Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Ma nevidjeno poslovanje u poslednje dve godine Plavaca, prosto neverovatno koliko postuju FFP.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sto je najjace idu igraci s klupe,a ekipa sve jaca i jaca
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ludilo, ne znam ima li druge ekipe koja radi tako. Prodaju igrace koji se rotiraju, znaci nisu prvotimci, ili najvaznije ako jesu, klub ih vise ne zeli i oni ih ladno prodaju za vece pare
          Last edited by ExEric; 29-01-15, 21:09.
          sigpic

          Comment


          • Mada Schurle svakako nije neki levat od igraca, itekako je odlican igrac u pitanju, i cenim da ce i on kao i De Bruyne izuzetno profitirati. Sto ne umanjuje genijalno poslovanje Plavaca ni na koji nacin, jer se dovode dosta bolji igraci, ili mozda bolje reci, igraci koji ce daleko bolje odgovoriti na zadatke koje im Mou postavi. Dovoljan dokaz za to je prodaja Mate, vise se niko ni ne seca da je on bio najbolji igrac poslednje dve godine, pre nego sto je Mou dosao.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Ludilo, ne znam ima li druge ekipe koja radi tako. Kupuju igrace koji se rotiraju, znaci nisu prvotimci, ili najvaznije ako jesu, klub ih vise ne zeli i oni ih ladno prodaju za vece pare
              Sve bi to bilo bajno kada ne bi davali ogroman novac za te rezerviste. Taj Surle je prodat skuplje zbog nastupa na sp-u pre svega i poremecenosti trzista koja je svaki prelazni rok sve veca i veca.

              Comment


              • Originally posted by Mesutara View Post
                Sve bi to bilo bajno kada ne bi davali ogroman novac za te rezerviste. Taj Surle je prodat skuplje zbog nastupa na sp-u pre svega i poremecenosti trzista koja je svaki prelazni rok sve veca i veca.
                Koliko god novaca davali, prodaju ih za vise para. Tvoj i moj klub moze samo da uci od njih kada su mnoge stvari u pitanju.

                Nije poenta da li je prodat zbog SP-a ili ne znam cega vec. Poenta je da oni u tom trenutku postaju igraci koje klub NE ZELI VISE, samim tim bi trebalo cena da padne, ali q... Luiz, Mata, Sirle, De Brujne, Lukaku...
                sigpic

                Comment


                • Prekucali su s poslovanjem, mislim da im je posao stoljeca platiti klauzulu Kvadradu i poslat im Salaha do kraja sezone i plus ce ga oni placati. Strasan posao :
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Eric je nedavno postavio primjer Zahe koji je placen oko 15 miliona,a upitno je da li ce da ga prodaju za 5...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne, posao im je sto su uspeli da uvaljaju Sirlea koji je rezerva i da plate ne malu klazulu Kvadrada i da budu u minusu 5 mil. Posao im je sto su uspeli da prodaju Luiza za 50 mil. Da ne pricam o ostalim potezima. Kako su oni smesno nekada izgledali u tom segmentu, sada su jedan od najjacih kada je pregovaranje/poslovanje u pitanju.

                      I sta je problem sto su rezerviste platili puno para, kada su vec u stanju?
                      sigpic

                      Comment


                      • U sustini to su mutna posla, zasto bi neko preplatio igraca koji drugi klub nece. Moguce je i da Celsi sam kupuje svoje igrace zbog ffpa, da imaju deal sa pomenutim klubovima, kao sto Siti pozajmljuje iz ny.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          U sustini to su mutna posla, zasto bi neko preplatio igraca koji drugi klub nece. Moguce je i da Celsi sam kupuje svoje igrace zbog ffpa, da imaju deal sa pomenutim klubovima, kao sto Siti pozajmljuje iz ny.
                          Dobro, suluda ideja, ali ne toliko suluda kada bi se pogledala sa drugog aspekta, jer je malo komplikovano pravdati neke rashode i neke prihode, posebno sa javnim knjigama fudbalskih klubova.

                          Ono sto se mozda radi, a to je da Abramovic radi na nekim projektima sa drugim vlasnicima klubova i to je to, pa se rade kompenzacije. Prodaju Wolfsburgu i PSG, sto ne prodaju nekom manjem, ali to je teorija zavjere, ne bih u to da ulazim, jer nema od toga prevelikog smisla, a cak i da ima, previse smo mi male figure na toj sahovskoj tabli da bi znali sta kralj i kraljica smisljaju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jeste sam Chelsea kupi Lukakua za 35 miliona Evertonu(eto vam neko manji) i Matu za 45,a onda im bude dosadno pa kazu hajmo i Luiza od naftasa za 50+

                            De Bruyne je jedan od najboljih igraca Bundesa ove sezone,a najbolji asistent.Placen je oko 20 miliona dok je tada u Chelsea stigao Matic za 25.Poenta je da to nikako nisu losi igraci samo da ih Chelsea nije trebao i da ih je prodao za odlicnu cijenu

                            Da je u pitanju neki dogovor sa Benficom i Vitesseom pa hajde da razumijem,ali Wolfsburg gdje je KDB najbolji igrac i gdje ce Schurrle da objasni je druga prica skroz
                            Last edited by AK47; 29-01-15, 21:16.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Koliko god novaca davali, prodaju ih za vise para. Tvoj i moj klub moze samo da uci od njih kada su mnoge stvari u pitanju.

                              Nije poenta da li je prodat zbog SP-a ili ne znam cega vec. Poenta je da oni u tom trenutku postaju igraci koje klub NE ZELI VISE, samim tim bi trebalo cena da padne, ali q... Luiz, Mata, Sirle, De Brujne, Lukaku...
                              Zadnja tri igraca su mladi igraci sa dobrom reputacijom u svetu fudbala, jako su talentovani, u jakom klubu koji nije morao da ih prodaje. Da bi dosao do takvih igraca moras se dobro otvoriti. Luiz je hir Arapa, Mata je vredeo tih para onda kada je bio prodat. Jbg mene ne cude ovakve prodaje, samo se pitam gde su bili ranije sa ovakvim poslovanjem.

                              Comment


                              • Verovatno nije istina, ali meni ovde nesto nije cisto. Ko zna sta se radi ispod stola. Ovo sto izlazi u javnost je mazanje ociju, koja budala bu kupila Luiza za 50m, a onda i sada ove kombinacije.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X