Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Ma da bas je merodavno da bude 6 igraca celzija ne zna se koji vise dominira
    Slazem se da je mnogo ali nisam mogao da nadjem neke druge koji su konstantije igrali. Azar, Kosta i Fabregas moraju da budu jbg.

    Ko bi tebi bio u timu?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Hvala bogu da nas je dobila ta prevara od trenera, i daj boze da zavrsite u top4, da vam upropasti i sledecu sezonu.
      Živ bio

      Comment


      • De Hea

        Klajn Ivanovic Fonte Bejns(Kresvel)
        Sancez Silva Cazorla(Eriksen) Azar
        Kejn Aguero

        Comment


        • Kako u PL nema Zlatna kanta da i Baloteli dobije neko priznanje u zivotu.
          sigpic

          Comment


          • Svi misle da su Matic i Fabregas najdominantiji veznjaci ali statistika ne pokazuje tako
            Edit:
            Izvinjavam se zbog duple slike nmg nikako da ispravim :/

            Attached Files
            Last edited by krele90; 24-03-15, 18:01.

            Comment


            • Ja ne mogu da verujem da neko i dalje postavlja tj. pridaje znacaj ovome blago reci sra%^u. Ali jos gore mi kad neko uzme tu statistiku i uporedi igraca iz "svog" kluba sa igracima drugih klubova i onda se ubedio da je on bolji od drugih.

              Comment


              • Kakav mec Luton-Wycombe.....malo je reci da uzivam....

                Comment


                • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sad ce veteran Davis medju stative, bar se nadam, posto onaj klinja Argentinac ne moze vola da ubode...

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/n...d-lose-players

                      The proposals of a rule are:

                      - Players, irrespective of nationality, will have to be with his club from age 15 to qualify as home-grown

                      - The number of non-home grown players in each 25-man squad is to be reduced from 17 to 13

                      - At least two home-grown players must be club trained
                      Ovo tesko da ce biti usvojeno, a bas bi voleo da bude.
                      2/3 klubova trebalo bi da prihvate, da bi ovo pravilo bilo na snazi od sledece godine.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • To kad bi se usvojilio Engleska bi pala na 2 predstavnika u LP
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Uzeo si mi rijec sa tastature

                          Tek bi se tada desio odron tezeg tipa...
                          Last edited by AK47; 25-03-15, 22:27.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Evo i sad se muce, a imaju najbolje uslove na svijetu po pitanju finansija.

                            Da valjaju Englezi bi napravili nesto na svjetskim takmicenjima kao repka, a ne blamiraju se godinama, a imali su fenomenalnu generaciju koja se pocela raspadati, tacnije vec je raspadnuta da ne mogu grupu da prodju na turnirima
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne bih se slozio.

                              Meni je tek sad ova grupa momaka odlicna generacija, ali ok, svako ima svoje misljenje.
                              Mene samo interesuje, i sa ovim ulaganjima i sada timovi uzimaju te igrace van Ostrva, zasto opet vidimo da timovi ovako prolaze u Evropi ? Nikad gore. Nije to sad, da ja mislim da treba totalno zabraniti strancima, i samo Englezima dati da igraju, ovo jednostavno treba gledati kao dugorocni, a ne kratkorocni plan.
                              Ne dajem ja mnogo znacaja "talentu", niti kategorisem neku naciju po tome, geografski, ljudi jednostavno nemaju trenersku struku, i poprilicno su zaostali za ostalim zemljama, kada su neke vrste trening sistema u pitanju, vracaju se polako, ali je jos to daleko.

                              Poenta je, da ako ne urade nesto ovako, nikad i nece imati neku jacu reprezentaciju.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X