Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Ja bih Monster truck !
    Zanimljivije i dinamicnije takmicenje od NASCAR-MOZE!

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Zanimljivije i dinamicnije takmicenje od NASCAR
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment




      • Pre ce vecina da pogleda ovo nego monotoni i dosadni NASCAR.

        Comment


        • Ma najbolje da uzmu onaj 24 h Le Man pa da se smaraju ceo dan ljudi


          @zola

          Hvala ispraticu veceras bas,nisam odavno gledao
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post


            Pre ce vecina da pogleda ovo nego monotoni i dosadni NASCAR.
            He he "monotoni i dosadni Nascar". Pa ti kao da u zivotu nisi pogledao jednu trku Nascar Sprint Cupa.

            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Legendo pocinjes lagano da smaras s Nascarom.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                U Engleskoj Nascar prenosi Premier sports.

                A ovde kod nas Motors TV prenosi Nascar Nationwide seriju(druga liga) pa ne znam zasto se neko ne seti da otkupi prava i za prvu ligu(Nascar Sprint Cup).
                Зато што коштају ко Светог Петра кајгана а на овим просторима га гледа два човека. Ти и рачунам да у сваком трентуку барем по још један човек пребаци на тај канал у току преноса.
                Last edited by Урош94; 26-11-14, 15:52.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ja stvarno mislim da je za svakog zaljubljenika u automoto sport, prenos F1 i GP više nego dobra ponuda. A naravno da bi mi svi po nešto hteli da SK prenosi samo zato što mi to volimo
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    He he "monotoni i dosadni Nascar". Pa ti kao da u zivotu nisi pogledao jednu trku Nascar Sprint Cupa.

                    Nista preterano uzbudljivo, takav foto-finis je moguc bas zbog sto voze po takvim stazama.

                    Vise mi se pumpa adrenalin dok igram NFS ili GRID i vozim u stilu Kolina MekRea, svaki protivnik koji pokusa da me pretekne ga okrenem za 180 stepeni ili izgubi kontrolu nad vozilom i udari u banderu, ogradu ili nesto trece.Ako kojim slucajem izgubim prvo mesto, brzo ga povratim i naravno smejem se zlokobno ko Dr Evil iz filma Austin Powers.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Nista preterano uzbudljivo, takav foto-finis je moguc bas zbog sto voze po takvim stazama.
                      A kad si takav finis video u F1? Oni u F1 se ne smeju ni dodirnuti.

                      A evo da se ne radi samo o ovalu evo odlican finis i na klasicnoj stazi

                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Naravno da ne smeju jer svaki kontakt moze da bitno utice na performanse vozila.Ode ti deo prednjeg krila, izgubis nekoliko km/h.Druge delove da ne spominjemU poslednjih par sezona nikad nije bila manja razlika lupam izmedju Ferarija i Fors Indije(kao i drugih manjih ekipa), dobili smo do pre dve godine veoma dosadne trke gde jedan Meklaren ili Ferari je tesko mogao da prestigne manji tim pa je zbog toga uveden DRS.Isto tako kada jedno vozilo izleti na beton, ne sme da se vrati punom brzinom na stazu nego ima ogranicenu brzinu.Brze se ide sa formulom, a time je jos teza kontrola bolida pri velikim brzinama, jedna mala greska te vrlo lako pri toj brzini moze dovesti van staze.Na ovoj sprint stazi bas voze divljacki(takvi kontakti se kaznjavaju u F1).Nije sada da mi to smeta, ali mora da bude po slicnim kriterijumima kao i F1.F1 nikako ne moze da se poredi sa NASCAR-om.Naravno vise zara se vidi u GP serijama zato sto postoji veca zelja za dokazivanjem, a i ne cepidlace puno u pit-wallu.

                        Comment


                        • Momci ulazite u debatu ''F1 vs NASCAR'', koja nikada neće završiti pobjednikom...

                          Ako želite trkanje ''wheel-to-wheel'', gledajte V8 Supercars. Eto upućujem prijedlog SK-u da kupi prava za australce pa da ustajemo svake nedelje u 4 ujutro


                          Spoiler

                          Comment


                          • V8 supercars daje Motors TV!
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Može li mi neko ovo objasniti?
                              Ovo su upravo objavili na službenom twitteru WEC-a (Trke izdržljivosti), kao TV kuće koje će prenositi sutrašnju trku ili pokazati sažetak, među kojima je i SK...




                              I to nije prvi put da se spominje SK kao TV kuća koja ima prikazuje sažetak...

                              Comment


                              • SK je ja bih rekao kombinacija, zato sto ipak 4,5 i 6 da bi gledao moras da platis dok osnovni kanali su u ponudi vecine kablovskih operatera.Ne bih se ja brinuo puno oko toga.

                                Ja to i ne vidim da ima u programskoj semi.

                                Comment

                                Working...
                                X