Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мени се баш свиђа састав. Журка може да почне.

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      dalo se pretpostaviti da će doći do toga,potrošili su "skoro ceo" budzet na lukakua što je po mom mišljenju bilo pogrešno a nikog nisu doveli pored njega,samo Bešića

      napustio ih je delafeu koji je prošle sezone bio bitna zamena a mesto njega doveo Acua na pozajmicu koga Martinez uopšte nije koristio (pratio sam momka u Viteseu gde je bio igrač sezone i bio sam 100 % siguran da će se snaći u Evertonu jer je fizički dosta jak,brz,eksplozivan,nije top igrač ali završio bi posao) nije dobio ni minute maltene a usput je pokupio nagradu za najboljeg igrača AKN

      znam da nisu top klub ali moglo je to bolje da se sredi,videćemo kako će Sautempton reagovati ako dodju u istu situaciju,mada njihova prednost je Kuman koji poznaje holandsko tržište te može i da dovede par kvalitetnih igrača za manje pare i obezbedi kakvu takvu širinu a kako im je to prvi izlazak u evropi mislim da će oni to svatiti daleko ozbiljnije nego everton
      Da, da, mislim da su oko 30 miliona funti dali za njega. Malo su ih i povrede zezale. Naizmenicno su se povredjivali Beri i Mekarti i sredina im je tu dosta ispastala. Igrali su bas bezidejno sa Besicem uvucenim u prvi tim prerano. Pa su im i Kolman i Bejns mislim bili povredjeni u isto vreme. A njih dvojica su veoma vazni sto se tice napada.
      Odbrana, jedna od boljih u proslim sezonama je bila prilicno losa ove sezone. Bezidejna igra u napadu (Lukaku prilicno ispod svog nivoa), losa odbrana i dosli su skoro do borbe za opstanak....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ubise Alexisa
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ovo je lagano mogao penal da bude. Zapravo, morao je da bude.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ovo ce izgleda da bude pitanje ko ce vise batina da dobije, Hazard ili Alexis..
            Kakav sudar Oskara i Ospine. Odbi ga Ospina od zivota....

            p.s. Kako Wenger vreba Murinja....
            Last edited by z0La; 26-04-15, 16:20.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Fabregas cini mi se propusta sledecu utakmicu
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Pa ovo je veci penal nego ono sigurno,vidi zuti odmah Kokelanu, Bane sa 2 prekrsaja se izvukao.Oskar simulira bez zutog ,pa daje se i njemu ako je vec dao posle Cesku,inace bravo Cesk nesto si naucio kod Moua,ali lose
                sigpic

                Comment


                • Ау Рамирез сису му јебем и шут.

                  Comment


                  • I jedno i drugo penal....
                    I pre je Murinjo parkirao bus, al je bar igrao sa napadacem. Ovo sto je sad postavio je ruglo fudbala. Razumem da neko ide na bod, al bar da pokusa da napada, a ne ovako...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Igra ovaj Arsenal, al jebo mu Terry familiju, frajer sve pocisti
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Dve diskutabilne odluke u 16m Arsenala,recimo da nije bio penal nad Fabregasom ali nije ni zuti zato sto je kontakt postojao,Kazorla je bez potrebe podigao nogu.Cist penal za Arsenal,tu nema dileme.Oliver nastavio trend sudija u pl ove sezone,kardinalne greske.Sramno ponasanje Aleksisa,valja se posle svakog kontakta sa Banetom.

                        Comment


                        • Koss,i Kokelan odlicni,Alexis los..,utakmica kao rodjena za Tea,,mnogo nesto kruzimo slabo utrcavanja....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            I jedno i drugo penal....
                            I pre je Murinjo parkirao bus, al je bar igrao sa napadacem. Ovo sto je sad postavio je ruglo fudbala. Razumem da neko ide na bod, al bar da pokusa da napada, a ne ovako...
                            Како си ти закључио да Мурињо иде на бод? Рамирез и Оскар су имали гол шансе, ту је и недосуђен пенал.

                            Ако ти се не свиђа како Челси ђуска на терену, то је ок, али ако кажеш да је ово ругло фудбала ти о истом појма немаш.

                            Comment


                            • Mislim da su sve bili penali. Oskar, ruka i Fabregas. Ovaj poslednji je Sesk upropastio onim baletskim skokom, ali kontakta svakako bilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koks nasloni ruku Azaru na rame i dobije zuti a ovaj Bejn krpi Sanceza i nista dobije usmeno upozorenje od sudije...
                                Penal ko kuca ali neka mozemo i bez penala da ih dobijemo, bitno je da igramo zestoko do kraja

                                Comment

                                Working...
                                X