Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni se ne bi uklapao da su mi odbili prvu ponudu.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Realno su dobri obojica, tako da nema tu mnogo greske po Moa.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        I meni se ne bi uklapao da su mi odbili prvu ponudu.
        Mislim da nije lud, znao je da nema sile da ce ga dovesti ispod klauzule. Mada i to se lako rjesava, prodace Sirlea Volfsburgu za 25 miliona eura (iako trazi 30-35) lagano ako ga bas toliko zeli, nije Kvadradova klauzula prevelika. Celsi ubjedljivo najbolje posluje na transfer trzistu, ali ovdje mislim da zna da sile nema da ce ga Fiorentina dati ispod klauzule.
        sigpic

        Comment


        • Mi da smo pametni bi platili sada koliko treba, dobili odlicnog wing beka do kraja sezone a krilo za narednu...
          sigpic

          Comment


          • Samo Gracijano Pele

            Comment


            • Je**c prve klase
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Vaistinu. Ja ga zvao sententjenški Bejl i forsirao ga kad god pičimo srednju klasu timova.

                    Comment


                    • Tabanou i ove sezone vrlo dobro igra, sa njim je samo fora sto je on napredovao po pozicijama suprotno od Balea(kad se vec spominje), poceo kao krilni napadac, zavrsio na beku, i to cak i nije lose po njegovu karijeru, jer nikad nije bio dovoljno napadacki orijentisan, vidi se da ima taj limit, ako bi ga uporedio sa nekim igracem to bi bio Valencia npr. Ima ogroman work rate, izuzetno brz i eksplozivan igrac i Galtieri je uvideo da ce mu pozicija levog beka najbolje lezati, pozicija gde je pokazao da je najjaci, gde mu se mane najmanje isticu, a vrline najvise. Ogromno iskustvo igranja u Ligue 1, a tek 25 godina, pravo vreme mozda i da se dobije poziv za repku, sada kada je konkurencija na toj deficitarnoj poziciji u francuskoj repci , slaba, mozda i najbolji levi francuski bek trenutno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • BREAKING NEWS: Stoke City forward Bojan Krkic out for rest of season with cruciate knee ligament injury.
                        bas mi je zao momka...
                        sigpic

                        Comment


                        • Na ovom nivou vec 5 vrhunskih fubalera u proteklih godinu dana je imalo ovu povredu, najvise iz Engleske. Zasto?

                          khm Winter break khm khm
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nema to mnogo veze sa tim, ACL ili bilo koja povreda ligamenta je striktno mehanicke prirode i izuzetno zavisi od fizicke gradje i builta misica igraca.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nema to mnogo veze sa tim, ACL ili bilo koja povreda ligamenta je striktno mehanicke prirode i izuzetno zavisi od fizicke gradje i builta misica igraca.
                              Sve je to tacno i slazem se, ali kada mozak umoran i tjelo prati mozak, reakcija igraca je sporija i bum, ta sekunda na ovom nivou znaci i raptura ligamenata u ovom slucaju najteze vrste
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ogromno iskustvo igranja u Ligue 1, a tek 25 godina, pravo vreme mozda i da se dobije poziv za repku, sada kada je konkurencija na toj deficitarnoj poziciji u francuskoj repci , slaba, mozda i najbolji levi francuski bek trenutno.
                                A Dinje i Kurzava? Ne kazem da su bolji, samo pitam kako se oni kotiraju trenutno ako ih pratis.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X