Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlično se snašao u ovoj situaciji, valjda neće sada Soton da izjednači

    [VINE]M35DmhZgqpO[/VINE]
    Last edited by Lord Aleksoni; 17-08-14, 15:13.

    Comment


    • Shong HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

      Comment


      • aaa mrs u pm

        Comment


        • Sta brani Minjole....

          Bice ovo zaeban kraj...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Aaaaaaaaaa, ne verujem, ne verujem da ovo nije gol! Kunem se, drhti mi srce, hoce da pukne na 100 delica!

            Comment


            • Nisam ocekivao da ce Sveci igrati ovako dobro posle prodaje pola tima,ali su odigrali odlicno.Uzivao sam prosle godine u njihovim tekmama,a izgleda cu i ove...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Odlicni Sveci, zasluzili su barem bod... steta sto Tadic nije ostao duze na terenu.

                Uz Sterlinga, Mankiljo je bio odlican.

                Comment


                • Pele je pokidao ovu utakmicu, 3 sanse namestio kao da je plej.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Platili ovog Longa 15m ,on promasi prazan gol sa 5 metara ,a sto je i najgore odigrah na kladionici 4+ ...

                    Southampton inace daleko vise pokazao nego Liverpool na ovoj utakmici,barem po meni.
                    Rodzers me neprijatno iznenadio da igrao sa 3 zadnja vezna - Lucas,Gerard i Henderson ,i jos vidim menja Lucasa,kad ono ulazi Allen ,jos jedan zadnji vezni.

                    Comment


                    • Dobar dan.

                      Comment


                      • Lukas direktan krivac za gol (iako se ne moze zanemariti genijalnost Tadica).Njegov je bio Klajn,a on ostao da blene kao tele...

                        Pele je bio dobar.Namestio je 2-3 sanse igracima.Ni Vanjama nije bio los...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pobeda je pobeda. Pozdrav od mene i Staridza

                          Comment


                          • Bravo za Tadica. Sretan sam zbog njegovog dolaska PL i odlicnog pocetka, Sautemton je idealan klub za ovog momka.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ovaj Riviere mi deluje kao neko ko jedva zna da primi loptu,a o pasu necu ni da pricam....mozda preterujem,al samo da se ne ponovi novi Altidore...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Dzeko majstorski

                                Comment

                                Working...
                                X