Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sve ovo sto sad ako hoces aba ligu ili ls da gledas moras kod jednog operatera a engleze ili spance kod drugog su krivi telekom i sbb i njihova debilna svadja jer oba operatera zele da vrse monopol.
    Najvise zbog ove svadje ispastaju ljubitelji sporta koji su uskraceni da na svom tv-u gledaju pomenute lige.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Originally posted by cleoo View Post
      Za sve ovo sto sad ako hoces aba ligu ili ls da gledas moras kod jednog operatera a engleze ili spance kod drugog su krivi telekom i sbb i njihova debilna svadja jer oba operatera zele da vrse monopol.
      Najvise zbog ove svadje ispastaju ljubitelji sporta koji su uskraceni da na svom tv-u gledaju pomenute lige.
      Moraću da te demantujem. Ne znam kako, i stvarno NE ZNAM kako, ali pre neki dan moj komšija uzeo kablovsku koju ja takodje imam. U pitanju je Kopernikus. Kaže on meni, "brate imam sve 4 arene", reko nema šanse, jer svi mi obični smrtnici imamo 3 SK, Arenu 1 i Eurosport 1 i 2. Kaže čovek da ima, i udari mi fotku od Arene 3. Ja u neverici. Kažem drugu koji hoće da odjavi Total TV zbog toga, i ode da se raspita. Rekli mu da će imati sve 4 arene, i sva 7 SK-a. 5 na našem i 1 na hrvatskom i slovenskom jeziku, ukoliko mu televizor podržava DVB-C, a s obzirom da je uzeo skupocenu Braviu... I sve to za 950 dinara.. E sad kažem, ne znam na koju foru oni imaju sve 4 Arene. Da li petljaju nešto sa strane, van znanja Telekoma ili je nešto drugo u pitanju...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ja sam prosle godine dosao u Bg i cimer je uzeo neki paket od 1000 din gde imamo 4 arene i 2 Sk-a, iskreno ne znam koji je paket i sta je ali itekako je moguce.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ma to je okej, neka kombinacija, jebeš ga. Ali na koju foru ti za 950 dinara možeš da ponudiš 5 SK na našem jeziku, 2 eurosporta i sve 4 arene ? Meni tu nešto opasno smrdi. Doduše, neću da se bunim uopšte čim u skorije vreme uzmem dobar TV
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Moguce je, na Posta Net-u (nekadasnji PTT KDS) imamo 4 Arene + 2 SK + 2 Eurosporta.... e sad sto SK na prva 2 kanala forsira tenis dok na trecem ima fudbal......

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Moraću da te demantujem. Ne znam kako, i stvarno NE ZNAM kako, ali pre neki dan moj komšija uzeo kablovsku koju ja takodje imam. U pitanju je Kopernikus. Kaže on meni, "brate imam sve 4 arene", reko nema šanse, jer svi mi obični smrtnici imamo 3 SK, Arenu 1 i Eurosport 1 i 2. Kaže čovek da ima, i udari mi fotku od Arene 3. Ja u neverici. Kažem drugu koji hoće da odjavi Total TV zbog toga, i ode da se raspita. Rekli mu da će imati sve 4 arene, i sva 7 SK-a. 5 na našem i 1 na hrvatskom i slovenskom jeziku, ukoliko mu televizor podržava DVB-C, a s obzirom da je uzeo skupocenu Braviu... I sve to za 950 dinara.. E sad kažem, ne znam na koju foru oni imaju sve 4 Arene. Da li petljaju nešto sa strane, van znanja Telekoma ili je nešto drugo u pitanju...
              Imam i ja kopernikus i na njemu 3sk, 2eurosporta, i arenu 1. Najavili su i ostale arene kada bude digitalne.

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Imam i ja kopernikus i na njemu 3sk, 2eurosporta, i arenu 1. Najavili su i ostale arene kada bude digitalne.
                Moze biti da taj drugar tj. komsija ima sve Arene zato sto je u promo periodu 7-14 dana,
                kao novi korisnik... pa ce da mu iskljuce.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • E pa to ću da vidim za koji dan kad bude prošao taj vremenski period koji si naveo.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Jasno je da SK ima primat u Srbiji kada je vise pokriven, a i ima bolju ponudu.Ta domaca takmicenja Areni ne donose puno, jer je mali broj gledalaca u Srbiji koji dolaze do nas i ne koriste pun potencijal, da su pokriveni ko SK sigurno bi JSL bila gledanija od PL.Pali bi oni brzo u zaborav da ih Telekom nije pitao, mada je i sada pitanje njihove egzistencije posto ce biti primorani da ih prodaju.

                    I moji u Bg-u imaju Posta.net, doduse nisam obratio na SK posto nista zanimljivo nisu prikazivali.Vise sam gledao arene zbog repriza meceva(nfl i nhl) od prosle sezone, necim da ubijem dosadu kada sam tamo imao ogranicen net.
                    Last edited by Ricma; 20-08-14, 16:40.

                    Comment


                    • Zna li se ko ce prenositi Tursku ligu ove godine ??

                      Comment


                      • Pajo ne može pošten čovek da pohvata odakle si, gde živiš a gde su tvoji. Raseljeni ste Marići po celoj Srbiji. Zato nam tako i ide Džoni, verovatno TV Novi Pazar šalim se, ne znam je li to uopšte neka TV do sad i prenosila na našim prostorima ?
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ja nekako ocekivao da ce na SK2 ili SK3 biti prenos meca Southampton-WBA, kako bih gledao Tadica... ...a ono malo morgen. Na oba kanala mecevi Championship-a(naravno, ako je ova programska sema tacna). Ne shvatam bas cemu ovoliko forsiranje drugoligaskih meceva ove sezone!?

                          Comment


                          • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                            Ja nekako ocekivao da ce na SK2 ili SK3 biti prenos meca Southampton-WBA, kako bih gledao Tadica... ...a ono malo morgen. Na oba kanala mecevi Championship-a(naravno, ako je ova programska sema tacna). Ne shvatam bas cemu ovoliko forsiranje drugoligaskih meceva ove sezone!?
                            Rado bi SK pustio na sva 3 kanala PL,ali su ograniceni na jedan prenos u terminu od 16h,i za to je kriv SBB...al dobro,bolje i to,nego prosle kad nije bio nijedan...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nije tacno da je SBB kriv, niko nema na satelitskim kanalima vise od jednog prenosa u subotu u 16h i za to krivite Premijer ligu.

                              Tursku ligu niko ne prenosi jer su oni drugaciji od svih ostalih i prava se ne kupuju na klasican nacin, vec oni prodaju neke kartice Turcima sirom svijeta, tim sistemom "prodaju prava" svojim ljudima. Kup je u ponudi, superkup isto(oba na SK), liga nije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo da znate da Bugari nemaju ni ove godine prava na Premijer ligu u 16h. Samo 1 meč Čempionšipa subotom u to vrijeme, dok su ostali termini kod njih otvoreni.

                                SK i dalje nastavlja da luduje sa kombinovanim prenosima, ali dobro to je već njihova stvar..... ja uskoro razdužujem opremu sa soroševcima
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X