Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U napadu ne moze pas da pogodi, suta petom sa 7 metara umesto da dobaci slobodnom Koutinju. U odbrani primis gol zbog njega....
    Ajde Rodzers bre ubaci Lamberta, bar necemo gol zbog njega primiti...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja bas umem da napravim glupost ali ko je Balotelija napravio...
      sigpic

      Comment


      • Ajde pi*** igrajte taj fudbal...
        Kakvo je ovo zalaganje na terenu, sramota....
        Cou izuzetak, jedini se decko trudi, al jedini....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nema tu mnogo price, sistema vise nema, niti organizacije, niti igre, nicega.

          Nije ovaj Hull nikakva sila(ali jesu organizovani), koliko ocajno pozicioniranje svih igraca u polju LFC (pricam ovo cele sezone, kao glavni problem) i nemogucnosti odigrati vise dijagonalnih ali korisnih pasova koji ce izbaciti presing Hulla iz ravnoteze, a manje vertikalnih kojih je danas bilo koliko hoces, i svi su bili beskorisni jer je lopta samo besciljno kruzila i isla apsolutno sporo, upravo zato sto se igraci slabo ali i "glupo" krecu. Pa ti hoces da forsiras pas igru sa dva igraca unutar svoje polovine, gde su igraci postavljeni gotovo linijski, i gde nema klasicnih trouglova pri pozicioniranju igraca, olaksavajuci samom sebi i igracima lakse oslobadjanje lopte i napredak u polju.
          Imas Allena koji ima "najziheraskije" pasove ikada, i redovno kopa stopere svojim koskama, ali nije ni on kriv sto ne zna, kriv je onaj sto ga tu stavlja, na poziciji gde bar trebas imati ili raznovrsnijeg passera, ili razbijaca koji je jak i siguran na lopti (a moze i oba).

          Sterling je postao(a mozda uvek bio) beskoristan u pozicionom napadu, osim duplog sa Coutinhom (i samo sa njim), on retko sta moze da ponudi, i na kraju ce se ona teza potvrditi tacnom, da smo mi prosle sezone igrali daleko brzi fudbal(gotovo u svim glavnim mecevima posed ispod 50%), koji se kosi sa filozofijom o kojoj je Brendan pricao, a gde je Sterling profitirao 100%. Dakle prosla sezona izgleda kao cudo, slucajno cudo. Bez sistema i kolektivne igre, individualni kvalitet Liverpoola dolazi do maksimalnog izrazaja, odlazak Suareza i izostanak Sturridgea pa skoro cele sezone, propao transfer rok, i dobijes ovakvu sezonu.

          Nije to toliko lose izgledalo u prvi mah posle onog prvog poraza Utd-a, ali kako smo se blizili novom mecu sa Djavolima, video se opasan pad u igri, koji je dodatno uvecan porazima koji slede, sto dodatno unistava samopouzdanje kod igraca, a to je neki preduslov, da ako bar nema neke igre, igraci vode rat na terenu.

          Napadac, i Mario Balotelli, to je tek posebna prica.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ovo ti je Akane "gossip" odsek u Telegraphu, gde imenuju izvore iz drugih novina, u ovom slucaju iz klasicnog djubreta cije ime ne bih da imenujem.
            Pa zato sam i napisao da je zalosno...pa ko je lud toliko da povjeruje da ce se ovo desiti
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Meni zvuči kao Murinjo kad priča engleski, doduše sa malo više domaćinskim akcentom.



                  Comment


                  • Ono Murinjovo " I sink" je ipak neprikosnoveno

                    Imace sad Votford po novom ugovoru vezanom za TV prava i vise nego dovoljno novca za pojacanja a ovaj vlasnik kluba ako je pametan treba da se skoncetrise samo na njega i da batali sve ostalo jer mu ucesce u premu moze obezbediti stabilan izvor prihoda.

                    Ajd krivo mi je bilo malo kad Zola nije uspeo da ih dovede,bio je tad i calobah na pozajmicu kod njih al necu sad nista da se zalim.


                    Mada je veliki posao odradio i drugi novajlija,nije mala stvar prekucati kolko,4 ranga za 5 godina

                    Mada sam ja zgotivio malo i ovog trenera Barnlija al sad sta je tu je,bas me interesuje dal ce neko krenuti po njega.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Teško ovo ide sa Didijem al sad šta je tu je
                      podseća me malo ovo na utakmicu sa Vilom kad je Murinjo računao na bunker a ovi odgovorili sa otvorenom igrom
                      sad isto Lester igra bez nekih kočnica a što je najgore nije ni poveo Solankea koji bi mogo ovde nešto i da napravi

                      nije kriv king,trener odlučuje ko će igrati a postao je takav ziheraš da mu nema ravnog



                      #pravda za Drogbu
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Lester preluda ekipa
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Kambijaso u napadu prima loptu na dva metra od gol linije i igra povratnu. Protiv Čelsija.

                          Comment


                          • A chelse i dalje prati neka luda sreca... A zar nije cesc trebalo da bude suspendovan?

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              A chelse i dalje prati neka luda sreca... A zar nije cesc trebalo da bude suspendovan?
                              Imaš neke datume po sezoni po kojima je suspenzija do prvog roka na 5 žutaća, do drugog roka (istekao u prethodnom kolu) na deset žutih, a sada ide do 15. Tako da je eskivirao za jedan gameweek.

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                A chelse i dalje prati neka luda sreca... A zar nije cesc trebalo da bude suspendovan?
                                i ja sam mislio ali biće suspendovan tek kad skupi 15 kartona i tad će odležat 3 utakmice
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X