Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim ova vandredna kola, mogu da se podsetim koliko je bilo dobro kad je moglo da se prati vise utakmica u istom terminu....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Volim ova vandredna kola, mogu da se podsetim koliko je bilo dobro kad je moglo da se prati vise utakmica u istom terminu....
      Ja opet mrzim zato sto nikad ne stignem da odgledam bilo sta
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Istina, ima i toga. Nonstop prebacujem kanale da bih sve ispratio...

        p.s. Bas je u kanalu Pelle. Nije odavno dao gol, i bas se vidi da mu fali samopouzdanje. Veceras kad bi ga nekako metnuo, mnogo bi mu znacilo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Volim ova vandredna kola, mogu da se podsetim koliko je bilo dobro kad je moglo da se prati vise utakmica u istom terminu....
          Moze i sad SK4,5,6.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Moze i sad SK4,5,6.
            Tesko za nas obicne 'smrtnike' Mada sam zahvalan i na ova 3...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Tesko za nas obicne 'smrtnike' Mada sam zahvalan i na ova 3...
              Sta ne mozes da odvojis jos 300 dinara da gledas u HD, i da imas sve SK kanale??? Kontam i ja da se nema para, ali nemoj da popijes dva piva i eto ti.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Sta ne mozes da odvojis jos 300 dinara da gledas u HD, i da imas sve SK kanale??? Kontam i ja da se nema para, ali nemoj da popijes dva piva i eto ti.
                Nemoj ti da popijes 2 piva pa posalji coveku 300 kinti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Sta ne mozes da odvojis jos 300 dinara da gledas u HD, i da imas sve SK kanale??? Kontam i ja da se nema para, ali nemoj da popijes dva piva i eto ti.
                  Pa pazi, nesto mi se ne daje uopste ni dinara za 3 kanala koja uglavnom rade po 4-5 sati vikendom. Npr. pre bih dodao jos 200 dinara na tih 300 i uzeo full HBO paket sa Cinemax-om...


                  p.s. Ovo sto igraju Sveci je tuzno. Mora Tadic na teren podhitno...
                  Last edited by z0La; 03-03-15, 20:35.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Uvek bih pre dao tih 300 dinara (kao što sam i dao) da imam sve Sport Klubove u HD rezuluciji + da imam SK 4, SK 5 i SK 6, nego te filmske HBO HD i Cinemax HD kanale.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Dobro, to je sad sve od coveka do coveka. Poenta je da nemam ni jedno i ni drugo....

                      p.s. Kako je krenuo CP drugo poluvreme, imaju srece Sveci da ne gube...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ide Pulis lagano po bod u gostima
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Izvuce Villa nekako pobedu u 93em. Prva pobeda u PL-u od 7og decembra....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • @ MareLFC

                              Išao bi Pulis po bod u gostima da nema Foster-a.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Steta za Pulisa I Soton izvukao pobedu...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X