Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Grand Prix České republiky

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pratim i ja i nerazumem zašto vam toliko smeta MALI MARQEZ? Zato što dobro vozi tu hondu i pobeđuje,,,što se niko nije bunio kad je Rossi to radio,7 titula u najjačoj klasi-dosta mu je,,,za njegove godine ova sezona je super ali to je ROSSI,,,,što vam smeta mnali Marqez? Neka ostali promene malo stil vožnje i malo više na rizik,,,verujte bili bi mnogo bolji nego sad.

    Comment


    • #17
      Nisam gledao kvalifikacije ali po rezultatima vidim da je Marquez podigo igru na malo visi nivo,Janone i Smit svaka cast nisam ocekivao ovakve rezultate pogotovo od Smita ali u sustini izmedju prvih osam nije velika razlika...jedna slika od Doce iz Brna nisam njegov fan ali slika izuva ...
      10574368_806170676081047_426168062130458466_n.jpg

      I samo da dodam da mi se mnogo svidelo kad sam video koliko je bio ljut kada je pao(u pozitivnom smislu) znaci da u starom liscu jos ima strasti i zelje da ocerupa Marqueza posto je realno sve ostale ovde pobedjivo u svakom smisli....e to je za Respect!!!
      Last edited by dzoni gp; 16-08-14, 17:19.
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #18
        Rossi,ako je povredjen bi trebao da bude zadovoljan sedmim mestom s obzirom da je bio na nivou Jorgea

        Comment


        • #19
          Ne toliko povreda koliko pad pa odmah nakon toga vozio Q2 jer ipak posle pada treba koji krug da se dodje do ritma. Inace moze biti zadovoljan jer je tu odmah iza Pedrose i Lorenca jos ako dukatijevci lepo startuju cetvorka ce biti jedan do drugoga. A taman ce se Rossi odmoriti do sutra od pada...

          Comment


          • #20
            Mislim da će sutra da bude ludnica pogotovo zbog vremene,jer su oblaci non stop prisutni
            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
              [ATTACH=CONFIG]12960[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]12961[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]12962[/ATTACH]

              Neki su ipak upecani

              imam jednu porudzbinu,ako moze joni
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by denia_el View Post

                imam jednu porudzbinu,ako moze joni
                Šta je deni, neko voli belo meso, a neko voli divljač?

                Comment


                • #23
                  Originally posted by denia_el View Post

                  imam jednu porudzbinu,ako moze joni
                  Potrudiću se Mada ne vole svi da se šetkaju po padoku
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • #24
                    Jaoj kako mi je krivo za Rosija ne mogu da opišem malo je falilo da palčem.
                    Da li je moguće da neće da mu se nameste kockice da odradi kvalifikacije kako treba...
                    Danas u 4. treningu izgledao extra i danas bio fenomenalno....
                    Šteta mogao je do pol pozicije,ili prvog reda....ali pade...
                    Krivo mi je mogao je makar do drugog reda,ovako ne vidim da će sa sedmog mesta uspeti nešto više ...




                    Ako neko ima neke reči da me uteši da će biti drugačije neka proba....

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Disquisting :/

                        Comment


                        • #27
                          Dobro je da nije polomio...

                          Marquez opet zeznuo na kraju, Miller se probio (ali ne do samog kraja), Bastianini je lud kao struja, Antonelli podbacio, predobra Moto3 trka. Šta je novo? Početnička greška Rinsa, neverovatno... Hanika me sve više razočarava, mislim da momak uopšte nije shvatio sve ovo dovoljno ozbiljno.

                          Comment


                          • #28
                            Jaoooooo Vanja jel si video Facepalm ?
                            Last edited by Drezik; 17-08-14, 11:51.

                            Comment


                            • #29
                              taman kada pomislim da moto3 ne moze biti zanimljiviji,desi se brnoi jeste mi aleks izgubio podijum,ali jednostavno ne mogu da budem tuzna posle ovakvog trkanja
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Drezik View Post
                                Jaoooooo Vanja jel si video Facepalm ?
                                Nisam, ko se samokaznio?

                                Rabat nazad na prvom mestu posle tri trke bez postolja, Kallio je i dalje jak, ovo je jako mala prednost i sa 12 poena (Kallio pobedi, Rabat 4. i tu su sa poenima). Cortese posle godinu i po dana na podijumu... Talenat, nema šta. Švajcarci se drže zajedno, Vinales napravio solidan proboj, nije mi jasno zašto im se obojici (njemu i Salomu) dešavaju tolike oscilacije ove godine. A ni Folger nije puno bolji u poslednjih par trka...

                                Comment

                                Working...
                                X