Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Theo startao utrpalo bi se nesto do kraja, ovako s Wilshereom na boku i nezainteresiranim i odsutnim Ozilom i Cazorlom tesko.....
    Treca pozicija osigurana, zadnje kolo nek krene klupa i juniori sto se mene tice.

    Comment


    • Na kraju nam se rasplakao Dick... Verovatno mu se skupilo jos od vođenja Srbije...
      Ovaj bod je i matematički ostavio Sandrlend u PL sledeće sezone...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kolko ste uzeli pare od Advokata,bar je nešto u Srbiji naučio
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Na kraju nam se rasplakao Dick... Verovatno mu se skupilo jos od vođenja Srbije...
          Ovaj bod je i matematički ostavio Sandrlend u PL sledeće sezone...
          Drago mi je da je neko ovo provalio Momcima je trebao bod da ostanu u PL i realno zaslužili su ga nama ništa ne znači
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • A bar nas je drzao matematicki za drugo mesto,nije bas nemoguce da sautemton kome trebaju bodovi za evropu iznadi city,pod uslovom da savladamo wba ,cisto da ima razloga da ispratim zadnje kolo,jeste sanderlend zasluzio bod al nekako su mi najmanje simpticna ekipa,i ne bi mi bilo nimalo zao i da smo autogolom u 96 slavili
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Drago mi je da je neko ovo provalio Momcima je trebao bod da ostanu u PL i realno zaslužili su ga nama ništa ne znači
              I prošle sezone su slično pobegli sa dna. Znači ipak Šervud i Dik sačuvaše svoje ekipe. Meni je najdraže zbog Lestera, simpatična su ekipica. Sa 2-3 dobra transfera, mogu možda da se stabilizuju u PL-u.

              Ne računajući Siti, koji je dominirao u poslednjih 5 utakmica, zanimljive ekipice u najboljoj formi u poslednje vreme...

              2. WBA
              3. Lester
              4. Sandrlend

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • I btw samo da Gojku komentatoru jebem KOUTSA, jebo ga on u glavu, izludio me je sa svojim izgovorom.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  2. WBA
                  3. Lester
                  4. Sandrlend

                  FORM TEAMS IN EUROPE'S TOP 5
                  1. PSG (7 wins)
                  2. B Monchengladbach (6 wins, 1 draw)
                  3. Barcelona (6 wins, 1 draw)
                  4. Real Madrid (6 wins, 1 draw)
                  5. LEICESTER (6 wins, 1 draw)

                  Comment


                  • Inače na spisku je i golman Barnlija, Tom Heiton.


                    Comment


                    • Sky sources understand that Liverpool forward Raheem Sterling is not on Manchester United’s radar and they have no plans to sign him.

                      Reports on Thursday claimed United had made an enquiry over the prospect of signing the 20-year-old, but Sky believes that not to be the case.

                      Sky sources also understand that Gareth Bale’s availability this summer will dictate whether United attempt to buy the Real Madrid winger.
                      Poslovanje Junajteda ovog leta može ozbiljno da poremeti tržište

                      sad bar znamo kolko je vudvord "lud" ,jer se ne dovodi izgleda u pitanje to da li je Junajted spreman da potroši nego samo da li Bejl želi da predje

                      sva sreća pa smo mi sad obezbedili tu titulu,produžili ugovor sa Azarom plus dobro stojimo sa FFP,tako da mislim da smo za sad bezbedni što se tiče zadržavanja naših najbolji igrača(čitaj Azara)

                      Nismo mi pod Romanom poznati po tome da nam ljudi otimaju igrače al Az je sigurno prvi igrač da kod njega nisam siguran da li će i koliko dugo ostati s tim da sad kakvo je vreme došlo,ne može se više ništa planirati na period od 3-5 godina nego sve ide sezonu za sezonom

                      ovaj novi ugovor vezan za tv prava verovatno će smamjniti provaliju izmedju top klubova u engleskoj i Reala,Barse,Bajerna odnosno pojačati položaj Prema uopšte,sad pitanje je kako će se taj novac trošiti,pogotovo od strane "manjih" klubova i tek treba da se vidi šta će biti sa tim novim pravilma koje FA pokušava da progura
                      Last edited by saburo sakai; 21-05-15, 13:45.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Dule Krtola View Post
                        Inače na spisku je i golman Barnlija, Tom Heiton.


                        I dalje nema Janga?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa ovi Englezi su gori od nas. DObro oni bar odu na takmicanja, ali ovo je smesno..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Nije losa ovo ekipa i bez ovih povredjenih, a i ovih sto igraju za u21, samo eto Roy definitivno ne racuna na Younga, a kada je racunao na njega, ovaj je bio kanal kanala. Jedina mrlja koju ja vidim ovde.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jel on samo ima po jednog levo i desnog beka?! Dva leva nisam video
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ben Smit iz BBCa misli ako Real ne ponudi ugovor Benitezu da ce zavrsiti u Vest Hemu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X