Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj servis za mec i poen za mec loptu Ana zuri na Marijin otpadak i iz cistog udarca na mrezi pogadja istu. E tad sam kolegu u kuci ucutkao posle njegovog komentara : ANA OVO GUBI.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Tenis Sharapove se da gledati kada igra na nivou. Ana je tako dobro izgledala u ovom meču mogu slobodno da kažem ubijala je. Baš sam u jednom trenutku rekao hvala ti Ana pa je izbaci više jer ne mogu da gledam kako se pelja po terenu i maši na sve strane, ali Ana sama sebe sputala, ja se iskreno nadam da će je moći srediti u trećem. Ana ju je prethodno pritiskala sa svih strana, return sjajan, servis funkcionisao, forhend bio jako dobar. Da se kockice hoće opet posložiti Ana bi dobila.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • ајде предај, знали смо да ћеш изгубити, на овај или онај начин... Марија увек лоше крене и онда самеље ривалке до краја... предај и спаси нас мука!
        sigpic

        Comment


        • Gotovo, nije joj dobro zbog same spoznaje šta je zijanula

          Comment


          • Sta je sad sa Anom, nesreci nikad kraja ?
            Kao da je ukleo neko u ovom mecu.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sta se sprdate,problemi sa srcem. I pre joj se desavalo ja mislim.

              Comment


              • какав кварњак ова Марија, које штосове има кад сервира, па онај притисак на судију због паузе...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                  Sta se sprdate,problemi sa srcem. I pre joj se desavalo ja mislim.
                  Prvi put cujem za taj problem??

                  Originally posted by Zika View Post
                  какав кварњак ова Марија, које штосове има кад сервира, па онај притисак на судију због паузе...
                  Kvarna je kao zub, bezobrazluk.
                  I sve to dok ne dodje Serena, tu nije u konkurenciji ni za pobedu ni za ovo prvo.

                  Sad ponovo na mrezi zicer za 40:15 i pogledaj sad.


                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • ово је сада мучење, као да гледам егзекуцију...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Adin View Post
                      Tenis Sharapove se da gledati kada igra na nivou. Ana je tako dobro izgledala u ovom meču mogu slobodno da kažem ubijala je. Baš sam u jednom trenutku rekao hvala ti Ana pa je izbaci više jer ne mogu da gledam kako se pelja po terenu i maši na sve strane, ali Ana sama sebe sputala, ja se iskreno nadam da će je moći srediti u trećem. Ana ju je prethodno pritiskala sa svih strana, return sjajan, servis funkcionisao, forhend bio jako dobar. Da se kockice hoće opet posložiti Ana bi dobila.
                      Cak je i bekhend funkcionisao sjajno.. samo jedna igracica postojala na terenu. Za prvi brejk ima opravdanje - pokrali je. Ali 5:2 posle toga, na 5:3 zicer na 30:30.. na neki nacin je prava umetnost sta je ona uspela da ispusti

                      Comment


                      • Ima Sharapova svojih trikova s kojim se služi u situacijama ne baš povoljnim po nju. Ana je ovo trebala davno završiti, sada je sama sebe uskratila za ovaj meč. Maria ne radi ni sada nešto vele specijalno, ali Ana je tu da joj pomogne u svakom slučaju ...
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Prvi put cujem za taj problem??
                          Valjda joj srce nekad pocne mnogo brzo da kuca, video si da su joj merili pritisak i puls. Cuo sam da joj se isto desilo na USO, ne znam koja godina i koji mec.

                          Comment


                          • Poslednja sansa. Bar za nadu.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • хе,хе, и ова Марија је шано душо...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                Valjda joj srce nekad pocne mnogo brzo da kuca, video si da su joj merili pritisak i puls. Cuo sam da joj se isto desilo na USO, ne znam koja godina i koji mec.
                                Uuu nisam stvarno znao. Hvala.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X