da sada cestitam Avramovicu i ostalim Plavcima na pobedi i titulu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tigru je bolje bilo da se nekako, kako-tako gradio, a ne da jedva čeka da padne...

                            Izem ti fudbal koji Mou forsira... mada sam samo čekala neku kontru

                            Edit: Pa nije valjda da čitaš šta pišu?
                            Last edited by miloolja; 18-04-15, 18:26.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by blanco View Post
                              Tome ,jeste mu on lepo izbio loptu nogom ,ali treba se gledati gde su i ruke Teriju ,jer nije faul samo kad udaris nogama
                              Jeste, gledao sam samo noge na onom snimku, ali sad su ponovo prikazivali i nisam ni skontao da ga je oduvao rukom. Valjda sam navikao da je Falkao kljakav cele sezone pa sam mislio da je i ovde bio mekan. Pardon za procenu.

                              De Gea jeste bio malo napolju, ali to je bilo sudijski baš teško za uloviti.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Neki ljudi su ovde stvarno zreli za Lazu. Ta kolicina malicioznosti, iskompleksiranosti, zlobe, pokvarenosti samo kada Junajted gubi...

                                Ne mogu da verujem da postoje takvi pacijenti.

                                Necu da se vracam na forum danas sigurno. Ako ostane prednost da sada cestitam Avramovicu i ostalim Plavcima na pobedi i titulu.
                                Na koga konkretno mislis kad vec tako pises ?

                                Comment

                                Working...
                                X