Strana 2 od 36 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 533

Tema: Преноси 2014/2015

Hero Member Урош94 avatar
    Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    21601917
    Citirati Originalno postavljeno od Tyrion Pogledati poruku
    Ja ne znam da li si ti kao moderator foruma, predstavnik SK-a ili ne, ali nebitno je da li je snimak Arsenala ili nekog drugog tima, kazem davali su i snimak Zvezde i isto mi se nije gledao posle drugog puta. Da se da snimak jednom, to je OK, i ja volim da pogledam nekad snimak, ali vise od jednom je ludost po meni. A narod ce uvek pre gledati snimak Arsenala nego nekog drugog tima iz PL, to samo kazem.

A sto se ostalih sportova tice, i ja bi izbacio sve ove manje teniske turnire, ostavio bi samo masters 1000 i grend slem, mislim da mnogo malo ljudi gleda ove manje turnire. Ja volim golf, za snuker si u pravu, a recimo za nas kuglaski tim sam cuo pre neku godinu da je odlican, a sada vidim i da su osvojili nesto na svetskom prvenstvu 2014 u Brnu. Ne znam da li je bilo pokriveno kamerama ali pre bi to gledao nego pet puta neku fudbalsku utakmicu.
    Пази ситуацију.
    Арена дала више пара за те пријатељске утакмице, и СК није откупио права на њих. Логично. Значи не може да преноси директно утакмицу и шта онда, треба канал да блеји зацрњен? Мора неки снимак да иде.
    А капирам да их неинтересују снукери и остала пикада.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

http://orig12.deviantart.net/6c07/f/2013/198/1/6/tim_duncan_signature_by_philadisbr-d6dvzos.jpg

2. Your Google Adsense code here
    VIP Mags Serbia avatar
    Datum registracije
    08.07.2007
    Moć reputacije
    214748863
    Mogao se otkupiti Schalke Cup u Nemačkoj. Učestvovali Schalke 04, Malaga, Newcastle United i West Ham United.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

Moderator z0La avatar
    Datum registracije
    10.09.2011
    Moć reputacije
    214748959
    SBB je sugav u mnogo cemu,al u sportu bar nije (sto se mene tice) . Pratim 3 od 4 najvece lige u Evropi (PL, Primera na SK-u, i Bundes liga na Eurosportu). Od kosarke NBA i Euroliga......i meni nista vise ne treba, ja miran....

P.S. Italijane nalazim na strimovima lagano,tako da nista ne ne dostaje....

Sto se tice SK-a,moja jedina zamerka je tenis (al to je stvar misljenja,jednostavno ne volim tenis) :P
    Izmenio/la z0La; 03.08.2014 u 23:53.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

Junior Member
    Datum registracije
    12.07.2014
    Moć reputacije
    0
    Jedno pitanje,vidim da je u prvom postu navedeno da ce SK prenositi Fa kup,italijanski kup,Dfb kup i finale Kupa kralja,sada mene zanima da li su to samo nagadjanja ili su zvanicno potvrdjeni prenosi tih kupova i ko je to potvrdio?

Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    21601917
    Све што је у првом посту написано је званично.

Потврдио лично:

Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

http://orig12.deviantart.net/6c07/f/2013/198/1/6/tim_duncan_signature_by_philadisbr-d6dvzos.jpg

Senior Member rope avatar
    Datum registracije
    07.08.2011
    Moć reputacije
    562
    Citirati Originalno postavljeno od Урош94 Pogledati poruku
    Све што је у првом посту написано је званично.

Потврдио лично:

Ajde i ja nesto da pitam na ovoj temi, urose hoce li sportklub otkupiti eurocup znas vec zbog cega
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

Hero Member cacanin avatar
    Datum registracije
    04.04.2011
    Moć reputacije
    214748820
    Citirati Originalno postavljeno od z0La Pogledati poruku
    SBB je sugav u mnogo cemu,al u sportu bar nije (sto se mene tice) . Pratim 3 od 4 najvece lige u Evropi (PL, Primera na SK-u, i Bundes liga na Eurosportu). Od kosarke NBA i Euroliga......i meni nista vise ne treba, ja miran....

Sto se tice SK-a,moja jedina zamerka je tenis (al to je stvar misljenja,jednostavno ne volim tenis) :P
    Sve te podrzavam sem tenisa, nemoj u srce da nas diras ;)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Senior Member Alemannia Aachen avatar
    Datum registracije
    02.07.2014
    Moć reputacije
    237
    Citirati Originalno postavljeno od Mags Serbia Pogledati poruku
    Mogao se otkupiti Schalke Cup u Nemačkoj. Učestvovali Schalke 04, Malaga, Newcastle United i West Ham United.
    Sve utakmice su bile prenosene na SPORT1 kanalu(ex-DSF).

Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    21601917
    Citirati Originalno postavljeno od cleoo Pogledati poruku
    Ajde i ja nesto da pitam na ovoj temi, urose hoce li sportklub otkupiti eurocup znas vec zbog cega
    Сад испаде да ја нешто знам овде?

Неће га откупити све док Еуроспорт има права на њега. А то је ја мислим још две године.

Што се тиче тениса, да се ја питам само Гренд Слемове и Мастерсе бих преносио, и то искључиво мушкарце. Од жена само понеки меч Камиле Ђорђи и оне Румуњке.
    Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

Junior Member
    Datum registracije
    03.08.2014
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Mags Serbia Pogledati poruku
    A zasto nisu, to je pitanje, verovatno zbog para. tenis najmanje kosta izgleda.

Junior Member
    Datum registracije
    03.08.2014
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od z0La Pogledati poruku

PL na SK-u da, samo ne znam zasto pred kraj prosle sezone nisu bile prenosene utakmice u 16h, a to je 90 % lige..? Da li zna neko?

Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    21601917
    A zasto nisu, to je pitanje, verovatno zbog para. tenis najmanje kosta izgleda.
    Због овога:

Citirati Originalno postavljeno od Alemannia Aachen Pogledati poruku
    Sve utakmice su bile prenosene na SPORT1 kanalu(ex-DSF).

PL na SK-u da, samo ne znam zasto pred kraj prosle sezone nisu bile prenosene utakmice u 16h, a to je 90 % lige..? Da li zna neko?
    1000 пута речено и испричано. Претражи мало форум. Најкраће могуће: Премијер Лига је крива, не Спорт Клуб.
    Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

Junior Member
    Datum registracije
    03.08.2014
    Moć reputacije
    0
    Због овога:

1000 пута речено и испричано. Претражи мало форум. Најкраће могуће: Премијер Лига је крива, не Спорт Клуб.

Ok, nadam se da se nece desavati to ponovo...

Datum registracije
    26.04.2011
    Moć reputacije
    21601917
    Овако ће да буде ове године што се тиче тог термина у 16:00ч.

Један меч на неком од три основна канала и три на додатним. Наравно, сем ако овима из ПЛ-а не пукне нешто у лобањи и одлуче да то промене.
    Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

Member
    Datum registracije
    26.01.2014
    Moć reputacije
    0
    Ljudi to su gluposti svugde idu prenosi najnormalnije engleza u celom svetu, a sk lupeta kako postoji neka zabrana a to su gluposti sad ce da stave na dodatne da bi platili paket i to je to.

Strana 2 od 36 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •