Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko od toga da neko ne zeli da ga osvoji, samo ne vidim zasto bi se Chelsea cimao oko njega, te da se sigurno nece potresti ako ispadnu. Videcemo vec i kakav ce sastav izvesti

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ma nebitno takmicenje. Pogotovo za Mourinha, moguce je sve tu.
      Do polufinala je nebitno ali kad se udje u zavrsnicu svi zele da uzmu.

      Mi imamo druge prioritete. Ovo je najmanje bitno od 4 takmicenja + smo ga uzimali najvise puta. Treba odigrati 2 opustene tekme a fokus na ligu.

      Videcemo da li ce Mou da igra pravi LS dvomec ili ce da se nadigrava. Od njega zavisi. 2 godine nije uzeo ni kup a poznajuci njega to ga izjeda. Ove godine se nameracio na sve moguce i cenim da uzima. Ako uspemo da ga izbacimo, uzimamo i finale.
      sigpic

      Comment


      • Иде Мурињо по трофеј. Видиш тим који је извео синоћ, све јасно.

        Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Иде Мурињо по трофеј. Видиш тим који је извео синоћ, све јасно.
          Dijelimo isto misljenje..

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Иде Мурињо по трофеј. Видиш тим који је извео синоћ, све јасно.
            Ma okej to, nego eto zaboravih i ja kako je prosle godine za onu cuvenu utakmicu protiv Lpoola izveo drugi tim, a daleko od toga da ga nije zanimala Mislim, nije me taj sastav od juce nesto uverio da ce oni sad da izginu za ovaj trofej. A i nebitna prica na kraju krajeva..

            Comment


            • Od 3-5 Januara se igraju utakmice Kupa. Manje vise ne znam sve parove, pa ako neko ima il ako nadje na internetu, listu utakmica nek odje baci

              Comment


              • Ako te baš zanima, bar je to lako naći....
                Barnli igra u ponedeljak protiv Totenhema (20i45)
                Liverpul isto u ponedeljak (20i55)

                KLIK
                Last edited by somborac; 03-01-15, 11:25.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Znam za Barnli, interesuje me ostali parovi

                  Comment


                  • Burnley to osvaja!

                    #pjeske

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Burnley to osvaja!

                      #pjeske
                      Hahaha
                      Rosonero, prije cemo mi osvojiti kup, no vi ligu u narednih 5 godina
                      #VaiVai

                      Comment


                      • Originally posted by Dule Krtola View Post
                        Hahaha
                        Rosonero, prije cemo mi osvojiti kup, no vi ligu u narednih 5 godina
                        #VaiVai
                        Vi cete osvojit , pricas o klubu kao da za njega navijas minimalno 10 godina , napravio si temu a pojma nemas koji igrac igra koju poziciju za Burnley.

                        Spoiler
                        Championship ceka na vas!


                        Jbg Burnley je veci klub od Milana , svake sezone po 5. trofeja osvoje.
                        Last edited by Rossonero; 03-01-15, 11:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Vi cete osvojit , pricas o klubu kao da za njega navijas minimalno 10 godina , napravio si temu a pojma nemas koji igrac igra koju poziciju za Burnley.

                          Spoiler
                          Championship ceka na vas!


                          Jbg vi ste veci klub od Milana inace osvajate redovno trofeje.
                          Hahahah
                          Ne znam koji igrac Fulama igra na koju poziciju. jbg ulazio sam preko telefona pa nisam mogao bas najbolje da razumijem.
                          A sto se tice navijanja, nije bitno koliko navijas za klub, no sta osjecas prema njemu!!
                          Mozes ti da navijas za Milan 20 godina, kad nista ne osjecas, nemas emocije prema tom klubu.

                          PS: Mozda nas ceka 2 liga, ali igramo posteniji fudbal od Milana

                          Comment


                          • Ok ja nista ne osjecam prema Milanu , tvoje srce kuca za Burnley (za koji fol navijas citavu jednu sezonu ) , zavrsili smo diskusiju.

                            Sada mozes da ides na svoju temu da je spamujes.

                            Championship
                            Last edited by Rossonero; 03-01-15, 12:07.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Ok ja nista ne osjecam prema Milanu , tvoje srce kuca za Burnley (za koji fol navijas citavu jednu sezonu ) , zavrsili smo diskusiju.

                              Sada mozes da ides na svoju temu da je spamujes.

                              Championship
                              Nisam rekao da nista ne osjecas prema Milanu, no sam dao primjer da nebitno koliko navijas za klub, no sta osjecas prema njemu. .To sam napisao, posto si me prozivao sto sam tek poceo navijati za Barnli. Tako da radi toga sam to napisao, a ne zbog toga sto ti mislis. Jednostavno nisam uzimao Milan u moj tekst, tako da nema potrebe nekog provocirati zato sto ne navija za Top Tim
                              Last edited by Dule Krtola; 03-01-15, 12:21.

                              Comment


                              • Podsecanje na sjajan podvig Vimbldona

                                Comment

                                Working...
                                X