Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Zamislite osvojimo titulu?

    Dobijemo Totenhem, dobili Liver...

    Najteži ti raspored ide, a ti kidas...


    Ljudi moji da li je ovo mogućeeeeeeeeeee
    Kakva titula dobro nam i ovo.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      A šta se radi kad se vodi 2:0? Ide se po treći na sve ili ništa? Tim je hteo da posedom iskontroliše meč, ta greška Kerika na sredina je naplaćena i primljen je gol. I još ona Lalanina šansa u prvom je nešto. Ništa pored toga Liverpul nije uradio.

      Naravno, velika zasluga za Liverpulov poraz ide Džerardu koga ne razmem. Šta će njemu ono? Nemam pojma zašto stavlja mrlju na svoju karijeru ovakvim stvarima.
      Na 2:0 i igrac vise se sigurno ne povlacis. Pogledaj snimak Totenhem-Liverpul od prosle godine, najsveziji primer kako se resava takva tekma. Junajted je bezbroj takvih resavao petardama. Liverpul je popravio posed sa igracem manje i to drasticno. Ne zbog neke postavke, iskljucivo zbog Van Gala kojem svaka cast za 1. poluvreme. Vratio nas covek u zivot ni iz cega. Da je nastavio istu igru 6 bi dali.

      Brendan nikad gore nije postavio utakmicu nego danas. Nije za velika dela, ende.
      sigpic

      Comment


      • Gledao sam malo u kaficu daleko mi je bio TV,ali kakva asistencija Younga za drugi go Juana Manuela Tate
        Last edited by AK47; 22-03-15, 15:43.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Kakva titula dobro nam i ovo.
          Ma malo da se sprdamo

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gledao sam malo u kaficu daleko mi je bio TV,ali kakva asitencija Younga za drugi go Juana Manuela Tate
            Brate, Kleverli, predaleko ti bio tv. ; ]

            Comment


            • Ma LVG je kriv sto je Kerik pogresio...

              Comment


              • Brenton nije dobio ni Vengera, ni Fan Hala. Pripravnicki kandidat, Liveprul ima jaci tim barem tri puta.

                Koliko je tu frustracija, 20 godina muka i gledanja u ledja Junajtedu i onda ni 30 sekundi ne mozes da odigras u poslednjoj utakmici u karijeri protiv najveceg rivala.

                Steve Gerrard Gerrard
                He kisses that badge on his chest
                Then puts in a transfer request
                Steve Gerrard Gerrard.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Gledao sam malo u kaficu daleko mi je bio TV,ali kakva asitencija Younga za drugi go Juana Manuela Tate
                  Di maria

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Gledao sam malo u kaficu daleko mi je bio TV,ali kakva asitencija Younga za drugi go Juana Manuela Tate
                    Nije tebi druže bio malo daleko, nego malo više

                    Comment


                    • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                      Brate, Kleverli, predaleko ti bio tv. ; ]
                      Sprda se Aki.
                      Prebaciju Lujiu što stavlja Janga umesto majstora.

                      Comment


                      • Di Marija je degen, ona lopta za Runija kad treba da ih zgazimo, nijedan tacan pas posle asista. Klupa pjeske.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo ga Vlajko priziva pobjedu Brendana protiv Wengerice.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Sprda se Aki.
                            Prebaciju Lujiu što stavlja Janga umesto majstora.
                            Naravno, zato sam mu i odgovorio tako, znam koga AK47 uvek čeka da pohvali.
                            Mada, evo objasnio si Mikiju i Deniju.

                            Comment


                            • Nadam se da će nešto i FA da kaže Škrtelu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Na 2:0 i igrac vise se sigurno ne povlacis. Pogledaj snimak Totenhem-Liverpul od prosle godine, najsveziji primer kako se resava takva tekma. Junajted je bezbroj takvih resavao petardama. Liverpul je popravio posed sa igracem manje i to drasticno. Ne zbog neke postavke, iskljucivo zbog Van Gala kojem svaka cast za 1. poluvreme. Vratio nas covek u zivot ni iz cega. Da je nastavio istu igru 6 bi dali.

                                Brendan nikad gore nije postavio utakmicu nego danas. Nije za velika dela, ende.
                                Nije se on povukao. Tokom cele utakmice je zadnja linija stajala visoko. Jednostavno su posle 2. primljenog gola Liverpulovi igrači krenuli na sve ili ništa (i izmene ukazuju na to), tek su se tad aktivirali, bilo je teško održati posed kad je Liverpul vršio presing, od tog presinga primismo gol. Mada je taj presing i pre gola mogao da se obije o glavi. Samo da je di Marija bio malo pribraniji i davao pasove na vreme.
                                Last edited by HeadBurn3r; 22-03-15, 15:48.

                                Comment

                                Working...
                                X