Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po nekom nepisanom pravilu, Liverpul bi trebao da kazni sve ovo, mada kako odmiče meč, ne čini se tako...

    Comment


    • Koliko je tuzan Liverpool, neverovatno

      Comment


      • Ma ovde ce biti neki slobodan udarac ili penal za LFC i onda ce se braniti do kraja,neki osecaj imam.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Mario ako se ne da gol protiv najslabije odbrane u ligi bice, "Putuj igumane".

          Comment


          • Izbaciti Cana i ubaciti Coutinha a Gerrarda povuci malo nazad.

            Comment


            • QPR odlicno igra,mogli su 3:0 da vode bez problema.Njihovih najboljih 30min do sada ove sezone.A mi smo ocajni ne znam kako je 0:0....
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ja nisam cuo Darka da je pomenuo Cana tokom prenosa
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ja nisam cuo Darka da je pomenuo Cana tokom prenosa
                  Nisi, jer mu prezime izgovara kao Dzan.

                  Comment


                  • Sve skolski odradio Stivi,steta....
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Nisi, jer mu prezime izgovara kao Dzan.
                      A jbg prezime mu zajebano
                      Baloteli hahaha strasno sta radi lik.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kad ne umes za 100+ miliona da dovedes pojacanje desava se da ne mozes da daa gol QPR-U

                        Comment


                        • Mora Lambert umesto ove budaletine, stvarno mu nije dugo trebalo da dokaze koliko je Nash bio u pravu

                          Comment


                          • Liverpul ima problem sa tipicnim engleskim stilom, direktna igra, 2 centarfora, long ball, Bobi Zamora ih je unistio, svaka druga lopta pripadne Rendzersima, nesto slicno kao protiv Bazela nekako je mekan L'pul.
                            Ko zna mozda se Arsima osvete promasaji.
                            Voleo bi da Markovic zaigra za Redse u II pol.

                            Comment


                            • Carli Austin je odigrao strasno dobro,QPR ima sasvim solidnu ekipu eto ne znam sta im je pa svake godine u zoni ispadanja.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Crni šetač sa modernom frizurom i napaljenim brojem uništava Soldadovu prvu sezonu u promašenosti transfera.

                                Comment

                                Working...
                                X