Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Tyrion View Post
    Ja ne znam da li si ti kao moderator foruma, predstavnik SK-a ili ne, ali nebitno je da li je snimak Arsenala ili nekog drugog tima, kazem davali su i snimak Zvezde i isto mi se nije gledao posle drugog puta. Da se da snimak jednom, to je OK, i ja volim da pogledam nekad snimak, ali vise od jednom je ludost po meni. A narod ce uvek pre gledati snimak Arsenala nego nekog drugog tima iz PL, to samo kazem.

    A sto se ostalih sportova tice, i ja bi izbacio sve ove manje teniske turnire, ostavio bi samo masters 1000 i grend slem, mislim da mnogo malo ljudi gleda ove manje turnire. Ja volim golf, za snuker si u pravu, a recimo za nas kuglaski tim sam cuo pre neku godinu da je odlican, a sada vidim i da su osvojili nesto na svetskom prvenstvu 2014 u Brnu. Ne znam da li je bilo pokriveno kamerama ali pre bi to gledao nego pet puta neku fudbalsku utakmicu.
    Пази ситуацију.
    Арена дала више пара за те пријатељске утакмице, и СК није откупио права на њих. Логично. Значи не може да преноси директно утакмицу и шта онда, треба канал да блеји зацрњен? Мора неки снимак да иде.
    А капирам да их неинтересују снукери и остала пикада.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #17
      Mogao se otkupiti Schalke Cup u Nemačkoj. Učestvovali Schalke 04, Malaga, Newcastle United i West Ham United.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • #18
        SBB je sugav u mnogo cemu,al u sportu bar nije (sto se mene tice) . Pratim 3 od 4 najvece lige u Evropi (PL, Primera na SK-u, i Bundes liga na Eurosportu). Od kosarke NBA i Euroliga......i meni nista vise ne treba, ja miran....

        P.S. Italijane nalazim na strimovima lagano,tako da nista ne ne dostaje....

        Sto se tice SK-a,moja jedina zamerka je tenis (al to je stvar misljenja,jednostavno ne volim tenis) :P
        Last edited by z0La; 03-08-14, 23:53.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #19
          Jedno pitanje,vidim da je u prvom postu navedeno da ce SK prenositi Fa kup,italijanski kup,Dfb kup i finale Kupa kralja,sada mene zanima da li su to samo nagadjanja ili su zvanicno potvrdjeni prenosi tih kupova i ko je to potvrdio?

          Comment


          • #20
            Све што је у првом посту написано је званично.

            Потврдио лично:

            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Урош94 View Post
              Све што је у првом посту написано је званично.

              Потврдио лично:

              Ajde i ja nesto da pitam na ovoj temi, urose hoce li sportklub otkupiti eurocup znas vec zbog cega
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • #22
                Originally posted by z0La View Post
                SBB je sugav u mnogo cemu,al u sportu bar nije (sto se mene tice) . Pratim 3 od 4 najvece lige u Evropi (PL, Primera na SK-u, i Bundes liga na Eurosportu). Od kosarke NBA i Euroliga......i meni nista vise ne treba, ja miran....

                P.S. Italijane nalazim na strimovima lagano,tako da nista ne ne dostaje....

                Sto se tice SK-a,moja jedina zamerka je tenis (al to je stvar misljenja,jednostavno ne volim tenis) :P
                Sve te podrzavam sem tenisa, nemoj u srce da nas diras ;)

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Mogao se otkupiti Schalke Cup u Nemačkoj. Učestvovali Schalke 04, Malaga, Newcastle United i West Ham United.
                  Sve utakmice su bile prenosene na SPORT1 kanalu(ex-DSF).

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by cleoo View Post
                    Ajde i ja nesto da pitam na ovoj temi, urose hoce li sportklub otkupiti eurocup znas vec zbog cega
                    Сад испаде да ја нешто знам овде?

                    Неће га откупити све док Еуроспорт има права на њега. А то је ја мислим још две године.

                    Што се тиче тениса, да се ја питам само Гренд Слемове и Мастерсе бих преносио, и то искључиво мушкарце. Од жена само понеки меч Камиле Ђорђи и оне Румуњке.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Mags Serbia View Post
                      Mogao se otkupiti Schalke Cup u Nemačkoj. Učestvovali Schalke 04, Malaga, Newcastle United i West Ham United.
                      A zasto nisu, to je pitanje, verovatno zbog para. tenis najmanje kosta izgleda.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by z0La View Post
                        SBB je sugav u mnogo cemu,al u sportu bar nije (sto se mene tice) . Pratim 3 od 4 najvece lige u Evropi (PL, Primera na SK-u, i Bundes liga na Eurosportu). Od kosarke NBA i Euroliga......i meni nista vise ne treba, ja miran....

                        P.S. Italijane nalazim na strimovima lagano,tako da nista ne ne dostaje....

                        Sto se tice SK-a,moja jedina zamerka je tenis (al to je stvar misljenja,jednostavno ne volim tenis) :P

                        PL na SK-u da, samo ne znam zasto pred kraj prosle sezone nisu bile prenosene utakmice u 16h, a to je 90 % lige..? Da li zna neko?

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Tyrion View Post
                          A zasto nisu, to je pitanje, verovatno zbog para. tenis najmanje kosta izgleda.
                          Због овога:

                          Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                          Sve utakmice su bile prenosene na SPORT1 kanalu(ex-DSF).


                          Originally posted by Tyrion View Post
                          PL na SK-u da, samo ne znam zasto pred kraj prosle sezone nisu bile prenosene utakmice u 16h, a to je 90 % lige..? Da li zna neko?
                          1000 пута речено и испричано. Претражи мало форум. Најкраће могуће: Премијер Лига је крива, не Спорт Клуб.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Урош94 View Post
                            Због овога:







                            1000 пута речено и испричано. Претражи мало форум. Најкраће могуће: Премијер Лига је крива, не Спорт Клуб.

                            Ok, nadam se da se nece desavati to ponovo...

                            Comment


                            • #29
                              Овако ће да буде ове године што се тиче тог термина у 16:00ч.

                              Originally posted by Урош94 View Post
                              Један меч на неком од три основна канала и три на додатним. Наравно, сем ако овима из ПЛ-а не пукне нешто у лобањи и одлуче да то промене.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ljudi to su gluposti svugde idu prenosi najnormalnije engleza u celom svetu, a sk lupeta kako postoji neka zabrana a to su gluposti sad ce da stave na dodatne da bi platili paket i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X