Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ih treba govnjivom motkom izudarati pocevsi od Brendana Rodzersa pa nadalje.

    Comment


    • Dajte tog Rodžersa u Juve da osvoji LŠ.

      Comment


      • Sreća, da kod prvog i trećeg gola lopta nije došla do Balotelija, ne smem ni da zamislim....
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Nakon još jedne prepoznatljive partije, Liverpul je odlučio da Baloteliju duplira platu pod uslovom da više ne ulazi u igru.
          Aca informacija car
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Trenutni menadzeri u igrackim danima.

              Spoiler





















              Venger, Lambert, Dusi, Murinjo, Vornok, Martinez, Brus, Pirson, Rodzers, Pelegrini, Van Gal, Pardju, 'Ari Rednap, Kuman, Hjuz, Pojet, Monk, Poketino, Irvajn i sampion na kraju - Big Sem Olerdajs.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Ono kad igrači iz talentovanih nacija dođu da objasne neke stvari pegavima.

                Comment


                • Za ovog Pelle-a nisam cuo dok nije dosao u Sautempton i onda ste ga nahvalili dosta,on je bio los u prva 2-3 kola ali je onda pokazao da je masina,odusevio me je,samo neka nastavi ovako i za Italiju da reseta mreze i za Sautempton.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kako nisi cuo za njega, on je bas bio dobar u Holandiji. Jedina svetla tacka Fejnorda te dve sezone

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Za ovog Pelle-a nisam cuo dok nije dosao u Sautempton i onda ste ga nahvalili dosta,on je bio los u prva 2-3 kola ali je onda pokazao da je masina,odusevio me je,samo neka nastavi ovako i za Italiju da reseta mreze i za Sautempton.
                      Pa sta si ti Italijan??Tadic se ne vidi u reprezentaciji,jedino Matic igrao kao i u klubu ako ne i bolje.....
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Comment


                        • Ostavite jedan [space] posle interpunkcije, molim vas.
                          Last edited by Abel; 20-10-14, 18:18.

                          Comment


                          • Ponedeljak sam po sebi mrzim, a još više mrzim kad ovako sporo prolazi vreme do utakmice.

                            Tačno bih zabranio da se igra ponedeljkom.

                            Comment


                            • Ja sam mislio da ne moze losije od odbrane Liverpoola,ali ovi su suplji ko sir...Nema beka nigde Blind trci da pokrije strasno
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Lep gol,nema sta....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X