Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teško da će im uzeti ABA ligu.
    Arena čitavo ljeto potvrđuje prenose, pa vidjećemo.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ma pusti ABA ligu daj Seriu A
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Jos da dovedu Edina da prenosi sa Srdjanom, to bi tek bio kraj Arene.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Neka ih uniste, pa da vidimo SK4 u osnovnoj ponudi kablovski operatera.

          Ovoliki program ne moze da stane u tri osnovna kanala.

          Comment


          • Daće Bog da SK otkupi prava za ABA ligu, mada lično sumnjam u to, ali bilo bi fino, posebno za nas ljubitelje domaće košarke

            U tom slučaju obavezno probati dovesti Edina Avdića, po meni najboljeg košarkaškog komentatora u regionu, a i inače, ne bi bilo loše slušati Edina bar na prenosima evrolige

            Comment


            • Eh kad bi SK uzeo ABA Ligu gde bi im bio kraj, ionako nemam arenu

              Comment


              • Sigurno da sva takmičenja u bivšoj SFRJ žele da ih SK prenosi zbog veće pokrivenosti ali baš nešto ne verujem da će Arena ovo dozvoliti. Pa propali su onda, a EL i NBA isto ne mogu da uzmu... A najbolji njihov komentator je čovek koji prenosi košarku.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Jos da dovedu Edina da prenosi sa Srdjanom, to bi tek bio kraj Arene.
                  Nikad Edin na SK.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nikad Edin na SK.
                    Bolje Ilija, a?

                    Comment


                    • Je li bolje ne znam, ali stav je odavno poznat, on i onaj sa B92 za F1 ne na SK. E jedino ako se sto u medjuvremenu promijenilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Je li bolje ne znam, ali stav je odavno poznat, on i onaj sa B92 za F1 ne na SK. E jedino ako se sto u medjuvremenu promijenilo.
                        O cemu se radi pa tako ostri stavovi? Mislim da bi NBA gledanost naglo porasla kada bi Edin prenosio, evo ja bih prvi gledao.
                        Last edited by DinoFC; 22-09-14, 22:04.

                        Comment


                        • E to ti vec ne bih znao, ali znam da je odgovor uvijek bio NIKAD.
                          sigpic

                          Comment


                          • Рекао је једном главоња једном и овде на форуму то за Едина. Неко је исто кукумавчио да га доведу и написао је нешто типа:
                            "Поменути коментатор неће радити на нашој телевизији".
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Jel SK ima pravo da prenosi samo jednu utakmicu PL u terminu subota 16:00?

                              Posto ne vidim zdrav razum da se prenosi Blekpul-Noric umesto bilo koje utakmice PL u tom terminu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Jedna na kanalima koji su na satelitu, a to su SK HD i 1, 2, 3.

                                Svi koji vole kosarku jedna fenomenalna vijest, njemacka kosarkaska liga na SK
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X