Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki normalan sudija bi ga iskljucio, ali se izvukao samo zbog imena i prezimena... Prvo se dere na sudiju kao magarac, a onda pokusava da utjera neki strah nekakvim guranjem...avetinja.

    Comment


    • Ajnstajne vidis da ni sudije ne znaju gde biju, danas Liverpulu je mogao lagano dosuditi dva penala, sviraju "ofsajde" i razne stvari. A u onoj jucerasnjoj situaciji Fellaini je krivac. dernja mu se na uvo, a svako normalan bi se usprostavio, ne znam zasto ga branite Unitedovci u ovoj situaciji.

      Comment


      • Dao bi ja Wilserici zuti za ono, jer nije za crveni, ali isto tako kako je Giroud dobio zuti zato sto je fasovao samar od tog istog Cupavog u 87. minuti meni jasno nije
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne zajebavaj Aki, probao je headbutt, mora tu ici crveni. Jbg to sto je nesposoban i nije maestro kao Zidan i sto mu se Maruan sprdao s glavom je druga stvar. Felaini je zajeban generalno, bas debilno od Dzeka na koga je krenuo.
          sigpic

          Comment


          • Ma da su se posorali ubio bi ga Dzek, huligan je to mali. Jalijas klasicni, ufatio bi ga za onu cupu na glavi i tu bi bio kraj
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Hahahaha mislim zabolje me, mada bi mu tesko dovatio glavu ali znas i sam da nema sanse sa Marokancem, Felaini je klasicno govedo, sjeti se kako je razbacivao Fulamovce prosle godine kad je Riter krvnicki startovao nad Adnanom. A i u Evertonu je pravio pizdrarije.
              sigpic

              Comment


              • Felaini je govedo, ali je pravi serif u PL

                I Rio Ferdinand je bio serif u svoje pero

                Tip igraca koji te cutka, udara i kinji i boli ga dupe jer zna da mu ne mozes nista

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ma da su se posorali ubio bi ga Dzek, huligan je to mali. Jalijas klasicni, ufatio bi ga za onu cupu na glavi i tu bi bio kraj


                  Pa ovo se ne bi desilo i da Fela nema jednu ruku i nogu opet bi ga dobio
                  Fela je govnar, klasican mesar, zivotinja kojoj ne mozes nista. I koja treba svakoj ekipi.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post


                    Pa ovo se ne bi desilo i da Fela nema jednu ruku i nogu opet bi ga dobio
                    Fela je govnar, klasican mesar, zivotinja kojoj ne mozes nista. I koja treba svakoj ekipi.
                    Ama jalijas je Jack, kretencina prvoklasna. Par puta bio u zatvoru zbog napada, jes da je kao maloljetnik, ocvrsne to covjeka
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki brate nema Boga da bi dobio Felainija
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma brate treba znat igrat prljavo, jalijas je to pravi, navijo za West Hem dok nije doso u Arsenal s 9 godina. Jebote odrasto uz Green Street Hooligans
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Felaini bi ga pojeo za dorucak

                          Comment


                          • Znaci ako covek navija za klub koji ima lude navijace mora da je lud. Pazi da je imao neku ciglu pri ruci pa i da razmislim ovako tesko.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • ma šta vam je baa rajaa?! jalijas je to pravi. ne znam dal sam to ponovio već 3 puta.

                              Comment


                              • Originally posted by el hombre View Post
                                ma šta vam je baa rajaa?! jalijas je to pravi. ne znam dal sam to ponovio već 3 puta.
                                Budi KUL, napisi Wenger OUT
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X