Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zadovoljan i sretan sto Gerrardova zadnja tekma nece biti gubljenje kupa, jos i na rodjendan.

    Aston Villa opasna, ne smije se potcijeniti!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ove prevare od igraca, ne mislim na sve naravno ali zna se koji su tu, prvenstveno Lovrena tuci usranom motkom i oterati u pm.

      Comment


      • Villa opasna, videcemo sledece nedelje protiv Sitija. Kontam da ce dati jedan autogol sigurno.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Brendan je po meni kriv za poraz, stara mušterija i pacijent Šervud ga je nasamario...
          Sve u svemu zaslužena pobeda AV, želim im sreću u finalu
          ¡Si Señor!

          Comment


          • I bolje sto se nije proslo, i dobro je sto su nas ostetili, ne bi mi bilo drago da gledam kako nas Arsenal razbija drugi put. Brendan krivac za sve, nikakva motivacija, nikakva igra, stravicna nedisciplina u odbrani, sve komplet katastrofa, i polako je vreme za upravu da razmislja o potencijalnom kontaktiranju Kloppa.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              I bolje sto se nije proslo, i dobro je sto su nas ostetili, ne bi mi bilo drago da gledam kako nas Arsenal razbija drugi put. Brendan krivac za sve, nikakva motivacija, nikakva igra, stravicna nedisciplina u odbrani, sve komplet katastrofa, i polako je vreme za upravu da razmislja o potencijalnom kontaktiranju Kloppa.
              Bio sam za to da bude tu dok su kandidati za zamenu gori od njega. Sada kada je jedan ovakav trener slobodan nema razmisljanja.

              Samo sto ce dobiti izgleda jos jednu sezonu.
              sigpic

              Comment


              • Branim celu sezonu Brendana iz prostog razloga što sam mišljenje da Liverpul nema kapaciteta za dovođenje top klas (čitaj Jirgen) trenera....
                Kakve smo sreće nahvatat će onog AVB-a, ili nekog sličnog nesretnika...., sada bi i Rafu voleo videti, ponovo
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Rafa ako dodje, uzima LE lagano sledece sezone i pored toga i 1 kup. Nece da produzi ugovor sa Napolijem, tako da postoji i ta mogucnost.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja zadovoljan i sretan sto Gerrardova zadnja tekma nece biti gubljenje kupa, jos i na rodjendan.

                    Aston Villa opasna, ne smije se potcijeniti!
                    Vec vidim kako ce se Vila poceniti zbog prethodnee petarde protiv nje i da ce se juriti rezultat

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Rafa ako dodje, uzima LE lagano sledece sezone i pored toga i 1 kup. Nece da produzi ugovor sa Napolijem, tako da postoji i ta mogucnost.
                      Piksi, u ovom Liverpulu trenutno nema ni tri igrača po Rafinom ukusu, jedino da povede i par miljenika iz Napulja
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Cek a kakvi su to igraci po "Rafinom ukusu"?
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          I bolje sto se nije proslo, i dobro je sto su nas ostetili, ne bi mi bilo drago da gledam kako nas Arsenal razbija drugi put. Brendan krivac za sve, nikakva motivacija, nikakva igra, stravicna nedisciplina u odbrani, sve komplet katastrofa, i polako je vreme za upravu da razmislja o potencijalnom kontaktiranju Kloppa.
                          Pa kad nije toliki problem Rodgers nego uprava "mrtva" koja ima taj debilni sistem za kupovinu igraca, jeste Rodgers lose postavio mozda utakmicu, ali Lovren krivac kod gola, sudija nam ponistio cist gol...

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Cek a kakvi su to igraci po "Rafinom ukusu"?
                              Disciplina, čvršći srednji red (sin Alen ne bi prismrdio prvom timu), on nigde ne ide ozbiljno bez bar 3+ španska igrača....
                              Kad smo već kod sredine, baš me zanima šta je bilo sa Lukasom, ubeđen sam da je Brendan izabrao 343 umesto 433, samo da bi sina ugurao u 11
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Lucas se povredio pre meca, zato nije bio u prvoj.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X