Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Indianapolis Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ohoho sta treba da se uradi za markezovu majicu?
    spremna na sve
    Last edited by denia_el; 09-08-14, 19:57.
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      Redding... Zna se ko će dobiti novi motor od Motegija...

      Comment


      • #18
        Sta treba da se radi za Marquezovu majcu?

        Comment


        • #19
          evo moje torte od pre nedelju dana hocu ja majicu vec imam jednu i hocu jos jednu
          IMG_3076.jpg

          Comment


          • #20
            Ko ti je to pravio, leba ti?

            Comment


            • #21
              Dobre trke, šteta što niko nije rad da komentariše... Marqueza starijeg neću komentarisati, mlađi mora da se zabrine, iznova i iznova mu se dešava da izgubi sve što ima u rukama u polednja 2-3 kruga trke. Kalio vrlo impresivan danas, Vinales i Domi jako dobri, Tito deluje sve nervoznije. Lepo što je Rossi na podijumu danas, pre vikenda nisam bio siguran da će uspeti, obzirom na sve njegove trke nakon 2008. ovde...

              Comment


              • #22
                Cekajuci iz trke u trku da MM sklizne ( Marfijev zakon ) ,a misleci istovremeno i na faktore iznenadjenja , imao sam sve manje pogodaka iz trke u trku .
                Sada samo jedan ( 9. Reding ) .
                PS . Svaka cast MM !

                I ovaj Parks ponovo u bodovima ! Di Meljo , Karel , Tornado ( za kraj )... I vi koji ste realno prognozirali , pogodili ste , u sustini , prvih 5-6 vozaca . Dole je bilo dosta iznenadjenja .
                Last edited by crni; 10-08-14, 20:06.

                Comment


                • #23
                  https://www.facebook.com/photo.php?f...r&notif_t=like evo moje slike za takmicenje

                  a sto se trke tice, reci su suvisne 10!

                  Comment


                  • #24
                    Tesko je bilo sta reci. Postalo je tako dosadno u motogp. Moto3 je super, nekako mi je drago zbog Vaskeza

                    Comment


                    • #25
                      zavisi kako kome meni nije

                      Comment


                      • #26
                        Iskreno Markez svaka čast....
                        Što se ostalih tiče najviše su me iznenadili Rosi i Pedrosa .
                        Rosi me je iznenadio pozitivno,nije bio na podijumu od 2008 kad je pobedio,i reko je,a videlo se zadnjih godina da mu ova staza ne leži,tako da je ovo extra...očekujem mnogo u Brnu od njega obožava tu stazu.
                        Pedrosa ,samo ću reći katastrofa.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                          zavisi kako kome meni nije
                          ni meni
                          odlicna slicica (i tortica)mnogo srece
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            hvala

                            Comment


                            • #29
                              Cestitke Marquezu na 10 uzastopnih pobeda i Rosiju za 4000 hiljade poena svaka cast....Marquez kad sam cuo da mu fali jos par pobeda da stigne Stonera da se izjednacio sa Bjadjijem i da sustize Lorenza ja sam se zaprepastio i to sve za samo jednu i po sezonu ....jel neko zna ko je kriv za udes Bradla i A.Espargara?....i treba mi jedna informacija ako neko slucajno zna koliko fabrike kosta jedan motor ne mislim razvoj i sve to?....

                              ps.. Ben Spies 11 svaka cast dobio si lajk i srecno u trci za majicu....
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #30
                                Ako gledam subjektivno i sa doktorove strane tj nezasito , trka mi je ok , tj vise bih voleo da se borio za prvo mesto ali posto sam objektivan veoma reci cu - bolje vrabac u ruci bego golub na grani ! Odlicna voznja klinca i svaka mu cast! Covek pise istoriju! Sto se tice trke pa gledao sam i interesantnije. Postaje pomalo dosadno i MMOva dominacija. Steta sto nisu radili zajedno ali dobro bice joa prilika.I da pohvalim Redinga i Pola i Joa ,steta sto mu stao motor.

                                Comment

                                Working...
                                X