Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na teniski pdf!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala,hvala Pa izgleda,obicno ko voli Noleta ne voli Feda i obrnuto,a meni je najteze kada igraju njih dvojica,pa onda ne znam za koga da navijam
    *You never know how strong
    you are . . .
    unitl being strong is the only
    choice you have*

    Comment


    • poslusaj ti mene, uvek za Feda
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by anna View Post
        Hvala,hvala Pa izgleda,obicno ko voli Noleta ne voli Feda i obrnuto,a meni je najteze kada igraju njih dvojica,pa onda ne znam za koga da navijam
        Nole je uvjek pravi izbor,anice Pusti druge,Nole je jedinstven


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • anna

          A ja bas znam dosta osoba koje navijaju i za Novaka i za Feda, i to zenskih

          Comment


          • Originally posted by anna View Post
            zdravo forumasi. . .posle tacno godinu dana tihog posmatranja vaseg foruma odlucila sam se prikljuciti . . .mislila sam i ranije ali sam se malo plasila
            нема чега да се плашиш, форум је за цео свет, свако има право да напише своје импресије и виђење на мечеве.. стави у аватар неку одлучнију фотку, ова стварно говори да си уплашена!
            sigpic

            Comment


            • Hvala altlosta
              a,vidim pod pritiskom sam za koga treba da navijam,zato se i ranije nisam pridruzila. . .salim se naravno
              e vidis ja nisam upoznala jos nikoga ko navija za Feda i Noleta,a mnoge koje znam su navijaci Noleta i Rafe .
              *You never know how strong
              you are . . .
              unitl being strong is the only
              choice you have*

              Comment


              • Dobrodosla Ana, i ja sam nov clan, bice sve ok. A izbor je lak, FEDERER FOREVER!!!!
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Navijas za Djokovica i Federera, ja sam mislila da je to nemoguce
                  genijalno, onda moras da das krajnji sud u raspravama, jedino ti mozes da budes objektivna
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Niko se mene ne seca kada sam dosao :P Ja svu trojicu volim Doduse, postoji hijerarhija Federer >>>>>>>> Nadal >>> Djokovic
                    Ipak je tesko ne voleti takve velicine

                    Dobrodosla Anna

                    Comment


                    • Dobrodosla Anna, uzivaj!

                      Comment


                      • Hvala svima,bas ste svi fini
                        Tuto stvarno sam pomislila da navijas za Feda,nesto ga cesto spominjes,a ti tako
                        *You never know how strong
                        you are . . .
                        unitl being strong is the only
                        choice you have*

                        Comment


                        • Pozdrav ljubiteljima sporta i razonode.

                          Comment


                          • zdravo Bojane, dobrodosao
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Cao..hvala lepo ime moje...Nadam se lepom druzenju.

                              Comment


                              • Dobrodosao, nemoj samo da navijas za Federera kao tvoje ime iznad. salim se, uzivaj.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X