Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Преноси 2014/2015

    Време је за нову тему. Она је бајата.

    Има и малих промена, па ево и комплетне листе преноса Спорт Клуба за ову и наредну сезону у свим спортовима:

    Фудбал:
    1. Енглеска: Премијершип, Чемпионшип, Лига 1, Лига 2, ФА Куп (и финале купа)
    2. Шпанија: Примера, Секунда и финале Купа Краља
    3. Италија: Куп (и финале)
    4. Немачка: Куп (и финале)
    5. Аргентина: Лига
    6. Португалија: Лига
    7. Русија: Лига и Куп
    8. Холандија: Лига и Куп
    9. Турска: Куп
    10. Украјина: Лига и Куп
    11. Аустрија: Лига
    12. Шкотска: Лига
    13. Швајцарска: Лига
    13. Данска: Лига

    Што се тиче пријатељских мечева и турнира док траје ова пауза, имали сте прилике да гледате доста утакмица, и тек ћете гледати. Ту су Челсијеве утакмице, Тотенхемове, Звездине, у суботу 02.08. нам креће Емирејтс Куп итд.

    И велика новина су ексклузивна права за све утакмице квалификација за ЕП 2016 у Француској и СП 2018 у Русији.

    Кошарка:
    1. НБА
    2. Евролига
    3. ВТБ
    4. Италијанска лига
    5. Немачка лига и супер куп

    Тенис:
    а) Мушкарци
    1. Гренд Слемови:
    - Вимблдон
    2. Категорија 1000 (мастерси):
    - Сви
    3. Категорија 500:
    - Сви
    4. Категорија 250:
    - Већина турнира

    б) Жене
    1. Све живо и мртво из ВТА

    Новина је: Међународна Премијер Лига

    Формула 1:
    1. Трке
    2. Квалификације
    3. Тренинзи

    Мото ГП:
    1. Трке
    2. Квалификације
    3. Тренинзи

    Мото 2:
    1. Трке
    2. Квалификације
    3. Тренинзи

    Мото 3:
    1. Трке
    2. Квалификације
    3. Тренинзи

    Одбојка:
    1. Италија

    Рукомет:
    1. Шпанија

    Амерички фудбал:
    1. Домаћа лига
    2. Регионална лига

    Хокеј:
    1. КХЛ
    2. ЕБЕЛ

    Биће ту још зајебаванција. Од фудбала на песку па до мртвог спидвеја.
    Last edited by Урош94; 23-09-14, 19:03.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    Ima i austrijska liga

    Comment


    • #3
      http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi...a-osam-klubova

      Izgleda da ce SK prenositi i novu regionalnu vaterpolo ligu

      Comment


      • #4
        Da li ostaje ono da ce biti jedan termin subotom od 16h za PL?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #5
          Originally posted by Урош94 View Post
          Време је за нову тему. Она је бајата.

          Има и малих промена, па ево и комплетне листе преноса Спорт Клуба за ову и наредну сезону у свим спортовима:


          б) Жене
          1. Све живо и мртво из ВТА


          Placem!!!

          Veoma lepo upakovana sema, samo jos treba docekati sredinu avgusta
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #6
            Kazu na fb stranici da ce biti 1 prenos na nekom od glavna 3 kanala,i jos 3 meca na ostala 3 kanala.

            Comment


            • #7
              Рекао и Владан овде 16 пута. Један меч на неком од три основна канала и три на додатним. Наравно, сем ако овима из ПЛ-а не пукне нешто у лобањи и одлуче да то промене.

              Originally posted by l1m4r View Post


              Placem!!!

              Veoma lepo upakovana sema, samo jos treba docekati sredinu avgusta
              Само копирао пост из теме за прошлу сезону и мало средио листу.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #8
                Ne zelim da pljujem ali gledao sam MUFC - Roma na Areni, glas komentatora nije dostojan slike i prenosa MU.
                Komentatori na SK i na Areni, to su razlike kosmickih daljina.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • #9
                  ista je to skola. nema razlike. jedini pravi novinar koji je dolazio spreman i radio prenose kako valja bio je M.M. nazalost on je otputovao dalje. doduse Zivkovic je ok lik, vidi se da ima novinarske krvi u sebi.

