Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by nidza View Post
    Odluka je doneta očekujući da će Rosberg na bržim gumama i u trci biti brži. Iz nekog razloga nije iskoristio momentum mekih guma, a onda je bilo prekasno.
    Problemi sa kočnicama nastali u toku prvog SC perioda, bolid podešen da vodi a ne da pretiče i meke gume koje su bile na kraju radnog veka dok je došao do Lewisa; bar meni deluju kao realni razlozi...

    Originally posted by denia_el View Post

    malo sam se izgleda upetljalajedino sto meni smeta je to sto jedan vozac formule 1 tako kukai onda srdjan kaze da f1 nije u problemuu velikom je problemu kad ima takve vozace
    Ne kuka tako jedan vozač, svi oni tako kukaju s vremena na vreme...

    Originally posted by Mikinen View Post
    Po meni Hamilton je u Madjarskoj imao slatko - gorku trku , lepo je sto je zavrsio ispred Rosberga a pritom je jos startovao iz boksa mada i SC mu je pomogao ali dobro , ali sam i razocaran jer mislim da je mogao i da pobedi i morao je proci Alonsa bez obzira sto je bio na belim gumama , mislim da je krajem drugog stinta mogao jos da izvuce iz zutih guma , jer Luis je vodio trku a Rikardo je bio 2 sekunde iza njega i Luisova vremena nisu bila losa i Ricciardo nije smanjivao razliku , nadao sam se da ce izvuci jos koji krug pa je onda mozda mogao preci na zute koje mogu da izdrze oko 24-26 krugova a Lewis je usao u 41/70 krugu , ako vec to nije mogao , onda mislim da je morao da predje Alonsa pre nego sto je Rikardo presao njega , jer njega je Alonso dosta usporovao u krivinama , da ga je prosao odmah mozda bi uspeo malo da odmakne Alonsa i onda pred kraj da se nekako odbrani od Rikarda
    E, to je poenta, morao je, pa makar i izleteo sa staze, da pretekne Alonsa... Nisam hteo to da pišem, vidim da je moje mišljenje o vožnji Lewisa dovoljno kontraverzno, ali to je poenta. Isto tako je morao preći Bottasa u Švabiji... Ako već važi za najbržeg vozača na gridu i ima visoko mišljenje o sebi, očekujem da to i pokaže na svakoj trci sad kad ima takvu zver od bolida u rukama...

    Inače...

    Last edited by Vanja #66; 30-07-14, 07:13.

    Comment


    • #62
      Sto se tice Hamiltonove bitke sa Bottasom u Nemackoj to je bilo malo teze jer taj williams ima odlicnu brzinu na pravcu ali ima i mercedes , tako da ne znam... i bas sam gledao u Madjarskoj kako je Rosberg oladio Bottasa bez po muke i to dva puta mislim ali opet nije mogao da obidje Vergnea a opet Hamilton je Vergnea prelepim potezom obisao odmah ali Hamilton stvarno nekad ume da zabaguje kad nekog treba da obidje bez po muke a on umesto toga uzme pa zaglavi 10-15 krugova ko Rosberg iza Vergnea i to me nervira kod njega , Rosbergova losa voznja u Madjarskoj ostavila je jednu malu mrlju na njega jer je pokazao da je vise pole position vozac , bilo bi interesantno da Rosberg startuje zadnji da vidimo kako bi prosao
      If the police cant stop you you must be on the dust

      Comment


      • #63
        If the police cant stop you you must be on the dust

        Comment


        • #64
          Originally posted by Mikinen View Post
          Obozavam ih
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #65
            Meni je veom ainteresantno sve ovo gledati. Ako nista, barem dobijamo fantasticne trke...
            Sto se tice teorija zavere, prokomentarisao bih samo deo koji mi je itekako poznat, a ne tice se direktno F1: Mislim da oni koji smatraju da je bas sve cisto u Mercedesu ne poznaju Nemce i nikada nisu radili u Nemackoj kompaniji. Posto ih poznajem i kao narod i profesionalno, promenivsi par njihovih kompanija u razlicitim industrijama, a imajuci uvid u nacin donosenja odluka, mogu reci da se ovde dosta stvari uklapa u sablon. Veoma gresite ukoliko mislita da postoji ijedan razlog da ne popularisu svoje. Iako spolja se to ne vidi, Nemci ce uvek prednost dati svojima, bez obzira o cemu je rec. Koliko god velike pare su u igri, oni nacionalni identitet stavljaju daleko iznad novca i tu lezi cela sustina.
            Da Niko nije imao nikakve sanse, sve bi bilo drugacije, ali obzirom da je bolid toliko dominantan, da su kao ekipa vec sigurni u konstruktorksu titulu, nemojte biti sigurni da ne cine sve sto je u njihovoj moci da Nico, Nemac dodje do nje. Znam da je nama Srbima to nepojmljivo, kod nas su pare osnova svega, ali oni su kao nacija i kao drustvo drugacije organizovani i generacijski su im usadjeni drugacija ubedjenja... da ne duzim u off, svako ko je malo duze saradjivao sa Nemcima i ko zna kako se donose odluke u njihovim kompanijama, zna da ovde uopste ne postoji teorija zavere, ovo je za njih sasvim uobicajen model poslovanja.

            Comment

            Working...
            X