Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgubio Pardew i od Stoke-a, ja ne znam sta vlasnik Mike Ashley vise ceka da mu uruci otkaz. Kakav bi posao Newcastle uradio kada bi umesto Pardewa na mesto menadzera doveo Tonya Pullisa.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Aj sto su izgubili,nego sto su ocajni.Jednu jedinu pravu sansu su imali za celu tekmu...

      Mislim da i igraci jedva cekaju da on ode...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...la-196530.html

        Nema bas veze sa fudbalom, ali legendarno.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          http://www.sportske.net/vest/dzet-se...la-196530.html

          Nema bas veze sa fudbalom, ali legendarno.

          Hahahahahahahaha,a jel me zaebavas?

          Mi nismo bili u pravoj vezi, samo smo imali redovan seks, ali to me ne opravdava. Ispala sam glupača.“
          Jeste da je glupaca ona najgora,ali treba odati priznanje liku da mu je ovo uspelo godinu ipo dana....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ima veze sa fudbalom (mada više za koMANDAnta), doduše indirektne... kapiten Hala nesuđeni otac
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment



            • Car (sa jucerasnjeg treninga)
              Last edited by Bokirivaldo; 30-09-14, 09:54.
              GIFSoup

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=906576

                Ako on postane jedna petina Anrija, ja prestanem sveukupno da pratim fudbal i idem na brisanje memorije svega sto sam do sada gledao
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • http://www.101greatgoals.com/blog/da...ay-in-england/
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=906576

                    Ako on postane jedna petina Anrija, ja prestanem sveukupno da pratim fudbal i idem na brisanje memorije svega sto sam do sada gledao
                    Cisto sumnjam da ce biti blizu Henrya, ali u svakom slucaju kada je Henry dosao u Arsenal isti su komentari padali.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mislim da nema sanse ni da prismrdi Anriju,ali ce biti veoma zahvalan igrac.Mnogo dobar Vengerov potez.Jos kad se Zirud vrati,i kad Velbeku spadne pritisak sa ledja,ima da igra jos bolje...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Zašto nema danas premier utakmica u 13:45?

                        Još zaglavim sinoć, rekoh daj samo da se probudim do 1 i onda skontam da sam opušteno mogao spavati

                        Comment


                        • Originally posted by Deni View Post
                          Zašto nema danas premier utakmica u 13:45?

                          Još zaglavim sinoć, rekoh daj samo da se probudim do 1 i onda skontam da sam opušteno mogao spavati
                          Neiskusno. To se uvek proveri pre cuganja, pa proračunaš šest-sedam sati sna, + sat za supu s puno rezanaca i hladan tuš. Ništa bolje od mamurne prve utakmice. Mada, ovaj deo sa hladnim tušem sam eliminisao dok je Mojsi slatkica bio na klupi.

                          Comment


                          • Cuganja nije trebalo da bude, ali otislo na sasvim drugu stranu

                            Nego mani se Mojzija i treznjenja, reci sto nema ovih utakmica?

                            Comment


                            • Originally posted by Deni View Post
                              Cuganja nije trebalo da bude, ali otislo na sasvim drugu stranu
                              Da nisi ti slucajno otisao na koncert Dragane Mirkovic ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Deni View Post
                                Nego mani se Mojzija i treznjenja, reci sto nema ovih utakmica?
                                Kapiram da ima veze, zato sto sutra Utd igra u ranom terminu od 13h, a to su bas retki termini.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X