Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lagano stavili Fener-Efes na SK5 a na SK2 WTA Charleston.
    Ajde za SK3 razumijem Bilbao-Valencia nije loša utakmica...

    I kad smo već kod toga, pretpostavljam da u Srbiji imaju operateri koji nude svih 6(8) programa, ali u Republici Srpskoj još nisam primjetio da ima, hoće li se na tome išta raditi?

    Comment


    • Туга буразере, туга.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Srecom imam 6 SK programa ali je lepse i vece uzivanje gledati na HD-u nego na obicnom programu.
        Why always tennis?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Subota/Nedelja NBA plejof u vecernjim terminima pocinje ..za sada nema u semi programa sport kluba da ce nesto prenositi za vikend ( ima neki moto gp i ragbi za vikend najava) .. Nadam se da hoce i da ce plejofa sada biti cesce prenosa nego sto je bilo
          u toku sezone..
          Last edited by Bokirivaldo; 16-04-15, 13:08.
          GIFSoup

          Comment


          • Isto je kao prošle sezone paket... I kao i prošle što dalje odmiče sezona ima više prenosa

            Comment


            • Видим преноси(о) се рагби ове сезоне
              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

              Comment


              • Ove godine ističe trogodišni ugovor koji je imao sport Klub za prenos Španske lige (ako sam ja to tada dobro razumio). Da li netko zna da li je bilo tko na SK objavio informaciju da će i iduće godine Primera biti na programima SK-a?

                Comment




                • na SK
                  sigpic

                  Comment


                  • Auu, svaka čast

                    Pretpostavljam da će se to vrtiti na SK4 i 'niže', ima li kakvih vijesti da li će ubrzo SK4, 5 i 6 biti u paketu Totala u RS?

                    Comment


                    • Comment


                      • Španci, Primera, bilo šta???
                        Vladane???
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post

                          na SK
                          Sinoc sam zapazio... FENOMENALNO. Znaci bruka dobro i kakav vragolast potez SK u odnosu na konkurenciju.
                          Samo molim Boga da bude na regularnim kanalima, mislim 1,2,3.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Na SK3 Doha, na SK1 Sangaj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Na SK3 Doha, na SK1 Sangaj.
                              To Vladane, sto me obradova ovim infom nemas pojma. Svaka ti cast, pivo najmanje
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Moze li neko reci hoce li SK prenosti sledecu sezonu Primere i Segunde i svih Engleskih liga?Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X