Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa skupljaju se poeni al evo imaš na ovim stranicama više,prvi je Liverpul al pošto su oni koje već 5 mesto,onda prednost ima WH

    http://www.premierleague.com/en-gb/n...ean-place.html

    http://www.premierleague.com/en-gb/m...lculation.html

    http://www.premierleague.com/content...fair-play.html




    šta znam,ja imam neki trip,da Uefa pokušava engleze da natera da malo ozbiljnije shvate to takmičenje,otuda i ono rešenje da pobednik LE ide u LŠ
    Last edited by saburo sakai; 25-05-15, 18:43.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Takodje i Go ahed eagles ide u kvalifikacije za LE,zasto onda pravilo vazi samo za Holandjane i Engleze a ne za sve zemlje.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • pa vodi se neka statistika kolko sam ja skontao na nivou evrope a Holandija i Engleska su na prvom,odnosno drugom mestu

        http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...2_DOWNLOAD.pdf
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Glupost velika
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Srbija na 34. mestu...

            Ali glupost velika, jedina pozitivna stvar sto je jedan tim iz PL vise u Evropi, valjda ce neko nesto konkretno uraditi naredne sezone(Arsenal).

            A ni ne mozes ocekivati redovne rezultate u Evropi kad se ogroman novac baca na promasaje, Liverpool se unakazio novcem od Suareza, Siti daje ogromne pare na precenjene igrace(Mangala itd.),. O Tottenhemu da ne pricam. Jedino od Celsija iskreno mozemo nesto ocekivati u Evropi iz PL, eventualno Arsenala ili Junajteda ako dobro odrade prelazni rok.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • nema to tolko veze sa promašajima,klubovi sa ostrva godinama unazad ne obraćaju tolko pažnju na evropu,izuzetak su top klubovi koji jure LŠ
              vamo kad dodju u LE,ne znam više ni kako se sve nije zvalo to takmičenje onda se retko kad potrude,čast izuzecima

              Možda nama iz Srbije,sa Balkana to i nije baš tolko jasno al vama u Engleskoj,ostanak u premu je prioritet,daleko važnije od lupam da doguraju do polufinala LE a i zašto bi se cimali oko toga kad oni od TV prava ubijaju veliki novac,možda bi ovo novo pravilo da osvajač LE ide u LŠ moglo nešto da promeni




              a ovo štu su pukli u LŠ,to mi je samo trenutno stanje,jer junajted ima smenu generacija,manje više,svi top klubovi imaju neke svoje probleme što se trenerima,kadrom,promašenim transferima itd ali srediće se to sigurno jer ipak su to finansijski stabilni klubovi i kad tad moraju da stanu na noge
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ja sam zato ocekivao od Tottenhema i Liverpula mnogo u LE, pa i od Evertona, jer je ulog bio veliki, igranje LS naredne sezone, a bilo je nerealno ocekivati neki od ta 3 tima u top 4 ove sezone, kad ono jedni ispadnu od Besiktasa, drugi od Viole, a treci od Dinama iz Kijeva.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • evo ti primer Torenhema koji je u LE slao na teren neki desni tim,pa Kane(Kejn) je baš tamo i dobio priliku dok prem nije video,da nije bilo LE možda mu Poketino ne bi ni dao priliku,sva sreća pa je Kane bio uporan pa je nalupao tamo par komada nakon čega su mediji kod njih krenuli da pritiskaju Poketina da mu da priliku i u premu,ovaj je čak jedno vreme odbijao u fazonu "neće meni novinari sastavljati tim"

                  posle je još i na finjaka prozivao ove top klubove kako se stalno žale na raspored i onda se njemu zalomilo da igra sa Bešiktašem dva dana pred finale Liga kupa i šta se dešava,da je prednost kupu a vamo poslao ponovo neki izmešan sastav a bolje im je bilo da sve snage usmere na LE jer su imali kakve takve šanse da osvoje i dokopaju se LŠ
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Comment


                    • West Ham u kvalifikacijama za LE.
                      http://www.mozzartsport.com/vesti/po...-evrope/106551

                      Comment


                      • Last edited by saburo sakai; 27-05-15, 09:15.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Što se tiče Ingsa, navikao sam da nam drugi klubovi uzimaju igrače ispred nosa, tako da nisam iznenađen šta god da se desi...

                          Znači Kuman nastavlja sa strategijom 'dovodim samo igrače iz Holandije'... I pitao sam se kad će taj mali Klasi da pređe negde u Evropu. Dobar igrač, samo da vidimo kako će da mu legne PL...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • znači mnogo Kumanovo iskustvo iz Holandije

                            kad u prem dolaze igrači iz Francuske,Nemačke,Španije,nije tolko problem al Holandija je ipak drugi svet

                            jedanput je Kuman izjavio da je Pele tamo igrao sa 60-70 % svoih mogućnosti pa vi vidite kolka je to razlika



                            ja sam ovog ingsa mnogo zgotivio i biće on pojačanje ko god ga dovede i veliki upgrade u odnosu na Borini/Lamber,Soldado/Adebajor
                            al me je stvarno iznenadio Totenhem sa ovom ponudom(sa visinom ponude zapravo),već sam ga video u Liverpulu
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • ipak liverpul ??? Dogovorite se više

                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment

                              Working...
                              X