Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daj bre moze li jos neki gluplji gol da se primi...

    Comment


    • Joj da hoce i drugi domacin vako
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Valencia. Taj ne može da bude u prvoj postavi nema tih para! Sve više mi žao Rafaela!

        Comment




        • Valencia najveći tragičar ove utakmice, čini mi se za svaki gol je bio krivac
          Last edited by Lord Aleksoni; 26-04-15, 15:04.

          Comment


          • Ali sto čeka 5min da svira ofsajd..

            I ponovo ih useres od igre i primiš gol. Treba i to znati. Čekam samo postove tipa kako je LVG imao sreće u prethodnim tekmama..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pored odbrane, Man Utd je danas potpuno flegmaticno delovao, ocekivao sam neki moralni boost od strane van Gaala, ali to se ocigledno nije desilo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pitanje je gde je bio i vezni red kod ovog gola, niko nije bio ni blizu pasa koji je u noge dobio Lukaku u zacetku akcije. Rutinska egzekucija Miralasa.

                Comment


                • Eto u utorak je moglo da bude -2, da su bolidi dobili WBA. Ali nismo ni zasluzili LS.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Bravo Davide Barem nešto dobro danas

                    Comment


                    • Everton bas podigao formu pred kraj sezone. 5 pobeda i nereseno u poslednjih 6 kola za Martineza. Izgleda da se podizanje forme poklapa sa ispadanjem iz LE...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • De Gea spava danas. Dva puta mu lopta u prvom poluvremenu odskace do peterca, a kod ove ofsajd anomalije Miraljasa se postavio kao Svarceneger u Terminatoru kad se teleportuje u nepoznato iz buducnosti pa je golisav i prioritet je naci odecu - ostavio 4m prve stative prazno, a izlet i citanje igre opet nista.

                        Everton se stabilizovao od kad Besic ne igra, i povratkom Mekartija. Zasluzena pobeda sa malo prebudzenim rezultatom, ali tako vecina Junajtedovih tekmi ide kad ima more pojedinacnih gresaka.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Razvalio ga Martinez. Jbg Erice ti si za ovo kriv. Zna Roberto, zna.
                          Jeste, svaka njemu cest za danas, takticki i motivaciono vrhunski postavljeno.

                          Ne umanjuje cinjenicu da je arogantni narcis. Barkli udara Soua u glavu, ovaj dize ruke kao majmun neki i trazi faul za Everton (i crveni karton). Nafurani mentol, zelim mu sve najgore.

                          Na kraju dana, ako se ne desi meltdown nekih epskiih proprcija mi cemo igrati LS a on ce biti na sredini tabele.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Everton bas podigao formu pred kraj sezone. 5 pobeda i nereseno u poslednjih 6 kola za Martineza. Izgleda da se podizanje forme poklapa sa ispadanjem iz LE...
                            dalo se pretpostaviti da će doći do toga,potrošili su "skoro ceo" budzet na lukakua što je po mom mišljenju bilo pogrešno a nikog nisu doveli pored njega,samo Bešića

                            napustio ih je delafeu koji je prošle sezone bio bitna zamena a mesto njega doveo Acua na pozajmicu koga Martinez uopšte nije koristio (pratio sam momka u Viteseu gde je bio igrač sezone i bio sam 100 % siguran da će se snaći u Evertonu jer je fizički dosta jak,brz,eksplozivan,nije top igrač ali završio bi posao) nije dobio ni minute maltene a usput je pokupio nagradu za najboljeg igrača AKN

                            znam da nisu top klub ali moglo je to bolje da se sredi,videćemo kako će Sautempton reagovati ako dodju u istu situaciju,mada njihova prednost je Kuman koji poznaje holandsko tržište te može i da dovede par kvalitetnih igrača za manje pare i obezbedi kakvu takvu širinu a kako im je to prvi izlazak u evropi mislim da će oni to svatiti daleko ozbiljnije nego everton
                            Last edited by saburo sakai; 26-04-15, 15:30.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Znao sam dace igrati bez napadaca.

                              ESPN FC ‏@ESPNFC 40m
                              Chelsea XI: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Matic, Fabregas, Ramires, Oscar, Willian and Hazard. #AFCvCFC

                              Subs: Nema Solanke-a.

                              Dan Levene ‏@BluesChronicle 42m
                              Chelsea subs for Arsenal: Cech, Filipe Luis, Zouma, Mikel, Loftus-Cheek, Cuadrado, Drogba.

                              Comment


                              • Tu je Loftus Cik, doduse nece igrati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X