Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • preneo je nedavno sky sport da je blizu dogovora ali od jutros
    se šuška da Jokanović ipak neće dobiti novi ugovor,nova meta Votforda kike sančez flores

    ajd,plašio sam se ovakvog razvoja situacije,al nadam se da je privuko dovoljno pažnje i da će već neko krenuti po njega

    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...Jokanovic.html




    WH možda krene po Ančelotija ,jedna od opcija je i Bilić
    mada su juče na ostrvu dosta kritikovali upravu WH zbog otpuštanja Olerdajsa
    Last edited by saburo sakai; 25-05-15, 10:46.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Comment


      • Dule, za koje underdogse navijaš naredne sezone u Premijeru, ili ćeš biti fokusiran samo na Championship?

        Comment


        • Originally posted by Tom Lunatik View Post
          Dule, za koje underdogse navijaš naredne sezone u Premijeru, ili ćeš biti fokusiran samo na Championship?
          Što bi navijao za ikog iz Premier Lige. Barnija je u drugu ligu, tako da đe on tu i ja.

          Spoiler
          Samo molim tebe i ostale članove bez podjebava*a...

          Comment


          • Originally posted by Dule Krtola View Post
            Što bi navijao za ikog iz Premier Lige. Barnija je u drugu ligu, tako da đe on tu i ja.

            Spoiler
            Samo molim tebe i ostale članove bez podjebava*a...
            Nije pod*eb, meni je Brrnli bio supersimpa ove sezone ali jednostavno nisu imali roster da se izbore. Borili su se junački iz meča u meč, uprkos ispadanju, jedna od retkih ekipa koja nije ponižena ni u jednom meču.
            Srećno i da se što pre vratite.

            Comment


            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
              Nije pod*eb, meni je Brrnli bio supersimpa ove sezone ali jednostavno nisu imali roster da se izbore. Borili su se junački iz meča u meč, uprkos ispadanju, jedna od retkih ekipa koja nije ponižena ni u jednom meču.
              Srećno i da se što pre vratite.
              Prije svega sam mislio na pojedince, pronaći će se sami.

              Pa da, dobili smo Siti u Barnliju a u Mančesteru igrali 2:2, sa Čelzijem igrali nerješeno u Londonu, eto tvoj Mančester nas na mukama dobio sa 3:1, a igrali 0:0 u prvom meču, sa Totenhema 0:0 kući i 1:1 u kupu...
              Kao što si rekao junački su se borili i kad vidiš igrački kadar, može se biti zadovoljan. A pritom samo jedan igrač što nije Britanac bio je u timu, ostali svi Englezi i po koji Škot, S. Irac... Sad idu male promjene, prepostavljam da će Ings, Tripier, Heiton, Bojd, Kin i još koji igrač poć ali bitno da je ostaje Sean Dyche. Al fino je gledati takav mali tim, iz malog grada u najjačoj ligi na svjetu da se bori, bez obzira što imamo najgori tim u posljednjih nekoliko godina.


              Hvala i see you soon!
              Last edited by Dule Krtola; 25-05-15, 14:08.

              Comment


              • sad samo da navijam za Karanku i društvu,da upadnu u prem,taman nekog da im uvaljamo na pozajmicu

                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Slaven #Bilić has today confirmed he is leaving Beşiktaş, fuelling talk he will replace Allardyce at West Ham.
                  ....
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar pocetek ,2 precke i gol za 10min
                    sigpic

                    Comment


                    • Jaci Noric za klasu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Norwich se vratio u PL.Ozbiljan roster sa perspektivnim trenerom,sasvim zasluzeno.Nadigrali su Boro u potpunosti.

                        Comment


                        • Krivo mi zbog Boro-a, odavno već nisu u PL-u. Ali jači je zasluženo prošao. Uvek simpatični Kanarinci...



                          Omar opisao zatvaranje PL-a...
                          Perez pobedio
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Meni je tu Sterling najjaci na slici.

                            Dobar Norwich sasvim zasluzeno se vracaju u PL i drago mi je zbog njih. Finu ekipu imaju, uz par pojacanja mislim da mogu napraviti sasvim korektnu ekipu. Mali Redmond potencijal.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Prica se da ce WH igrati u kvalifikacijama za LE zbog ego fer pleja,o cemu se radi tu sa tim fer plejom i kako se bira tim,zna li neko?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X