                  Comment


                  • #10
                    Samo ako mogu sugestiju jednu da dam i pitanje. Znam da dosta ljudi u Srbiji vole i navijaju za Arsenal, ali nije u redu da prenosi Arsenala uvek imaju prvenstvo, evo na primer sad se igraju prijateljske Everton - Porto, Verder - Celsi, Salke - Njukastl. Poceli ste da reprizirate utakmice Arsenala na jednom a na drugom kanalu uzivo Arsenal, ovaj prijateljski kup u Americi niste ni prenosili, ali ste zato bezbroj puta reprizirali Hanover - Zvezda. Mislim da morate malo raznovrsniju ponudu da imate a pogotovo jer imate vise kanala. kad god okrenem tu je neki tenis ili Arsenal ili 5-ta repriza neke utakmice. Ja bi recimo vise voleo da uzivo prenosite golf, bilijar, kuglanje, nego da gledam 5-tu reprizu a veliki sam fan fudbala, a naravno bilo bi mi zadovoljstvo da gledam uzivo prvenstvo u kuglanju npr. Ali vasa racunica mi je jasna - dati narodu ono sto voli da gleda a opet da ne bude skupo za vas. Ali da znate da ima dosta onih koji nemaju sta da gledaju na vasim kanalima. Razmislite o tome, a ja cu sada kad se vratim sa mora da kupim Arena sport paket da bi mogao da gledam i poker i druge stvari (jer imam sugavi SBB). Pozdrav i nema ljutis!

                    Comment


                    • #11
                      Dati narodu šta voli da gleda, ako je to maksima, samo se postavlja sledeće pitanje, koja je poenta raditi na jednom programu uživo Arsenal, a na drugom snimak Arsenala od juče ? Kao da će neko pored uživo meča da gleda jučerašnji snimak, što zapravo dolazimo do zaključka da taj snimak na drugom kanalu ne podilazi pod maksimu "Dati narodu ono što voli da gleda".

                      Comment


                      • #12
                        Podilazi, jer je Arsenal u pitanju. A zasto je snimak u isto vreme kad i uzivo, i zasto se prati najvise Arsenal, ja ne znam tacan razlog samo mogu da pretpostavim, pogledajte na bilo kom sajtu gde god je rec o Arsenalu, uvek nasi ljudi 80% navijaju za Arsenal. Posecujem kladionice i vidim da i tamo dosta njih gledaju Arsenal i da jedva cekaju da gledaju. Ja ne volim Arsenal ali ovde nije rec o tome. Navijac sam Zvezde ali to sto ste prenosili 5X Hanover-Zvezda nije mi prijalo. Kazem, ima toliko sportova koje bi gledao uzivo, iako najvise volim fudbal.

                        Comment


                        • #13
                          Pa ne podilazi, jer niko neće gledati snimak utakmice Arsenal-Benfika, u vreme dok ide Arsenal-Monako, te je zapravo taj snimak "Ono što publika u datom trenutku ne želi da gleda", pa čak i navijači Arsenala. Logika.

                          Što se ostalih sportova tiče, tipa snuker i tsl. samo što dalje sa SK-a, nisam ni ja navijač Arsenala, ali ne bih voleo da mi omiljen kanal troši minute na golf, snuker i tsl. kvazisportove, evo da se ja pitam izbacio bih i tenis. Samo moje mišljenje.

                          Comment


                          • #14
                            Ja ne znam da li si ti kao moderator foruma, predstavnik SK-a ili ne, ali nebitno je da li je snimak Arsenala ili nekog drugog tima, kazem davali su i snimak Zvezde i isto mi se nije gledao posle drugog puta. Da se da snimak jednom, to je OK, i ja volim da pogledam nekad snimak, ali vise od jednom je ludost po meni. A narod ce uvek pre gledati snimak Arsenala nego nekog drugog tima iz PL, to samo kazem.

                            A sto se ostalih sportova tice, i ja bi izbacio sve ove manje teniske turnire, ostavio bi samo masters 1000 i grend slem, mislim da mnogo malo ljudi gleda ove manje turnire. Ja volim golf, za snuker si u pravu, a recimo za nas kuglaski tim sam cuo pre neku godinu da je odlican, a sada vidim i da su osvojili nesto na svetskom prvenstvu 2014 u Brnu. Ne znam da li je bilo pokriveno kamerama ali pre bi to gledao nego pet puta neku fudbalsku utakmicu.

                            Comment


                            • #15
                              Ma nemam nikakve veze sa SK-om, aktivan sam duže vreme na forumu, neki kažu i manje više konstruktivan ovde što se diskusije tiče (čemu zapravo i služi forum) i tako sam dobio tu "titulu". Mada ruku na srce prvenstveno sam je dobio jer sam jedan od retkih koji prati Seriju A ovde, msm ima nas ali u daleko manjem broju nego poklonika PL npr. i eto.

                              SERIJA A NA SK BRE !!!

                              Comment

                              Working...
                              X