Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    A sta mislite ko ispada? Ja kazem Lester,QPR,Burnley.
    Sta bih dao to bude Sanderlend.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Jaoj nesto se plasim da on nece sledece sezone biti u Junajtedu, nevezano na kojoj poziciji zavrsi na kraju sezone.
      To si rekao i za ovu sezonu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja nesto kontam da hoce jos jednu sezonu jer ce Falcao da leti,a doci ce neki spic umjesto njega(vrlo moguce Cavani jer on na ljeto skoro sigurno ide).Tu je i ovaj mali klinac ne vidim neki scenario gdje ce United dva spica da dovodi,ali eto ko zna opet svasta je moguce...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To si rekao i za ovu sezonu.
          To je bilo dok je Mojzi bio trener i da je ostao, pretpostavljam da bi tako i bilo. Nije bilo Van Gala jos u najavi tada .

          Originally posted by AK47 View Post
          Ja nesto kontam da hoce jos jednu sezonu jer ce Falcao da leti,a doci ce neki spic umjesto njega(vrlo moguce Cavani jer on na ljeto skoro sigurno ide).Tu je i ovaj mali klinac ne vidim neki scenario gdje ce United dva spica da dovodi,ali eto ko zna opet svasta je moguce...
          Ne verujem ni ja da ce dovoditi 2 spica jer se potajno nadam da cemo menjati formaciju sledece sezone. Hipoteticki da dodje neki profi spic, ne vidim Persija sa ogromnom platom a ocajnom formom da ostane na klupi.

          I ne bih voleo da to bude Kavani for the record
          sigpic

          Comment


          • RVP ostaje dok je Van Gaal tu

            Comment


            • LVG treba da leti na kraju sezone ako Junajted misli na buducnost. Gigsiju ostaviti tim, on je pokupio nesto od svakog trenera i sigurno da ima iskustvo i moze da koristi SaF-ov sistem koji najbolje poznaje. Samo mu dati jedno pet sezona.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ne bi volio Cavania znaci,a koga bi ako nije tajna.Mislim koga bi volio,a da je realna prica na ljeto?
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  To je bilo dok je Mojzi bio trener i da je ostao, pretpostavljam da bi tako i bilo. Nije bilo Van Gala jos u najavi tada .
                  Pa ostaje Van Gal
                  I loša forma valjda prođe....
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To je dobro pitanje, jer nema toliko top napadaca na trzistu. Nisam gledao onog malog iz Palerma, nisam gledao Vieta (mada su oni klinci jos). Mozda Lakazet, mozda Runi da bude primarni a da se kupi neki rotacioni...

                    Ti vrv vec imas par njih na umu
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma nemam vala nego onako pitam bas zbog te nestasice dobrih spiceva i kvalitetnih stopera...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Da sam ja skaut na jedan dan u Unitedu moje zelje bi bile : Clyne, Laport, Depay, Lakazet
                        Cini mi se da su svi realni, da tako kazem...

                        Comment


                        • Mislim da je sa stoperima malo laksa situacija, nego sa napadacima.

                          Kada bi se Real nameracio na nekog pa da Benz bude dostupan
                          sigpic

                          Comment


                          • Tesko realno Benz ove sezone uz Isca najbolji moram da priznam.Mislim da on ima jos dvije godine u Realu pa mu je noga...

                            Meni se Laco jos uvijek ne svidja,a Dybala mi je odlican jeste malo divlji,ali strasan.Imas jos Icardia tu sta ja znam zna znanje decko samo sto je ovako budaletina
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Da Ikardija sam zaboravio. Jos jutros vidim neki zabarski list preneo da smo ga skautirali sinoc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Topdzija je iskreni lik i on zeli RVP da zaigra barem jos jednom LS
                                Mani ga, preboleo sam ga tek ove sezone, on kad je tresao mreze za United u LS i u PL u prethodne 2 sezone ja se palio. A da ne pricam kako se i dalje palim kad da gol za Holandiju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X