Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...en-Hazard.html

    hahahaha pa ovo je zalosno...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nema sanse, Hazard je jedinstven igrac, toliko je tesko pronaci igraca sa takvim talentom, kvalitetom, fudbalskom inteligencijom a jos dvostruko teze sa svim tim atributima a da je pritom tako prizeman i posvecen fudbalu kao Hazard... Zna Murinjo vrlo dobro koga ima u timu i ne verujem da ce ga pustiti bez obzira na ponudu, ne racunam neke "record breaking"
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ian Wright: As a former Arsenal player, listening to fans taunt Jose with chants of ‘boring, boring Chelsea’ made me cringe with embarrassment.

        Ian Wright on Arsenal fans boring chant: Mourinho gave the perfect response by saying ‘ten years without a title is the really boring issue’

        "It will actually be 11 years & you can’t argue with that.The fact is Chelsea did a job on the Gunners"

        "Having a dig at the opposition for that is just a sign of frustration with your own team."

        "I’m just praying Chelsea players don’t have T-shirts made...saying something like: ‘Boring, boring Chelsea — Champions again"

        "I was at Highbury in the days when we used to get all the boring complaints & famous '1-0 to the Arsenal' chant."

        "They [Chelsea] were far more fluid & dangerous as an attacking force in the first half of the season."
        na šta smo spali da nas brane Arsenalove legende

        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post


          Najgori tim ove sezone prema sajtu insidefootball.org

          Gde je Lovren?!
          Što je Sančez preplanuo i dobio kosicu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Vergini zasluzeno na desnom beku u ovom timu, meni je onaj njegov autogol protiv Sautemptona legendaran, kako ga je frajer zavukao svaka cast. Jedan od boljih autogolova ikada.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Vrhunac svega što napadački tandem vredi preko 50 milki
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Vrhunac svega što napadački tandem vredi preko 50 milki
                Pa to jedino ako je Liverpul platio Balotelija 40 mil, jer je Falkao kostao 10 mil jedva.

                Spoiler
                Ali to nije u vasem interesu...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Pa to jedino ako je Liverpul platio Balotelija 40 mil, jer je Falkao kostao 10 mil jedva.

                  Spoiler
                  Ali to nije u vasem interesu...
                  Koliko se sećam taj Falkao je vredeo puno više pre nego što je došao kod vas to što je propao u Junajtedu to je druga priča
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Koliko se sećam taj Falkao je vredeo puno više pre nego što je došao kod vas to što je propao u Junajtedu to je druga priča
                    Pa ne znam ja koliko je vredeo, ja pricam koliko je placen.

                    Propao je jer ga je povreda unistila, izgubio brzinu, ostrinu, zavrsnicu, sve. Covek ne moze da primi loptu lepo, ili mu se odbija par metara ili mu stoper iza lagano uzima. Polovnjak.

                    Samo mi je super sto je on kao rezerva sa 4 gola flopa a neko drugi sa istim brojem golova (cak i starter u vecem periodu sezone) nije. Zato kazem senzacionalisticko. Samo su nabacali najpoznatije igrace, da bi ispali pametniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ovo ti je Akane "gossip" odsek u Telegraphu, gde imenuju izvore iz drugih novina, u ovom slucaju iz klasicnog djubreta cije ime ne bih da imenujem.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Imamo dva Sterlinga, hoce li neko ovom retardu reci da se igrac koji nosi 33 zove Ibe. Ili ce on i narednih godinu dana Ibea da zove Sterling, a to radi mesecima. Treba to proterati sa posla.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • E nesreco moja, pa ti ne mozes gol sa metar na prazan da das, kamoli petom sa 7 metara....
                          Oterati govnjivom motkom, sto pre....
                          Lovren u odbrani, Balloteli u napadu, Allen u sredini i Dzonson po boku...sta ocekivati...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Baloteli doktor
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Pa Balotelli nas ukopao kod offside zamke...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Last edited by MareLFC; 28-04-15, 20:33.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X